HCL.HR

A Song of Ice and Fire (SPOILERS)

  • 637 Odgovora
  • 66269 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #375 : 27. Lipanj, 2016., 18:21 »
OMG koji zavrsetak sezone.

Neznam kad me zadnji put neka knjiga, film, igra ili serija uspjela ovako zadovoljit ko sta je ova epizoda.Nemogu vam opisat koliko sam uzivao kad je Cercei digla sve zivo u zrak i kad je na kraju sjela na tron.Najezio sam se dok je ona mala govorila za Snowa i kad su se svi stali derat King on the North, nevjerojatno dobar osjecaj.

Stvarno ne postoji nista ni priblizno dobro ko ova serija, svaka im cast napravili su jebeno remekdjelo.

+Arya istrenirana do kraja, postala je pravi mali ubojica.

Jedva cekam sljedecu sezonu, koliko ce to brutalno i epsko bit nemogu ni zamislit.

Znao sam da ce se oni mali kralj ubit, al opet su napravili show i pobili u onoj crkvi dosta likova.Stvarno im svaka cast.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #376 : 27. Lipanj, 2016., 22:34 »
Sezona u kojoj Dobro nacereno pokazuje srednji prst Zlu :approve. Sezona za 10-ku  :piva:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #377 : 28. Lipanj, 2016., 00:03 »
Jap,fantastična sezona posebno zadnje dvije epizode.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #378 : 05. Srpanj, 2016., 12:47 »
Miguel Sapochnik, direktor dosad najboljih epizoda (Battle of the Bastards, Hardhome, The Winds of Winter) nece raditi ni jednu epizodu u 7. sezoni.

 :wildboy: :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Bas me zanima kako ce sve ispast, jel ne bi sad trebala biti akcija nonstop?
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #379 : 05. Srpanj, 2016., 15:42 »
Koliki dio zadnje sezone je akcija, a koliko spletke i drama?

Mislim da sam prestao gledati u osmoj epizodi pete sezone, ono kad je bila bitka sjeverno od Zida. Nisam mogao probaviti do, 20 minuta ničega na ekranu, ugasio sam i potpuno igrnorirao seriju do sada, ali svi govore da moram gledat novu sezonu :wildboy:

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #380 : 05. Srpanj, 2016., 16:07 »
6.10, The Winds of Winter, Rating 10.0, User votes 73,000.
6.9 Battle of the Bastards, Rating 9.9, User votes 118,000.

Ja uzivam u svakoj epizodi ali mislim da su ljude koji su bili na rubu odustajanja zadnje dvije epizode natjerale da se predomisle. Zadnje 2 epizode su fenomenalne. Deveta epizoda je nesto najbolje sto sam gledao na tv-u.

Smanjuju broj epizoda u iduce dvije sezone, vjerovatno zbog budzeta (nisam citao razlog ali pretpostavljam), ne vidim razlog kako bi u zadnje 2 sezone bilo vise spletki i drama od akcije.

Nacin na koje su snimane zadnje dvije epizode + glazba = trnci od epicnessa.

U zadnjoj sezoni se nema previse o cemu govoriti osim o zadnje dvije epizode koje su toliko dobre da se isplati gledati prethodnih 8.

Vecinu sezone su bile spletke i drame ali ovo malo akcije je bilo puno, puno upecatljivije.

Nastavi gledati.

Ovo sto cu sad reci su spojleri, iako mi ne bi bilo jasno kako si uspio izbjeci spojlere ako nisi gledao od zadnje sezone. Nakon toliko razocaranja i tuge, napokon se mi koji navijamo za dobro imamo cemu veseliti i nabrijati ispunjeni zadovoljstvom. Bittersweet.
« Zadnja izmjena: 05. Srpanj, 2016., 16:16 imagineak »
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #381 : 05. Srpanj, 2016., 16:21 »
Koliko još sezona bi trebalo zaokružiti čitavu priču (ako je uopće napisano sve nezz)?

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #382 : 05. Srpanj, 2016., 16:22 »
Koliko još sezona bi trebalo zaokružiti čitavu priču (ako je uopće napisano sve nezz)?

7. i 8. znači dvije. Svaka ima manje od 10 epizoda.

Nije još napisano sve ali se serija odvojila od knjige krajem jedne od sezona.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #383 : 05. Srpanj, 2016., 16:24 »
/cut

Nisam baš ubrao što si mi spojlao, ali ne smeta mi sve i da jesi, nije me nikad bilo briga za spojlere.

Dakle, zadnja sezona je toliko dobra i hvaljena jer ima puno dobre akcije ako dobro kužim ili?

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #384 : 05. Srpanj, 2016., 16:31 »
Dakle, zadnja sezona je toliko dobra i hvaljena jer ima puno dobre akcije ako dobro kužim ili?

Nema puno akcije, ali ono što ima je toliko dobro da je sasvim dovoljno.
Prvih 8 epizoda su svi bili meh, nakon zadnje dvije svi su rekli da je ovo dosad najbolja sezona.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #385 : 05. Srpanj, 2016., 16:33 »
@imagineak
Ok, još 2-3 godine znači čekanja valjda

@freddy
Ako se sjećam dobro, ti si pisao kako ti se drama i spletkarenje najviše sviđaju u seriji. Ova sezona je nekako više akcijski orijentirana jer takav je tok priče, sve se nakako lagano počinje razrješavati i dešavati neki veliki događaji koji opet ostavljaju pitanja, dakle pričamo o nekoj kulminaciji i peripetiji priče u ovoj sezoni ako se to tako može reći.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #386 : 05. Srpanj, 2016., 16:35 »
A da, toga se i bojim. Ne želim opet naletit na akcijsku scenu od 20 minuta pa odustat od gledanja. Osim toga dijelimo dvojbe oko završetka. Nisam najveći ljubitelj gledanja serija koje još nisu gotove i neće još dugo. Mislim da ću ipak propustit, pa ćemo vidjet za godinu-dve :(

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #387 : 12. Srpanj, 2016., 07:02 »
Ja najviše volim spletkarenje XD

Ono kad su svako malo šetali onim vrtom u King's Landingu gdje je svatko muljao svakoga  :ave:

i kako je to South Park jebeno šprdo mi je epic
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #388 : 13. Veljača, 2017., 22:03 »
Došao do sedme epizode prve sezone.
Zasada nisam pretjerano oduševljen apsolutno ničim.
Naravno sve to lijepo izgleda, ali još ne uviđam nikakvu atmosferu ili plot da bi opao sa stolice.

Ona mala nakaza Joffrey Baratheon, mi je apsolutno nepodnošljiv, jedva gledam scene s njim koliko mi je odbojan i odvratan.
Isto mogu reć i za Viserys Targaryena.

Sva sreća da je krepao.

Nadam se da se sve tek sad počinje zahuktavat; jer me taj lure nije primio kao što me znaju slični primiti...

Odg: A Song of Ice and Fire (SPOILERS)
« Odgovori #389 : 13. Veljača, 2017., 22:54 »
it's like legend.............waaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiit......................waaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiit.......for it.....DARYYYYYYYYYYYYYY!


2 i 3 sezona zakuhaju sve i meni su osobno the best.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9