HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4805764 Hitova
*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76485 : 10. Prosinac, 2014., 23:51 »
pa uletija sam i iša sam je zbarit....i super je išlo...al eto taj lik dosadni. što sam moga nego na odlasku bacit taj rezevrni plan.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76486 : 11. Prosinac, 2014., 00:23 »
pa uletija sam i iša sam je zbarit....i super je išlo...al eto taj lik dosadni. što sam moga nego na odlasku bacit taj rezevrni plan.
Gle,ako je on dosadan,a ti si joj uletio,a ona odjeb to znaci da si ti jos dosadniji?
Ahahahahahahaah
Salim se malo,samo naprijed,javi sto se desava

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76487 : 11. Prosinac, 2014., 07:03 »
:hiha: možda si malo u pravu, da malo preuveličavam. a tako mi je ispalo. al dobro, vidit ćemo.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76488 : 11. Prosinac, 2014., 08:46 »
Realno sve šta si trebao jest ponudit joj da posluša tvoj skladbe i imao bi ju na pladnju.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76489 : 11. Prosinac, 2014., 09:51 »

:ave:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76490 : 11. Prosinac, 2014., 13:51 »
Jel tak :ave:

Pingvin obara ženske :hihi:
I još veliš ima sluške, ma odma si joj trebo zafitiljit skladbe, ravno u herc ne u menzu xd xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76491 : 11. Prosinac, 2014., 18:00 »
Realno sve šta si trebao jest ponudit joj da posluša tvoj skladbe i imao bi ju na pladnju.
:hihi:

@presveti a dobro cuj, ti bar imas muda prici nekoj zenskoj. ja se inace pokazujem ko da nemam nikakvih interesa, jer nez, bojim se nekakve intimnosti i bojim se da ce me ljudi zajebavati :(
a mogao bi realno pokupit vise od jedne zenske :(


Sad ću ispasti serator, ali ...
Tako da je danas ...
Sad mogu srati koliko hoću ...
da se povežem s ovim postom : opce znanje zapadnjaka je, u usporedbi s hrvatima, smece. bar u nijemaca. puno njih misle da su hrvati i rusi isti kurac, neznaju di je hrvatska na karti (neki tip mi je rekao da je hrvatska u aziji jer ono, izgledam ko "azijac" :fpalm:), a neki nisu nikad nit culi za hrvatsku.
al dobro, barem imaju sposobnu vladu i obican covjek moze posteno zivit od svoje plaće :piva: (zbog cega vjerojatno obicni ucenici neznaju sto znaci "korupcija" (i tom sam svjedocio))
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76492 : 11. Prosinac, 2014., 18:05 »
Čekamo promjene na HCL-u... :geek:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76493 : 11. Prosinac, 2014., 19:02 »
:hihi:=D>
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76494 : 11. Prosinac, 2014., 19:08 »
Čekamo promjene u životu... :((((((((((((

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76495 : 13. Prosinac, 2014., 14:55 »
čekam život :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76496 : 14. Prosinac, 2014., 16:16 »
selim se u dom nakon nove godine.
baš sam nekidan pozvonija na vrata svoje buduće sobe, tija sam upoznat budućeg cimera.
frajer je ROGAČ,,,,,,svira ROG na akademiji,,,,,i čini se sramežljiv i dosta introvertiran. tim više što sam pozvonija u 4ipo ujutro preksinoć :wildboy: :hihi:
a on je bija budan za laptopom,,,,
bit će zanimljivo. :hiha:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76497 : 14. Prosinac, 2014., 16:19 »
jesi li ga upoznao sa svojim glazbenim radom?
planiraš li ga uključiti?

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76498 : 14. Prosinac, 2014., 16:25 »
nisam. ali vjerojatno ću mu pokazati par stvari. pretpostavljam da će se kiselo smješkati i to je to.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76499 : 14. Prosinac, 2014., 20:38 »
Reci mu da je rogonja... :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9