HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 66251 Hitova
*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #540 : 29. Kolovoz, 2017., 18:56 »

 :loludara:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #541 : 29. Kolovoz, 2017., 19:05 »
 :hiha:

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #542 : 29. Kolovoz, 2017., 20:25 »
E moj Ivane Snježni

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #543 : 29. Kolovoz, 2017., 21:03 »
Kod Targaryena je tetka dovoljno dalek rod da se ne broji kao incest  :mrgreen:

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #544 : 30. Kolovoz, 2017., 10:07 »
E moj Ivane Snježni
Aegon Targaryen* plz

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #545 : 30. Kolovoz, 2017., 16:00 »
Evo i mene natrag iz mrtvih, 7 dana bez neta unisti covjeka
Jako dobra sezona, cevrta od sedam po nekom mom rangu, nista ne moze nadmasiti cetvrtu prvu i sestu sezonu
Brza putovanja mi ne smetaju, uvek sam se zalio kako je sve to sporo bilo u predhodnim sezonama
Vecina nelogicnosti se moze objasniti samo neke budale ne mogu videti dalje od svog ponosnog nosa te misle da su najpametniji te tvrde da je serija nelogicna
Jedino su mi dijalozi bili jako slabi, ali zadnje dve epizode su se poboljsale u tome
sezona 7 85/100 po meni

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #546 : 30. Kolovoz, 2017., 16:14 »
Da, da slazem se da su dijalozi bili slabiji nego u prijasnjim sezonama, pa nije bilo skoro nijednog dijaloga koji me ono, ostavio bez daha kao sta bi dozivio u prijasnjim sezonama.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #547 : 30. Kolovoz, 2017., 17:43 »
Bilo je dobrih dijaloga, izmedu Tormunda i Hounda, Cercei i Tyriona te Theona i Jona
I izgubio sam svaki delic postovanja koji sam imao prema Cercei, najgori potez koji je ikad napravila
I sta mislite sta je bilo sa ostalim White Walkerima
Kada smo prvi puta Night Kinga videli, kada je preobrazio bebu, bilo ih je 14, umrlo ih je 3 od tada, jedan u Hardhomeu, drugi u pecini a treci u zasedi u predzadnjoj epizodi
Trebalo ih je biti 11, a videli smo ih samo 4 mozda se nesto desilo s njima a mozda jednostavno stede maske za iducu sezonu pa ih nisu sve prikazali

*

9mlg9

  • Gost
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #548 : 30. Kolovoz, 2017., 20:06 »
Nije mi jasno na što se troši tolko para kaj se tiče CGI  :geek:. Onaj medvjed mi je baš jaaaako loše izgledao. Onak, loše level igranje Dragon Age Inquisitiona na mom laptopu starom 5 godina loše.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #549 : 30. Kolovoz, 2017., 20:56 »
Jbg čak i sa najvećim budžetom koji neka serija ima opet ne možeš očekivati da ima efekte kao 200+ mil filmovi.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #550 : 30. Kolovoz, 2017., 21:43 »
Meni se efekti night kinga i viseriona nisu nimalo dopali, nije izgledalo onako fluidno i prirodno ko kad Daenerys leti na Drogonu,
A ni ono bacanje koplja bas nije lepo izgledalo, nekako ukoceno

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #551 : 30. Kolovoz, 2017., 21:48 »
Ima scena gdje CGI izgleda bolesno, al ima scena di je dosta los, kao npr. rusenje zida sa onim zmajem od Night Kinga, to mi je izgledalo onako, ili ona scena kad su deadwalkeri dolazili pred zid iz onih suma, to mi je isto izgledaollo lose. Al npr. kad su tu zmajevi od Deny, oni izgledaju i zvuce prebolesno, isto tako ima hrpa scena koje izgledaju vrhunski, al tu i tamo bude neka losija, mada i ta losa izgleda solidno.

Nego, nisam jos ni trazio po netu pa da vas sad pitam. Sta tocno riga onaj zmaj od Night kinga? Led? Meni je izgledalo kao neki led sa munjama.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #552 : 30. Kolovoz, 2017., 22:20 »
Koliko sam vidio, a i kao što je Darijoman rekao ranije, riga "plavi plamen". Što i ima nekog smisla, jer je Zid od leda, a vatra topi led, valjda? Mada ostaje ono pitanje magije u samom Zidu koja bi trebala braniti od White Walkera, ali to je već zalaženje u neku drugu temu.

A što se tiče toga da Night King možda izgleda malo ukočeno, ja to i nisam primijetio, ili jesam podsvijesno ali mi nije zasmetalo jer ipak su oni mrtvi, pa je i valjda logično da budu "ukočeni". Valjda.

*

Terox

  • ***
  • 650
    • Planet Minecraft-TeroXCro
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #553 : 30. Kolovoz, 2017., 22:43 »
Nekakvu plavu plazmu,nije led sumnjam,jednostavno vatra u nekakvom čudnom obliku.

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #554 : 30. Kolovoz, 2017., 23:14 »
Plava vatra, mada mi se cini da je sam pritisak plamena vise uticao na pad dela zida neko sam plamen

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9