HCL.HR

Općenita tema za filmove

  • 1665 Odgovora
  • 255024 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #480 : 16. Rujan, 2012., 22:51 »
9/10

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #481 : 16. Rujan, 2012., 22:54 »
biće dobro ako bude zombija xDDD
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #482 : 16. Rujan, 2012., 23:24 »
Nadam se savršenom filmu. I ništa ispod toga neću priznati. :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #483 : 18. Rujan, 2012., 08:55 »
Frankenstein BTS

Kako mi se gleda Frankenstein i Bride sada.  :wildboy:

[ignorirana rečenica] Inače u tijeku je prijava na radionicu šminke i filmske maske pa ak nekog zanima prolinkam.
[/ignorirana rečenica]


*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #484 : 23. Rujan, 2012., 17:21 »
ON JE PEDER NITKO NIJE KO JA

 :wildboy:

Enivej:

http://mojtv.hr/emisije/16822/filmomat.aspx

Nova filmska emisija.

''Emisija će prikazivati nezavisne, niskobudžetne filmove, odnosno proizvedene bez potpore HAVC-a ili HTV-a. Naime, sve se veći broj filmova snima u nezavisnim produkcijama, mahom su to filmovi mladih ljudi, kojima je razvoj tehnologije omogućio kreativno izražavanje u ovom mediju. Veliki broj ovih filmova moguće je vidjeti samo na festivalima, smotrama ili posebnim projekcijama, a mnogi su od njih višestruko nagrađivani na prestižnim domaćim i svjetskim festivalima.''

Dam šansu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #485 : 23. Rujan, 2012., 20:06 »
čemu to? koga to zanima? hoće li to pomoći tim ljudima koji su to radili (ne)?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #486 : 23. Rujan, 2012., 20:55 »
"Filmomat je emisija za sve koje zanima filmska umjetnost, pogotovo nova strujanja. Emisija će imati i svojevrsni ekskluzivni status budući da ove filmove nismo imali prilike vidjeti na televiziji."

nez. mislim da hejtaš bezveze, možda nije moja šalica čaja, al nije ni razlog da hejtam

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #487 : 23. Rujan, 2012., 21:11 »
čemu to? koga to zanima? hoće li to pomoći tim ljudima koji su to radili (ne)?

1. Kako ne?
2. Javna televizija.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #488 : 23. Rujan, 2012., 21:14 »
"Filmomat je emisija za sve koje zanima filmska umjetnost, pogotovo nova strujanja. Emisija će imati i svojevrsni ekskluzivni status budući da ove filmove nismo imali prilike vidjeti na televiziji."

nez. mislim da hejtaš bezveze, možda nije moja šalica čaja, al nije ni razlog da hejtam

kme kme.

ne hejtam jebote. ali ne vidim smisao. ko će to gledat, mile i filip mojzeš.
mislim ok ak će bit i o normalnim filmovima al ak će bit samo studentski nezavisni filmovi onda  :bonk:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #489 : 23. Rujan, 2012., 21:28 »
čemu to? koga to zanima? hoće li to pomoći tim ljudima koji su to radili (ne)?

Ide svaka dva tjedna. Mala je publika za ovo, al gledati će svatko tko bi se htio iole okušati u filmu. U RH je sve više i više takovih ljudi. I dalje bizarno malen broj al ajd...

Pa pomoći će. Svaka medijska eksponiranost dobro dođe. Nije to sad HEJ DOBIT ĆU MILIJUNE, al nekakav mrtvi proboj je.

Enivej pogledao ovu prvu. Emisija koncept je dakle par min intervjua s režiserom/autorom i onda ide njegov film i onda za kraj nekakav zaključak. Ovisno o trajanju tog filma ili filmova vjerojatno ovise i ovi ostali dijelovi. S obzirom da ide 2 put mjesečno mislim da mogu pristojno urediti emisiju. Ovaj je trajao nekih 50 min.

Danas je bio horror film mladog čovika s ADU-a. Ok priča frajer, djeluje normalno.



Objektivno, film je tipični horor 'redneck family u šumi koja jede ljude'. Kuži se to već po naslovu filma jel. Ništa spektakularno, novo ili originalno. Fora su zagorci u tom settingu.

ALI. Jebeno dobro izgleda. Daklem ovo mi je najbolje nešto što sam s ADU-a dosad vidio. Pacing, kamera, montaža, mjuza, pa čak i gluma su na razini. Scenaristički je ko što kažem, bez iznenađenja i nekog uzbuđenja prevelikog ali dosta je dobra izvedba. Baš sam ugodno iznenađen. Nema onog tulavog forsa u svakom jebenom hrvatskomo filmu, radnja ide prilično brzo i generalno mi se baš sviđa. Osvježenje je jebote gledati nešto tako što nije socijalna drama ili trash.

Ide to malim koracima ali netko jest uložio pare u ovo (a budžet je solidan, sve dosta lijepo izgleda).

Dakle recimo da je američki film bilo bi tipa 4/10. S obzirom da je hrvatski, ide skoro do 7 ocjena. Što je za >>>>>>hrvatski horor film<<<<<<<< prilično dobro.

Zadnji hr horor koji sam gledao je PROKLETSTVO KRUMPIRA. HEHEHE :D :D :D, kao KRUMPIRI JEL.

 :(

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #490 : 23. Rujan, 2012., 21:34 »
 :hihi:

aha, nisam skužio da baš i...prikažu film  :hiha:
aj dobro solidno, dalo bi se pogledat,,,

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #491 : 23. Rujan, 2012., 21:34 »
/

''Emisija će prikazivati nezavisne, niskobudžetne filmove, odnosno proizvedene bez potpore HAVC-a ili HTV-a. Naime, sve se veći broj filmova snima u nezavisnim produkcijama, mahom su to filmovi mladih ljudi, kojima je razvoj tehnologije omogućio kreativno izražavanje u ovom mediju. Veliki broj ovih filmova moguće je vidjeti samo na festivalima, smotrama ili posebnim projekcijama, a mnogi su od njih višestruko nagrađivani na prestižnim domaćim i svjetskim festivalima.''

Dam šansu.

Kazu to, a na plakatu ogroamn HRT logo. :hiha2:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica


Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #493 : 24. Rujan, 2012., 11:32 »
OMFG!

Excite!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #494 : 24. Rujan, 2012., 11:43 »
mega meh
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9