HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 66314 Hitova
*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #465 : 14. Kolovoz, 2017., 15:24 »
Tormund legenda  :hihi:
Dobra epizoda, ne kao prethodne dvije, ali taman da stvori podlogu za narednu (naredne dvije?). Samo mi nije nikako jasno zašto Jon nije otišao u Winterfell prvo :(
I da, da li je iko uhvatio ono što je Gilly rekla za Rhaegara (ako se to odnosilo na njega) da je bio i tajno oženjen? Ako je tako onda je Jon i zvanično pravi nasljednik prijestola...


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #466 : 14. Kolovoz, 2017., 17:03 »
NIje otisao u Winterfell jer nema vremena, mrtvaci su doslovno kraj zida.

Ekipa zelenih beretki se okupila i krenula iza zida, premocno ih je bilo viidjet.

Deny se zaljubila u Snowa, vrh.

Dobra epizoda, al je pripremna za zadnje dvije koje ce sigurno biti ludilo. Zmaj izgleda vrhunski, premocan je onako kad zakresti.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #467 : 15. Kolovoz, 2017., 05:44 »
Nadam se da je Samwell ponio onu knjigu koju je Gilly čitala.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #468 : 15. Kolovoz, 2017., 10:40 »
Dao je malom Craster junioru. Tajna će se otkriti kad mali bude učio slova.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #469 : 15. Kolovoz, 2017., 10:55 »
Što se tiće zmaje izgled vrh na mjestu makar mislim da mora bit glasniji dosta,nekako su mu glas ko u tinejđera stavili,msn zmaj ima valjda 6 godina ili tako neš ali svejedno.
Jedva cekam ovu sad epizodu sljedecu makar sam bia glup i pročita spoilere,sam sebe mrzim.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #470 : 15. Kolovoz, 2017., 11:10 »
Dao je malom Craster junioru. Tajna će se otkriti kad mali bude učio slova.
Čuj Craster junior,nemoj tako on je Samwell Junior -.-
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2017., 11:12 Armin44 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #471 : 15. Kolovoz, 2017., 11:15 »
Neznam kako mozete procitat spoliere, pa ja bi se ubio.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #472 : 15. Kolovoz, 2017., 12:29 »
Ponekad ljudi bas zele znati sta ce biti, nemaju strpljenja da cekaju, ja sam onaj koji moze pricekati ali kad sam gledao neke klipove vezane za got citam komentare ono BAM neki ogromni spojler koji slucajno procitam, tako par puta i reko nek ide sve do kurca i procitam citav leak sta ce biti

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #473 : 15. Kolovoz, 2017., 14:11 »
Ja bježim od toga k'o od AIDS-a,praktički ne koristim internet prije nego li pogledam epizodu a također ne čitam komentare vezane za seriju na društvenim mrežama jer kad sam počeo gledati dosta toga sam unaprijed znao šta će biti,naprimjer red wedding znao sam koja će epizoda potrefiti i samim time sam sklopio u toku epizode šta će biti na kraju ma da sam opet ostao šokiran isto tako od prvog dana uvijek su bili komentari R+L=J i ja idiot naravno guglao o čemu se radi.
Ali razumijem da ima ljudi koji su nestrpljivi i draže im je pročitati šta će se dešavati u seriji..

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #474 : 15. Kolovoz, 2017., 14:27 »
Bas su preterali sa ovom teleportiranje likova na drugom kraju svijeta, cini se da im se brza da privrsu seriju. A oni walkeri su super, cekaju ovi da zavrse stvari na jugu, pa onda ce da stignu do zid. Cekaju onako 3 sezona, ne zure nikamo. 

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #475 : 15. Kolovoz, 2017., 16:51 »
A oni walkeri su super, cekaju ovi da zavrse stvari na jugu, pa onda ce da stignu do zid. Cekaju onako 3 sezona, ne zure nikamo. 
Likovi se ukazali odmah u prvoj sceni S01E01 i još uvijek tapkaju u mjestu  :mrgreen:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #476 : 15. Kolovoz, 2017., 17:01 »
pa čekali su da zima dođe i da se zaledi more pa će zaobić zid.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #477 : 15. Kolovoz, 2017., 17:22 »
Beinoff i weiss su hteli ispricati pricu koja traje oko 65-70 sati, s time da ce sada trajati oko 73, ali su skontali da su previse usporili prvih 6 sezona te sada ubrzavaju u sedmoj sezoni sto vise mogu, zbog toga je Davos u jednoj epizodi otisao do King's Landinga vrwtio se u Dragonstone i otisao do Eastwatcha

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #478 : 15. Kolovoz, 2017., 17:35 »
Pa dobro ljudi serija se privodi kraju i daje se više pažnja bitnim stvarima nego li da snimaju scene u čamcima nije da se nismo nagledali toga u prijašnjih 6 sezona.
Jednostavno nema mjesta za takvo nešto i sigurno je da postoji veća razlika u vremenskom periodu između epizoda.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #479 : 15. Kolovoz, 2017., 18:24 »
Slazem se, takođe su rekli da nema vise politickih spletki te da su dosli do onoga sto su ciljali zadnjih 6 sezona, a to je dolazak Daenerys u Westeros

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9