HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1727820 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13170 : 17. Prosinac, 2012., 01:41 »
Dan kad ce Cole biti razocaran necim NOVIM je dan kad ce svijet propast.

Ili nesto. Mr. Superlativ. :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13171 : 17. Prosinac, 2012., 01:41 »
Nakon filma sam ponovo pročitao tvoje postove u vezi filma i ni približno se nemogu pronać u njima. Naravno da ti nemora i nemože sjest isto kao meni, ali mi se nekako čini da nisi se ni trudio da ti se svidi ili si očekivao nešto drugo ili pak puno više od onoga šta si dobio.

:hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13172 : 17. Prosinac, 2012., 01:43 »
Ah gle. Gotovo 90% filmova i igara gledam/igram zato što znam da će mi se svidjeti, tek nerijetko riskiram i pustim si ili probam nešto o čemu neznam baš ništa i ostavim da me iznenadi. Prilagodljiv sam svemu i svačemu, ali isto tako i povodljiv po tim pitanjima. Nezz

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13173 : 17. Prosinac, 2012., 17:50 »
Bez uvrede, ali od Coleta nisam niti očekivao nešto manju ocjenu. :mrgreen:  Treba nekada uključiti i malo objektivnosti. Iako moram priznati da se oko jednog ok dijela filmova slažem sa njim. Za Hobita ćemo još vidjeti...
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13174 : 18. Prosinac, 2012., 20:24 »
Ted - Originalno i interesantno. Nema sad nekih super duhovitih scena na koje se umire, ali ima ih par full zabavnih. Kraj baš nisam tako očekivao, ali ok je. Mila Kunis je savršeno nešto u filmu. Cijeli film ima krdo lijepih žena.

ocjena:8/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13175 : 19. Prosinac, 2012., 19:55 »
Super 8 (2011)

Kao što i ime kaže, super osmica! (malo manje ajd al ok je film)

Cronos (1993)

Prvi feature film Guillerma Del Tora. Alkemičar stvori napravu koju nazove Cronos, a služi za produženje života, nešto ko philosopher stone.
Alkemičara pronađu 400 godina poslije mrtvog pod nekim ruševinama. Napravu Cronos pronalazi neki čiča koji drži dućan sa starim stvarima...

Kombinacija engleskog i španjolskog cijelo vrijeme je malo čudna, pogotovo jer jedan lik priča samo španjolski, jedan samo engleski s par riječi španjolskog itd. Primjer dobrog filma za pogledati solo doma. Ništa wow, ali baš ono, ugodno. HOROR MISTERIJA.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13176 : 20. Prosinac, 2012., 01:16 »
Hobit.


U onom što NISTE gledali topiku sam napisao da će film biti 3 sata hobita koji šetaju, al zapravo je 3 sata patuljaka koji vise. Ovaj film je doslovno niz DOSLOVNIH cliff/treehangera. Čak mi ni prvi sat filma nije bia toliko dosadan kao što su ljud govorili uglavnom koliko zadnjih 45. Užasno me smorilo. Nadam se da će izbacit DIRECTORS CUT koji traje sat vrimena manje jer ovo stvarno nema smisla, pola vremena se ne događa ništa, ko da gledam .. TREE HILL,,,

do rivendalea nekih 8/10, al sve skupa 6 nezz.:wildboy:

i da, 48p je apsolutno smećast, film izgleda ko da je jeftini RE-ENACTMENT dokumentarac na momente. :wildboy:
« Zadnja izmjena: 20. Prosinac, 2012., 01:18 nije_zvone »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13177 : 20. Prosinac, 2012., 01:41 »
Ne družim se više  s tobom.

10/10 ko kaže da je manje laže,,, nema smisla uopće tražiti mane filmu, savršen je i nije zaslužija manju ocjenu POZZ
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13178 : 20. Prosinac, 2012., 02:17 »
:hug

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13179 : 20. Prosinac, 2012., 12:18 »
MI SMO KARLOGRGAIXY! MI SMO JEDNO! VAŠA MIŠLJENJA BIT ĆE ASIMILIRANA! FZGZGZGUAOPFKSLŠFL
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13180 : 20. Prosinac, 2012., 12:50 »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13181 : 20. Prosinac, 2012., 12:53 »
MI SMO KARLOGRGAIXY! MI SMO JEDNO! VAŠA MIŠLJENJA BIT ĆE ASIMILIRANA! FZGZGZGUAOPFKSLŠFL

smaug.kme :mrs:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13182 : 20. Prosinac, 2012., 13:27 »
Ne družim se više  s tobom.

10/10 ko kaže da je manje laže,,, nema smisla uopće tražiti mane filmu, savršen je i nije zaslužija manju ocjenu POZZ

:hug

Savršen je film,gledao ga neki dan.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13183 : 20. Prosinac, 2012., 13:28 »
Hobbit - 8/10

Okej gdje Jacksonu padaju ove ideje o Azogu i Radagastu (i zašto on izgleda ko beskućnica iz Sam u Kući 2) u Hobitu?
Čitao sam knjigu prije valjda 2 godine pa je moguće da sam nešto zaboravio i da se oni doista pojavljuju u knjizi, ali pitao sam curu (gledala je samnom), budući da je ona nedavno knjigu pročitala, pojavljuju li se oni i rekla je ne.

Dakle čemu? Ja sam se savršeno pripremio na "tri sata patuljaka kako šetaju" uz povremene borbe, a ne za action packed bruce willis koljačinu.

I kakvi su ovo SEXY PATULJCI? Koji vrag, zašto izgleda 50% njih kao s reklame za muško donje rublje?

Neznam, oduševljen sam ponovnim ulaskom u svijet Međuzemlja i samo za to bih dao 10/10, ali film mi se kao takav ne sviđa uopće. Oni koji ne vole Tolkienov rad mogu slobodno zaobići film.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13184 : 20. Prosinac, 2012., 13:31 »
Nisam čitao knjigu, ali svi koje sam pitao su rekli da nisu bili u knjizi. Iako brat kaže da je Azog u knjizi, ali ne u ovom dijelu koji je prikazan u filmu.
Nez.

Koliko uopće film prati knjigu?
Čuo sam da su u filmu događaji dosta pomiješani.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9