HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 67337 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #345 : 26. Svibanj, 2016., 17:45 »
HOLD THE DOOR,HODTDOR,HODOR  :wildboy:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #346 : 27. Svibanj, 2016., 22:43 »
Ajme koji brutalni zavrsetak epizode.Kako su to sve  skolipili pa stvarno im svaka cast.Svaki kraj me sve vise fascinira koliko je brutalan.

Stvarno daleko najjaca serija!!

Koliko su oni White Walkeri jebeni, pogotovo onaj glavni, lik je totalni badass.

Koce sada docekat sljedecu epizodu.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #347 : 28. Svibanj, 2016., 12:39 »
Stvarno se osjeti da se jako ubrzao tempo serije od kada ne prate ni jednu knjigu vise. Sada je puno napetije i epizode su naglo porasle u napetosti i kvaliteti. Bas mi je napeta ova sesta sezona, jedva cekam svaki iduci tjedan da pogledam novu epizodu  :hiha:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #348 : 28. Svibanj, 2016., 17:05 »
Zanimljivo u prve 4 epizode ove sezone su golotinju bili smanjili na minimum, a onda u zadnjoj opet počeše sa kitama i sisama  :mrgreen:. Pitam se jesul im takve stvari stvarno potrebno za gledanost kad je ionako najbolja serija  :hiha2:.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #349 : 28. Svibanj, 2016., 17:56 »
Cjela serija je dosta surova, od brutalnosti, krvavih bitaka, svakakvih scena itd. tako da golotinja je kao i sve ostalo dio ove serije, da nema golotinije meni bi bilo cudno.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #350 : 29. Svibanj, 2016., 00:47 »
Sezona je stvarno vrhunska za sada,i ove prijašnje su bile veoma dobre ali od ove sam najmanje očekivao a dobio najviše.
Što se tiče te tzv "golotinje" složio bih se sa Adamom,mislim nemam ništa protiv da gledam Emiliu Clark golu ali već nakon prve sezone bio sam sit takvih scena,forsiraju to a ne znam zašto...
Također onaj glavni walker nije više isti glumac,nije ni ovaj novi loš..

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #351 : 29. Svibanj, 2016., 07:08 »
Glupo je rec da forsiraju.Ne forsiraju nista nego je golotinje od pocetka bilo na svakom koraku, takva je serija.Bilo bi glupo da se odjenom promjene i ne pokazu vise nikad nista.To onda nebi bio GOT.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #352 : 29. Svibanj, 2016., 08:40 »
Glupo je rec da forsiraju.Ne forsiraju nista nego je golotinje od pocetka bilo na svakom koraku, takva je serija.
Kada kažemo da forsiraju mislimo na scene tipa u prošloj sezoni kada je Arya bila u kazalištu pa kada iza scene onaj neki glumac poče prebirat po kiti. Znači, nebitna scena, nebitan lik a mlatara kitom preko čitavog ekrana. Ne kažem da to treba skroz izbacit ali brate ne treba ni forsirat i kad ne treba.

*

BoBD

  • *
  • 94

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #354 : 29. Svibanj, 2016., 12:11 »
Glupo je rec da forsiraju.Ne forsiraju nista nego je golotinje od pocetka bilo na svakom koraku, takva je serija.
Kada kažemo da forsiraju mislimo na scene tipa u prošloj sezoni kada je Arya bila u kazalištu pa kada iza scene onaj neki glumac poče prebirat po kiti. Znači, nebitna scena, nebitan lik a mlatara kitom preko čitavog ekrana. Ne kažem da to treba skroz izbacit ali brate ne treba ni forsirat i kad ne treba.
sve na mjestu,slažem se.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #355 : 30. Svibanj, 2016., 11:38 »
I evo, dosta slabasna epizoda po prvi put ove sezone, nekako je bila filler vise od ostalih i sporija dosta  :hiha2:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #356 : 30. Svibanj, 2016., 17:06 »
Ma ova scena na kraju mi je dovoljna za sve.Prvi put da sam danas gledao sa slusama, najezio sam se doslovno na zmajske vriskove, odsada svaku epizodu sluse obavezno.

Ma uopce nije bila slabasna, dogodilo se nekoliko raspleta koja se ocekuju vec 5,6 epizoda.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #357 : 30. Svibanj, 2016., 17:11 »
Mozda je do mene, ali ja ne mogu smislit Dany, predosadna mi je kao lik, ta scena mi je samo jos jedan forsani njen govor koji je kao kul, a fakat nije, barem meni osobno.

Jedino su mi bili okej storylineovi od Arye, Brana i Sama, ovo sve ostalo mi je bilo podosta dosadnjikavo. No dobro, to je stvar ukusa isto....

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #358 : 30. Svibanj, 2016., 17:39 »
Ja od pocetka Dany obozavam, sa njom sam dozivio najjace scene daleko.Od pocetka i kada je izasla iz vatre sa tri zmaja pa do sada je moj najveci favorit.Od ostalih su mi dragi Jon Snow, za njega takoder navijam od pocetka.Dobro svi Starkovi su mi favoriti.

Arya je odlicna, samo je zaspala u posljednjih nekoliko epizoda, nije je bilo.Sad je spremna i u sljedecoj epizodi rjesava onu malu.

Al ovo je luda serija totalno, nikad neznas ko ce nestat.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #359 : 30. Svibanj, 2016., 22:21 »
Arya je odlicna, samo je zaspala u posljednjih nekoliko epizoda, nije je bilo.Sad je spremna i u sljedecoj epizodi rjesava onu malu.
Sreća pa se G.R.R. Martin sada manje pita inače bi vjerovatno ta mala riješila Aryu  :mrgreen:, iako tu mogućnost još uvijek ne treba isključiti  :kava:.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9