HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708316 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13470 : 21. Siječanj, 2013., 21:34 »
:hihi: :ave:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13471 : 21. Siječanj, 2013., 22:13 »
fargo

nez mislim da su svi gledali. okej, SPOJLER kao.

ja neznam, ubiju policajca i još 2 osobe i to idu gledat 2 policajca uz kavu i small talk što si jeo/jela za večeru.
+ još trudna policajka.
mislim, to je previše nerealno da bi preša preko toga...

a kao neki hvaljen film.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13472 : 21. Siječanj, 2013., 22:20 »
jadniče.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13473 : 21. Siječanj, 2013., 22:29 »
Moja teorija je da karlo voli prometeja samo zato što ga određene podgrupacije interneta hejtaju.  Uz to voli trpati sranja po koševima, pa jej. Iz istog razloga je odjedanput rendom vjernik.

Sjebano je.

Edit:
Nije, glupo je zapravo.
Ispada kao da voli imati stav — stava radi.
Stav do kojeg nije nužno došao kritičkim ili bilo kakvim drugim načinom razmišljanja.
:wildboy:

« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2013., 22:32 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13474 : 21. Siječanj, 2013., 22:31 »
:hiha:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13475 : 21. Siječanj, 2013., 22:33 »
:wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13476 : 21. Siječanj, 2013., 22:37 »
Raspravljamo li mi sad o Karlu? :hiha:

Iako, po mojim kalkulacijama, koje su rezultat metikuloznih bilješki o dotičnom, donekle bih se složio s tvojim opservacijama. :hiha2:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13477 : 21. Siječanj, 2013., 22:42 »
jadniče.

hej, tako je u filmu, htio ti to ili ne...
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13478 : 21. Siječanj, 2013., 22:53 »
Svećenikova djeca

Da, gledao sam ovo. Na prevaru nagovoren da idemno u kino gledati FiLM, dolazim pred blagajnu i saznajem da idemo gledati Srećenikovu djecu :fpalm:
Namjerno nisam pitao što se ide gledati jer nisam htjeo vjerovati da će se to ići gledati. I da, na kraju sam ostao ugodno iznenađen. Fino se nasmijao u više navrata, kraj filma je potpuno podbacio u tom smislu što se sa fine komedije prešlo na tešku drametinu i film nije završen smisleno. Tako da je to ipak pokvarilo ukupni dojam.

Ocjena: 6/10


The master

Film o kojem će se još dosta pisati i koji će izazvati dosta rasprava i intriga(već i je).
Vjerojatno najjača scena u ikojem filmu ove godine odvija se upravo u ovom filmu(ispitivanje Lancestera(Phillip Seymour Hoffman) o životu Freddia(Joaquin Phoenix)).
Hoffman je apsolutno savršen u ulozi karizmatičnog vođe sekte, a ni Phoenix nimalo ne zaostaje u ulozi psihički rastrojenog i agresivnog lika koji je izgubljen u ovom svijetu.
Jedina osoba koja uspjeva zadržati Lancestera u granicama normale i normalnog razmišljanja i razlučivanja je njegova nova mlada i seksi supruga Peggy(Amy Adams). Ona kao da je zalutala u cijelu tu mašinewriju ispiranja ljudskih umova i uspijeva održati svoje dostojanstvo i razmišljanje mozgom.
Kao u i svim svojim filmovima Paul Thomas Anderson je pazio na svaki detalj i temeljito je proučio sve vezano uz način funkcioniranja sekti. No, ipak je trajanje filma u ovom slučaju malo predugačko i neke scene su razvučene.
Glazba je jako upečatljiva i odlično ide uz film(kao i u filmu There will be blood). Ipak Jonny Greenwood zna zanat...

Ocjena: 8/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13479 : 21. Siječanj, 2013., 23:11 »
Da, gledao sam ovo. Na prevaru nagovoren da idemno u kino gledati FiLM, dolazim pred blagajnu i saznajem da idemo gledati Srećenikovu djecu :fpalm:

:hihi: To ti je lekcija za drugi put.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13480 : 21. Siječanj, 2013., 23:27 »
Ma nema više na povjerenje. Pitam sve živo da ne ispadnem naivan.
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13481 : 21. Siječanj, 2013., 23:29 »
:O

Ne znam, ti si baš netko za koga bih rekao da želi ići gledati Svećenikovu djecu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13482 : 21. Siječanj, 2013., 23:32 »
Upravo si ga nazvao retardiranim. :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13483 : 21. Siječanj, 2013., 23:33 »
Shvatio sam dok sam postao. :hiha:

Ali nisam tako mislio. <3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13484 : 21. Siječanj, 2013., 23:49 »
Ma nema više na povjerenje. Pitam sve živo da ne ispadnem naivan.

Jadniče jadni, zašto si gledao ZDT bez mene. Dabogda ti Golf bio jedina ljubav života, jadne li ti perpetipularne dijece. :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9