HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas živciraju

  • 13735 Odgovora
  • 868376 Hitova
*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13590 : 20. Siječanj, 2015., 22:46 »
Najviše me živciraju boss battleovi u inFamous Second Sonu, dođe mi da se kroz prozor bacim :solidus:
?! Pa IMHO jedna od najlaksih igara koje sam igrao...najlaksa platina na PS4.
Hard u ovoj igri = Easy u vecini drugih igara.

Slazem se da, rjesio sam 76% posto igre, ali ovo bossovi pa to po 10 minuta zna trajat, jos gore kad ih ne stigneš ubit i tako bar 5-10 puta, majkemi :geek:
PSN: Lovro_Killer

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13591 : 20. Siječanj, 2015., 22:59 »
http://www.index.hr/vijesti/clanak/frljic-odgovara-crkvenjacima-i-desnicarima-lazete-dosta-je-bilo-zlostavljanja/796259.aspx

ovaj frajer,,,,,,koje malo govno lol

jel ti pratiš kazalište :hihi:
ili si realno reagirao samo na naslov,,, :hiha:

a vidim stalno te neke ekscese oko tog ludog provokatora,,,,
uzima si za pravo da vješa transparente s političkim porukama na hnk u rijeci,,,,
i to provokacije naravno ;) u RIJECI,,,,kako hrabro ;)
nez tipični lijevi iskompleksirani fašist
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13592 : 30. Siječanj, 2015., 20:22 »
Nvidia, govna prevarantska, odlucim se nakon milijon godina istrest tonu para za novu graficku i citam rivjue, kalkuriam, razmisljam...svi govore jedno te isto... GTX 970 nesto najbolje ikad!!
OK, uzmem MSI Gaming verziju jer je necujna, lagano OCana i ima 3g garanciju. Probavam je u najnovijim igrama i grafa je stvarno cudo, doslovno melje svaku igru u 1080p (prije toga imao obicnu GTX 560, tako da je ovo ogroman skok), necuje se (ventovi joj se ne pale sve dok ne dosegne 65 stupnjeva), malo trosi, jednostavno odlicno! Inace ovo mi je prvi put da sam dao tako bezobrazno puno novaca za usranu graficku, ali reko ajde nije bed novaca trajat ce bar 2-3 godine, pa i ova stara je toliko trajala samo sam ju koristio na dosta nizoj rezi (stari monitor je 1280x1024) :hiha2:

I sad nedavno ovaj skandal sa laganjem specifikacija, grafa nema pravih 4gb VRAMa nego 3,5gb normalne brzine +0,5gb odvratno sporih, nema 2mb cahe-a nego 1,7mb, nije 256 bitna memorijska sabirnica nego 209, nema 64 ROP-a, nego 56, od kojih upotrebljivo 52. Inace znam sto je memorija i cache, a ovo ostalo nemam blage veze. Sluzbena izjava je, da je doslo do greske u komunikaciji izmedju PR-a i tehnicara, pa su tako svi rivjueri, svi porizvodjaci grafickih i nvidijin sluzbeni sajt imali krive podatke. Desilo se slucajno, nisu htjeli nikog lagat. Inace kad grafa pocne koristit iznad 3,5gb perfomanse iste drasticno padaju, ali da bi se pocelo koristit iznad 3,5gb, treba izvodit cudesa i gluposti, stavit igru u 4k i ukljucit 8XMSAA, tako da su to poprilicno nerealne situacije i u stvarnoj upotrebi, barem kod mene na 1080p nece doci do degradacije performansi, opet i druge najjace grafe pokleknu sa tako gadnim postavkama. Uglavnom, uvalili kajlu svima i prave se mutavi, nema nikakve kompenzacije ni nicega jos, zasada. Inace ih je ekipa vani pocela masovno vracat, i nvdiji su se strmoglavile dionice i bas mi je drago jer su lazljivi govnari! :hiha:

Eh sada, kao sto rekoh, ja sam jako jako zadovoljan grafickom, ali... ostaje gorak okus u ustima od nvidijinog laganja... i to da sad ovu graficku svi izbjegavaju ko kugu.
Neznam dali da ju vratim ili ne, na svu srecu ili nesrecu, staru jos nisam uspio prodat, tako da imam nesto, pa da eventualno pricekam da AMD izbaci novu seriju radeon, suska se da ce biti vec u 3mj, najkasnije u 5om. Neki su se obratili nasim trgovcima i dobili automatski odjeb, ali tu bi ja isao na zastitu potrosaca i slao mailove nvidjia jer su oni rekli da se graficke mogu slobodno vratit.
Inace se prica da ce sada proizvodjaci grafickih tuzit nvidiju zbog ovoga jer su an gubitku zbog silnih povrata koje ce im nvidija morat nadoknadit.
Strah me iskreno da ju necu moc prodat za 5kn kad odlucim nadogradit, a platio sam ju 3,1k kn.

Ajd, sto biste vi napravili?

I za kraj jedan genijalan video vezan uz tematiku, vristao sam od smijeha kad sam ga gledao:

GTX 970

« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2015., 16:08 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13593 : 30. Siječanj, 2015., 21:42 »

Ja imam Gigabyte verziju i isto je još nisam uspio natjerat na toliki napor, tako da mi se za sad čini odlična. Nego, što se tiče tog vraćanja, je li to neka provjerena informacija ili nagađaš? Što treba napraviti da je se vrati i da li vraćaju novac ili moraš mijenjati za nešto drugo?
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13595 : 30. Siječanj, 2015., 22:36 »
Nemoj je vraćat.
Vrhunska kartica je svejedno. Na toj rezoluciji nikad nećeš ni doživjet, to što si sad napisao sve.
Tako da nema smisla vraćat. Jedino ukoliko ti nezz ponude novu karticu neku, što se naravno neće dogodit.

Ostavi ju, kao što rekoh, jer je i ovako vrhunska.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13596 : 31. Siječanj, 2015., 05:36 »

Ja imam Gigabyte verziju i isto je još nisam uspio natjerat na toliki napor, tako da mi se za sad čini odlična. Nego, što se tiče tog vraćanja, je li to neka provjerena informacija ili nagađaš? Što treba napraviti da je se vrati i da li vraćaju novac ili moraš mijenjati za nešto drugo?

Kak mislis jel provjeran informacija? Pa to je svuda po netu, nvidija je priznala gresku i sad su u govnima do grla (nvidia forum, guru 3d forum), nadam se da ce biti u jos vecim i da ce ih ovo kostat jako masno, a po svemu sudeci, cini se da hoce(iako nebi volio da propadnu jer je konkurencija uvijek dobrodosla). Inace je po forumima bila ekipa iz nv i pisali su sve kao pomoc ce, izbacit drivere samo za 970, bla bla, i onda je doslovno isti ili sljedeci dan nvidia sve to opovrgnula, ma zivi kaos, bas je eskaliralo brutalno, inace je pocelo pred 2 tjedna kad je ekipa sa guru3d foruma primjetila losije performanse na 3,6+gb VRAMA i to da je jako tesko natjerat 970 da koristi vise od 3,5gb dok je 980 u istim situacijama konstantno na 4gb... Cak su admini zatvorili temu jer se kao forumasi ne kuze u sve to, pa da je optuzba neosnovana, ali ima ekipe koja zna znanje, napravio jedan frajer tester za VRAM bandwith i testirao 980 i 970, pogledajte kako BW pada na 970:


Nasi ne vracaju, jedu govna (jedan decko sa reboot-a je probao vratit svoju u ADM), ali  vani ih ekipa masovno vraca, fora je u tome sto to spada po lazno oglasavanje, dakle prodali su ti proizvod koji nije ono sto se tvrdi.
Ja kad bi zapeo, ili bi mi vratili kune ili bi me sanjali svaki dan, mene, trzisnu inspekciju i sve zivo i nezivo sto bi mi palo napamet :thumbs:

I da grafika se ne cini odlicna, ona je odlicna. Samo eto, ako kojim slucajem napuni VRAM preko 3,5gb, odose performanse u PM.
To se rezultira zastajkivanjima, dakle FPS je OK, ali svako toliko stane pa krene. Ja sam npr igrao FC4 sa svime na ultra, na 4k preko DSR-a bez AA i bilo je poprilicno igrivo, islo je u nekih 25-30 FPS-a, nije bilo nikakvih zastajkivanja. Dragon Age, Shadow of Mordor, BF4....te sve igre idu savrseno, FC4 je najzahtjevnija igra koju sam probao, AC:Unity nisam probao jer me taj serijal uopce ne zanima.

I da...Grim Fandango remaster isto radi odlicno :hiha:
« Zadnja izmjena: 31. Siječanj, 2015., 05:53 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13597 : 31. Siječanj, 2015., 15:26 »
Ma ciljao sam na to može li se vratiti kod nas, ali i pretpostavio da je neće htjeti uzeti natrag. Na 4K monitor ne planiram prijeći u skorijoj budućnosti pa se nadam da će ovo ipak držati par godina, bar s tih 3.5 GB :mrgreen:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13598 : 31. Siječanj, 2015., 16:23 »
Ja sam uz grafu nadogradio i proc, i3 2100 na i5 3350p (ovo sam samo nadoplatio 350kn tako da mi se ful isplatilo), i uzeo sam Dell P2414, monitor je ludnica, slika je ODLICNA! Stari sam imao nekih 7 godina, tako da i ovog planiram imat dugo, mislim da ce me ova grafa sluzit odlicno min jos 2 godine ako ne i duze. GTX 560 me na 1280x1024 na starom monitoru sluzila cca 3,5 godine. Ne patim da stalno imam nesto najnovije, glavno da igre rade glatko barem na srednjim detaljima i ne smeta mi ako je AA iskljucen.

Samo sam hebeno ljut sto su nas ovako namagarcili!

I moja sljedeca kupnja ce 90% biti neka grafa od crvenih, inace ne patim od brendova, kupim jednostavno sto mislim da mi se najvise isplati, ali kad mi ga neko zabije kao ovi...e nece vise vidjet mojih kuna.
A mozda se i ohladim kroz koju godinu kad opet budem nadogradivao...

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13599 : 01. Veljača, 2015., 16:15 »
:ave: :loludara: :loludara:

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13600 : 01. Veljača, 2015., 16:57 »
:hihi: :hihi:

*

b1ohazard16

  • *
  • 23
  • When I die bury me high up on mountain withMY bike
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13601 : 05. Veljača, 2015., 19:59 »
Grafa je i dalje mrak...nebi ju vratio jer za to sta kanim igrat nema isusa da mi drasticno dropa...grafa ima vrhunske specifikacije u svakom slucaju malo me razocaralo i naljutilo to sto su lagali al cujte novac je devil svasta ce se ljudi usudit za novac i bogatstvo...ako me razumijete
xfire(new)- radioactive78
Cyber Gamer(CoD4 & CoD2)

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13602 : 05. Veljača, 2015., 20:33 »
ne razumijem što si htio reći s ovim zadnje?? :solidus:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

b1ohazard16

  • *
  • 23
  • When I die bury me high up on mountain withMY bike
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13603 : 05. Veljača, 2015., 22:29 »
ne razumijem što si htio reći s ovim zadnje?? :solidus:
kak ne...zbog novca i zarade su lagali....nisu razmisljali to ako  se sazna da ce izgubit fanove i kupce i da ce im vjv past dionice....novac im je bio pred ocima samo...
xfire(new)- radioactive78
Cyber Gamer(CoD4 & CoD2)

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas živciraju
« Odgovori #13604 : 05. Veljača, 2015., 22:45 »
:hiha::hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9