HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1721111 Hitova
*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17790 : 26. Svibanj, 2016., 17:11 »
Zodiac (2007)

Odličan film,tko već nije preporučujem mu da ga pogleda.  :ementaler:
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17791 : 27. Svibanj, 2016., 00:40 »
Sisters (2015)

Cura je bolesna pa bira filmove. Simpatična komedija, ništa više. Bilo je čak par dobrih fora. Sve u svemu, zaslužuje tih 6/10 na IMDB-u. Ugodan film za dosadno poslijepodne doma.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17792 : 27. Svibanj, 2016., 06:38 »
Deadpoll mislio sam da ce bit prelos zbog previse humora i sad kad sam ga pogledo,ipak nisam trebo gledat. Ovo nije film u kojem treba bit humora,barem ne tolko.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17793 : 27. Svibanj, 2016., 09:26 »
Deadpool je jedini lik iz stripova koji bas treba imati toliko humora. U filmu je to cak i dosta kontrolirano s obzirom na to kakav je on lik inace u stripovima, tako da ne razumijem odakle zakljucak da ne treba biti humora  :wildboy:

Plus film ko film je definitivno meni jedan od tri najbolja superhero filma upravo zato sto zna sto je i drzi se toga  :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17794 : 27. Svibanj, 2016., 15:40 »
Zodiac (2007)

Odličan film,tko već nije preporučujem mu da ga pogleda.  :ementaler:

Film koji me je najviše smorio u zadnjih x godina.
Užasno je naporan i treba imat puno koncentracije da se izgura tih 3+ sata gledanja.
FIlm osobu dobre volje baci u depresiju.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17795 : 27. Svibanj, 2016., 19:54 »
Deadpoll mislio sam da ce bit prelos zbog previse humora i sad kad sam ga pogledo,ipak nisam trebo gledat. Ovo nije film u kojem treba bit humora,barem ne tolko.

ti se šališ, jelda? ti želiš manje humora od lika koji se, u stripu, MASAKRIRA TOLIKO DA GA ČOVJEK POJEDE TE SE ON ONDA OD GOVNA U WC ŠKOLJCI REGENERIRA te tako dobije pristup zgradi. pls reci da se šališ.

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17796 : 29. Svibanj, 2016., 14:36 »
Captain America: Civil War

Odlican film, fascinantno je kako Marvel (i ekipa) mogu nastancati toliko dobrih filmova bez fijaska *khm betmenisupermen khm*

edit:
Sad sam vidio da se na proslim stranicama potegla ogromna rasprava apropo integriteta Kapetana.
Moj POV je slijedeci, volim filmove koji ce me kroz duzinu trajanja drzati aktivnim, da cu pratiti i da ce generalno biti zabavno. Film je umjetnost, i nikako ga ne bi trebalo gledati iskljucivo kroz prizmu knjiga, stripova ili wc papira od kojeg je nastao, to je jedna veoma glupa premisa. Kapetan je kroz nekoliko paralelnih radnji uspio odrzati "napetost" do kraja filma, sale su genijalne i taman, a likovi dovoljno lovable i hateable da ostanu upecatljivi.
Dakle tldr, i dalje stojim iza svega napisanog da je Kapetan odlican film

I da, mrzim Iron mana :)
« Zadnja izmjena: 29. Svibanj, 2016., 14:41 10RV »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17797 : 29. Svibanj, 2016., 14:39 »
The Witch 2015 - Jedan od boljih horrora sta sam pogledao.Film je predobro napravljen, napet je od pocetka do kraja.Radnja je brutalno dobra, a od nekih scena sam se doslovno cjeli najezio, i to u 11 ujutru.Sta bi bilo da sam ga gledao po noci? Nedaj Boze.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17798 : 31. Svibanj, 2016., 22:38 »
bourne trilogija

wow...stvarno vrh. u sva tri filma, nijednom nisam pogledao vrijeme do kraja filma. fkt napeto do daske cijelo vrijeme,
priča je super, mjuza isto...a što reći, odlično.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17799 : 02. Lipanj, 2016., 11:53 »
The Witch 2015 - Jedan od boljih horrora sta sam pogledao.Film je predobro napravljen, napet je od pocetka do kraja.Radnja je brutalno dobra, a od nekih scena sam se doslovno cjeli najezio, i to u 11 ujutru.Sta bi bilo da sam ga gledao po noci? Nedaj Boze.

Ja sam ga bas jutros u 1 gledao i totalno se razocarao. Jedini dio s kojim se slazem s tobom je da je dobro napravljen. Kraj mi je preglup a film nema nikakve poante. Mozda ni ne treba imati poantu ako je horor ali nije ni taj dio ispunio jer nije ni malo strasan. Ocekivao sam puno vise.

Stil filma me podsjeca na The Village. The Village mi je jedan od boljih filmova.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17800 : 02. Lipanj, 2016., 11:55 »
Neznam meni je film prestrasan, bas je brutalan.Atmosfera je ubitacna, a oni zvukovi cupaju zivce.Sta se tice poante normalno da je nema, niti je treba imat.

Meni osobno najstrasniji horor ikad, al dobro svi se strasimo razlicitih stvari.Ja nisam 2 dana mogao mirno spavat.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17801 : 06. Lipanj, 2016., 00:19 »
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) ★★★★½

Savršen film, sa savršenim pejsingom. Od novijih military filmova, ne sjećam se kada me je tako držao prikovanim za ekranom. Emotivna priča je savršeno uklopljena i niti u jednom trenutku, nema onog osjećaja "američke propagande" koju ljudi ne vole kod US military filmova. Nisam preveliki fan James Badge Dalea, ali ovdje rula. Gotovo da mi je on bio i jedini meni poznati glumac. Unatoč tome cast je briljantan. Baš sam osjetio tu povezanost među njima. Od početka do kraja je odličan.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17802 : 14. Lipanj, 2016., 18:22 »
The Good Lie (2014)

Slučajno naletio na Cinester Premiereu danas. 8/10. Prati grupu klinaca, sudanskih izbjeglica, od bježanja iz Sudana, života u izbjegličkom kampu do na kraju života u SAD-u. Bazirano na istinitoj priči, a glavni glumci su i sami izbjeglice iz Sudana. Baš jako ugodno iznenađenje od filma, čak je i Reese Witherspoon, koja mi je inače krajnje antipatična, dobro odradila svoj dio.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17803 : 15. Lipanj, 2016., 10:25 »
Conjuring 2

Koža mi se naježi samo od toga sto sam napisao ime filma, definitivno nije za sve.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17804 : 23. Lipanj, 2016., 06:40 »
From Bedrooms to Billions: The Amiga Years !
http://www.imdb.com/title/tt4603210/



Odlican dokumentarac o ''prijateljici'', stvarno su ga vrhunski napravili, uzivao sam tih 2:30h  :hug  :ave:

Topla preporuka svima koje zanima taj komad HW-a i Eu developeri  :piva:


3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9