HCL.HR

Anime

  • 1228 Odgovora
  • 193229 Hitova
Odg: Anime
« Odgovori #480 : 24. Travanj, 2010., 18:26 »
Jel to taj retardirani Naruto? Kako to faila.  :wildboy:
Pa Naruto i jest govno. Govno koje je barem zabavno, dok je recimo Cowboy Bebop najgora vrsta govna - dosadan je, osim eto onog dijela s Fayeinom prošlošću, te pričom s Viciousom i Juliom, makar ni to nisu pojasnili do kraja.
Retardiran džez/bluz ne moram ni spominjati.  :solidus:

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Anime
« Odgovori #481 : 24. Travanj, 2010., 18:32 »
Sorry frajeru.

Odg: Anime
« Odgovori #482 : 24. Travanj, 2010., 18:37 »
Sorry frajeru.
Zašto reagiraš na trolanje?

Odg: Anime
« Odgovori #483 : 24. Travanj, 2010., 18:41 »
 :hihi:

Smiješan si već kako se pokušavaš prodati pod nekakvog neviđenog trolla. A nitko te ne shvaća tako.
Može bit zato jer ne shvaćaš poantu riječi troll i trollanje.

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Anime
« Odgovori #484 : 24. Travanj, 2010., 18:43 »
Hej Ixy, lik je baš kul. Nemoj tako. :thumbs:  :thumbs:

Odg: Anime
« Odgovori #485 : 24. Travanj, 2010., 18:44 »
Smiri se :wildboy: :(

Psajdače, gleda mi se nešto ala naruto. Tupavo i zabavno. I kratko. I ljetno.
Sugestije ? :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Anime
« Odgovori #486 : 24. Travanj, 2010., 18:49 »
:hihi:

Smiješan si već kako se pokušavaš prodati pod nekakvog neviđenog trolla. A nitko te ne shvaća tako.
Može bit zato jer ne shvaćaš poantu riječi troll i trollanje.
Pa i nisam trolao, ali sam pretvorio u trol post nakon Cobaltovog "ae  :wildboy:" Sorry frajeru. odgovora. Ono, anrilturnament spike, ako me razumiješ. U dvije riječi svakog pokopaš i tako to. Kobaltova šema.

Odg: Anime
« Odgovori #487 : 24. Travanj, 2010., 18:50 »
Smiri se :wildboy: :(

Psajdače, gleda mi se nešto ala naruto. Tupavo i zabavno. I kratko. I ljetno.
Sugestije ? :(
Legend of the Galactic Heroes gledaj.  :piva:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Anime
« Odgovori #488 : 24. Travanj, 2010., 20:36 »
da, to je tupavo, kratko i ljetno

Odg: Anime
« Odgovori #489 : 24. Travanj, 2010., 20:47 »
Dead Leaves

50-ak minuta traje, Cow & Chicken anime.




*

Raz

  • *
  • 105
Odg: Anime
« Odgovori #490 : 24. Travanj, 2010., 20:55 »
Sengoku Basara. Čisti eye-candy sa kulerskim likovima koji sami krše čitavu vojske sa over nine thousand napadima dok istovremeno viču neke engrish fraze. I ono, lik ima jebenog auspuha na konju  :ave:


Odg: Anime
« Odgovori #491 : 29. Travanj, 2010., 17:32 »
Legend of the Galactic Heroes, najelokventnija stvar ikada.

http://www.youtube.com/watch?v=KP3UiMwgu-o

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Anime
« Odgovori #492 : 30. Travanj, 2010., 09:45 »
Sengoku Basara. Čisti eye-candy sa kulerskim likovima koji sami krše čitavu vojske sa over nine thousand napadima dok istovremeno viču neke engrish fraze. I ono, lik ima jebenog auspuha na konju  :ave:

(Klikni za pregled slike.)
neki link ? Il link za sub-ove,jer sam skinuo anime sa nekim arapskim subovima  :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Anime
« Odgovori #493 : 09. Svibanj, 2010., 11:58 »
Onima kojima se dopao Sayonara Zetsubou-Sensei, neka virnu na The tatami galaxy. Treba malo pretrpiti mogu-li-pričati-još-brže monologe, ali zasad mi je jedino  uspjelo privući pažnju u ovoj sezoni.

*

Raz

  • *
  • 105
Odg: Anime
« Odgovori #494 : 11. Svibanj, 2010., 18:28 »
Provijerit ću to nakon što završi sa airingom. Pošto Yuasa Masaaki ima prste u tome, mora da valja.  ;)

Od ovosezonskih animea mi najviše odgovara House of Five Leaves. Uz Fullmetal Alchemist i Durararu vjerojatno najbolje što je ova sezona ponudila. Rainbow je također imao potencijala no postao je previše emo, sa muškarcima koji plaču manly suze. Umjesto da su gledateljima pokazali uzajamno pomaganje u zatvoru, character developement je izgrađen na ničemu... flashbackovi su doduše još uvijek zakon i lijepo prikazuju poslijeratno stanje japana.

@ seymour

Klik

Neznam kakva je kvaliteta videa, no probaj s ovima. Ja sam pratio dok se još prikazivalo no do sad su ti linkovi sa boljom kvalitetom videa izbrisani.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9