HCL.HR

Općenita tema za filmove

  • 1665 Odgovora
  • 255195 Hitova
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #495 : 24. Rujan, 2012., 11:53 »
Chloe Moretz may be playing B.B. (Uma Thurman's daughter).
 :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #496 : 25. Rujan, 2012., 21:56 »
Kćer od Kim Basinger



Savršena je.  :ementaler:

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #497 : 26. Rujan, 2012., 05:47 »
 :hihi:

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #498 : 27. Rujan, 2012., 19:57 »
Novi Hobbit poster

smiješno/10

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #499 : 27. Rujan, 2012., 20:46 »
eh kolko ti patuljci mogu pojest!  :D
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #500 : 27. Rujan, 2012., 22:17 »
https://vimeo.com/21216091

Početak odličan. Onda počinje padati. Kraj se ponovi dvaput pa je zadnja scena besmislena. Al generalno je ok. Bit će sad na Filmomaniji Robot i Frank koji je sličan ovome.

Poanta je.

Još neki robot/ljudi film ovog tipa?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #501 : 27. Rujan, 2012., 22:47 »
Savršen je.  :ementaler:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #502 : 28. Rujan, 2012., 12:45 »

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #503 : 03. Listopad, 2012., 18:04 »



CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #504 : 03. Listopad, 2012., 20:30 »
Ane.  :hiha:
Od narančasto-plave šeme smo malo skrenuli na GRITTY GRRRRR.

Kad smo već kod narančasto-plavog...



Prva slika iz Die Harda 5. Odnosno Good Day to Die Harda.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #505 : 08. Listopad, 2012., 08:01 »
http://bloody-disgusting.com/news/3196180/omfg-what-if-i-told-you-that-the-world-of-prometheus-and-blade-runner-coexist/
SAVRŠENO
OPA

Intrsting. Al idemo sad malo na domaću scen=U=!!1


Pogledao sam u Filmomatu Gospođa za prije, kratkiš Mladena Sikavice koji je najpoznatiji po onom doumentarcu o Luki Ritzu. Traje 15-ak minuta, izgleda ko većina hrvatskih dugometražnih. Nije autorski već adaptacija pripovijetke Zorana Ferića. Ni jedno od tih imena mi ništa ne znači al navodim kao, OBJEKTIVNA RECENZIJA.

Priča.
Tu su ti svećenici i jedan mlađi pronađe crteže koje je crtao jedan stariji. Naravno, crteži su to gole žene, DETALJNI. I sad taj stariji (Vidović pokojni) priča otkud mu to.

I sad kreće tipičan veseli hrvatski film:

Ta neka žena sa crteža je zatrudnila s nekim rendom idiotom koji ju je ostavio da bude samohrana majka. Mali umire sa 6 godina od dijabetesa. Ova pada u depresiju i prežderava se. Onda je postala gospođa od prije za reklamne proizvode za mršavljenje. I onda iskreno nisam skužio, valjda je išla na ispovijed kod ovog svećenika koji ju je nacrtao. Našli se oni tako sami iz nekog razloga u nekoj sobi.  Ima scena gdje joj ovaj kaže da joj može pomoći/utješiti ju i onda vidimo nju kako skida šal...

I to je kraj svećenikove priče. Kaže da je ona umrla nedugo nakon toga, NEČEGA nedefiniranog. Jebanja? Titanic erotičnog crtanja? Perverzija u samostanu? Dugotrajnih razgovora DOK su bili goli? Kao, svejedno je. :tired:

Zadnja scena prikazuje nju kako usisava i gleda telku na kojoj se svećenik pojavi kako prenosi misu. Riječi su simbolične (HA!), kao, Bože daj nam snage za utjehu, oprosti nam grijehe blabla. Ona gleda u telku i na rubu je suza od sreće. On se značajno nasmiješi. Štogod. To. Značilo.

/

Zašto ja ovako puno pišem za nešto toliko nebitno i nezanimljivo. Upravo zato jer, koliko god sam prošli put dobio nade za RH žanrovski film kojeg ćemo dobiti kroz koju godinu (jer će mladi autori rasturiti... nešto.... bla), tako me ovo vratilo u realnost koju je grga jednostavno sročio u rečenici-dvije kad sam reko da emisija počinje.

/čemu to? koga to zanima?/

Jer zbilja, koga zanima ovako nešto. Tko želi više gledati depresivnu priču o depresivnim ljudima koji imaju depresivne živote i nedefinirano depresivan kraj. Koga zanima eksploatacija te ljudske nesreće i te neke priče koje se događaju u glavama protagonista, a oni na ekranu ne RADE ništa konkretno već su depresivni... sjebani... imaju teške živote,,,,,,

meh  :(

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #506 : 08. Listopad, 2012., 10:23 »
Details

Country: Croatia
Language: Serbian

 :hiha:

enivej:

u Batman: Begins, jel onaj beskućnik Rade Šerbedžija?
« Zadnja izmjena: 08. Listopad, 2012., 10:29 Blaster32 »
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #507 : 08. Listopad, 2012., 10:29 »
Je.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #508 : 08. Listopad, 2012., 10:35 »
rade rula. čisto zato što nije "vidi mene ja sam snimao filmove ja znam osobe ja sam pljačko banke"

edit - enihuz, ne znam jel dobar topik, gledao sam ono nešto sinoć, nedjeljom ujutro, subotom navečer valjda. hrvatska humoristična serija za mlade. ne znam što bih rekao, rendom je poprilično. 3 frenda (jedan je srbin, tako ga zovu jer je iz srbije durr, jedan je neki fan nogometa, a treći ima neki kafić u kojem se skupljaju valjda) i frendica koja je lezbijka sa nekom slovenkom. naravno, kao u svakoj hrtovoj humorističnoj seriji, ivo gregurević glumi nadrkanog starca.

ne mogu reći da sam se nasmijao, al ono, rendom je :/
« Zadnja izmjena: 08. Listopad, 2012., 10:47 Chikanovich »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #509 : 08. Listopad, 2012., 11:06 »
Baš je očekivano urbana rekao bih.
Ej, LEZBA, SBIN...ono. Realnost zagrebačkog kvarta e.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9