HCL.HR

Općenita tema za filmove

  • 1665 Odgovora
  • 255034 Hitova
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #615 : 27. Listopad, 2012., 12:49 »
Prrrrrrrrrrrrrrrrrrrd.
Količina forsa ovdje prelazi granice podnošljivosti.  :hiha:

@natko
Nisam rekao da je potrebno ili da bi svijet filma bio OBOGAĆEN KLASICIMA ili da kriterijon kolekcija  :hiha: treba već početi raditi Nolan Bond izdanja.
Rekao sam samo da me zanima kako bi izgledao njegov Bond. Pogotovo sad kad je Betmen gotov jer vjerojatno i on zna da ne bi bilo dobro napraviti novog Betmena, al da je umjesto Betmena Bond.  :D

A tvoj post je mogao izgledati i ovako:

@ikai
Ali pazi, zar nije šteta bacat tolike pare u Nolana da radi ovako random oživljavanja govana? Glupa usporedba ali uzmi Hitchcocka danas...ako ideš gledat filmove jednog od najvećih redatelja ikad imaš šta gledat: Ptice, Psiho, Prozor, M, ma tona dobrih filmova i onda niotkud npr "BETMEN 16 I 17". Wtf, zašto to omg?  :wildboy:

A slično se, naravno, moglo reći i za Mendesa.
DURRRR on radi "inteligentne" filmove, a ne rendom nastavke rendom franšiza. DURRRRRRR on ne radi akcijske filmove bit će smeće. DURRRR Američka ljepota. DURRRRR revolucijonarni drum.


A eto. Skyfall ima 95% na RT-u, 98% od publike, 8.5 na IMDB-u i doslovno nisam još na internetu čuo lošu riječ o filmu. Dapače, neki generalni konsenzus je da je Skyfall najbolji Bond dosad.
Naravno, uzet sve to sa zrnom soli jer je film tek/nije još vani, al čisto sumnjam da je smeće.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #616 : 27. Listopad, 2012., 12:59 »
nolan u bondu? želim vidjet kako će izgledat.

ali da želim vidjet nolana u nečem originalnom što bi postalo klasik - želim.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #617 : 27. Listopad, 2012., 13:07 »
Nikad čuo za Mendesa ae.

Zar je "....BETMEN 16 I 17" bolji niz od "....JAMES BOND 16 I 17"? Oboje su isprane franšize i vidi se na šta ciljam. Nolan je uskrsnuo Betmena nakon Clooney/Kilmer fijaska što je jebeno teško, zamisli šta bi tek radio sa filmovima u kojima smije krenut od nule po svojoj viziji (ne moraš zamišljat ae, imaš Memento/Prestige/Inception).

Da poentiram ( :hiha: ) - koliko god 3 betmena bila dobra uvjeren sam da bi 3 "njegova" filma koja je mogao snimit za to vrijeme bila bolja i "svijet filma bi bio OBOGAĆEN KLASICIMA". Ako sad istu stvar bude radio s Bondom onda je jebeni debil i nema više dobrih ideja pa ide radit nastavke. Idem Prestige skinut opet.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #618 : 27. Listopad, 2012., 13:09 »
Koliko je bilo teško uskrsnuti Betmena, toliko je bilo teško promašiti poantu mog posta.
Ali eto.  :hiha:

Jesi ti neki Nolan?

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #619 : 27. Listopad, 2012., 13:11 »
Vidim poantu tvog posta ali ju vješto ignoriram i iskorištavam za rejđanje oko Bonda  :hiha:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #620 : 27. Listopad, 2012., 13:12 »
nez jel ti misliš da taj frajer dobiva inception/prestiž ideje svaki dan? ono rađe da frajer radi bondove neg da ne radi ništa ko neznam tarantino po 10 godina jer RAZRADUJE IDEJE.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #621 : 27. Listopad, 2012., 13:14 »
Jel ti misliš da lik dobiva inception/prestiž ideje dok 8 godina snima Betmene? Ae.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #622 : 27. Listopad, 2012., 13:15 »
jesi ti neki >>douche<<?  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #623 : 27. Listopad, 2012., 13:16 »
Touché  :hiha2:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #624 : 27. Listopad, 2012., 13:17 »
Srećom pa natko patko ne skače sam sebi u usta i jede vlastita govna.  :mrgreen: :hiha:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #625 : 27. Listopad, 2012., 13:18 »
Srećom pa si ukazao gdje.  :mrgreen:

Nezzz, forumske rasprave, lol. hf
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #626 : 27. Listopad, 2012., 13:26 »
Aha, ti si ozbiljan.  :wildboy:
Ja sam mislio da se šalimo.

Pa recimo ovo.

Jel ti misliš da lik dobiva inception/prestiž ideje dok 8 godina snima Betmene? Ae.

Očito da da, budući da su i Inception i Prestige snimljeni tijekom tih 8 godina snimanja betmena.  :mrs: :mrs: :mrs:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #627 : 27. Listopad, 2012., 13:35 »
Sad me već trolaš ae.  :hiha: 
Inception je lik počeo planirat još u srednjoj ili tako nešto. Prestige isto puno prije batmana.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #628 : 27. Listopad, 2012., 14:11 »
Pa Nolan je kolko ja znam negdje rekao da mu je On Her Majesty's Secret Service jedan od najdražih filmova i da bi volio snimat jednog od Bondova pa ono ja sam za. :)

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Generalni filmski topik
« Odgovori #629 : 27. Listopad, 2012., 16:33 »
Sad me već trolaš ae.  :hiha: 
Inception je lik počeo planirat još u srednjoj ili tako nešto.

 Vidi se. :hiha:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9