HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1708067 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13485 : 22. Siječanj, 2013., 00:01 »
Ixy: Da, vjerojatno djelujem kao osoba koja bi htjela gledati svećenikovu djecu. Ali.... Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :hihi:

Depresija: Hvala što staješ u moju obranu... :hiha:

Ixy: Nemoj se sada jeftino izvlačiti. Što je rečeno, rečeno je :mrs:

Cole: Pa nekako se i osjećam sve jadnije... Ali, abzguzivnost trenutne situacije daje mi nadu da će biti bolje. :hiha::approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13486 : 22. Siječanj, 2013., 00:06 »
Ti si ko voćka poslje kiše frajeru. :ementaler:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13487 : 22. Siječanj, 2013., 00:08 »
Pun sam gluposti, pa ih i pišem... :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13488 : 22. Siječanj, 2013., 00:39 »


mora sam, eto.

Django pogledan zadnji. Rula. Napišem dojmove valjda sutra, neda mi se sad.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13489 : 22. Siječanj, 2013., 01:13 »
Dobro, ček malo... :hiha:

Kaj to znači? Kad staviš nečiji avatar u poruku?
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13490 : 22. Siječanj, 2013., 01:18 »
To ti je nešto poput :hiha:3

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13491 : 22. Siječanj, 2013., 01:26 »
Dobro... Dosta offtopica za večeras. :hiha:

Laku noć svima, najdraži moji HCL-ovci :hug
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13492 : 23. Siječanj, 2013., 23:15 »
Django, odlican je. Tu je ponekad i onaj over the top Tarantino >>humor<<  koji nije uvijek prikladan (kao recimo onaj rap :fpalm:), ali opcenito film je prilicno dobar. Jako mi se svidja scenografija, Schultz daleko najzanimljiviji lik, a i glumac je mislim najbolje odradio posao.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13493 : 23. Siječanj, 2013., 23:29 »
Tu je ponekad i onaj over the top Tarantino >>humor<<  koji nije uvijek prikladan (kao recimo onaj rap :fpalm:)
Ili ono kada su htjeli izgledat kao kkk pa su kmečali jer nije dobro zašiveno. Na toj sceni mi je baš bilo neugodno koliko je loše. Na trenutke je izgledalo koda gledam Monty Pythona.
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13494 : 23. Siječanj, 2013., 23:43 »
:fpalm:

bar to nije bila nez, najsmiješnija scena u filmu. :wildboy:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13495 : 23. Siječanj, 2013., 23:46 »
Nez, meni je isto ta KKK scena bila u redu nekako :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13496 : 23. Siječanj, 2013., 23:53 »
Gangster Squad (2013)

Ono kad ti nešto rula iako nekako osjećaš da je skroz krivo i glupavo.
Mislim stvarno sam se zabavio ko rijetko u kinu, ali stalno sam imao onaj osjećaj "omg zašto se meni ovo sviđa a gle kolko je glupo lol". Baš jedan od stvarno rijetkih filmova koji su onako skroz otrcani i cheesy na loš način al opet uspiju rulat :hihi:

Prvo film izgleda apsolutno užasno i neprikladno, grozni stereotipni kostimi, šareni setovi, općenito plastični izgled svega. Stalno se moram podsjećat OMG ovo je film o gangsterima iz 50ih xD Drugo izbor glumaca također potpuno neprikladan, jednostavno ne mogu zamislit da su takvi ljudi postojali u americi 1959e il koje već. Josh Brolin nez frajer izgleda ko meksikanac i konstantno je tanned. Onda onaj pravi meksikanac. Ryan gosling sa nabildanim rukama :hihi: i svojim klasičnim glupim licem. Emma Stone već poslovično neprikladna u bilo kojem filmu koji nije easy-a.
S druge strane Sean Penn koliko god se preglumljuje rula punkurac, a još više od njega rula veći od života Nick Nolte. nevjerojatan je. Robert Patrick je isto ok ae iako je i njegov lik glupa karikatura :hiha:
I ono nez ti MAFIJA klišeji, ti usporeni OBRAČUNI, slow motion čahura kako izlijeće iz puške. Nemaš neki osjećaj radnje, sve je jako video-igrasto i casual.
Al opet jako je zabavan, napet je dosta, iako je priča glupasta, jako je loše-guzičasto i paše skroz. Solidno kino iskustvo.

8

:hiha:

Slažem se više manje sa svime. Film je loš al ima ok FEEL pa mu opraštaš. CGI akcija je apsolutno out of place :wildboy: Nema krvi nit ičega :wildboy: Al ono EMMA STONE <33333333333333333333 ryan gosling :3 ne moš ne volit :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13497 : 24. Siječanj, 2013., 17:36 »
Amadeus

Ne znam jesam li ovo gledao kao klinac(vjerojatno jesam), ali sada sam ipak u ozbiljnijim godinama i rekao bih riječ dvije o ovm remek-djelu Miloša Formana.
Film o jednom od najvećih skladatelja svih vremena kojeg upoznajemo kroz ispovijed Antonia Salieria, čovjeka koji je imao jednaku strast i ljubav prema glazbi. Ali je imao peh da je živio u isto vrijeme kada i Mozart.
Egoizam, zavist i nemoć su tri karatkeristike koje su uništile Salieria i dovele ga do pokušaja samoubojstva. Murray Abraham savršen u ulozi koja kao da je pisana samo za njega. Tokom prepričavanja svoje životne priče i rivalstva sa Mozartom Salieri ne pokazuje nimalo kajanja niti ikakvog osjećaja neugodnosti.
Mozart je prikazan kao šaljivac i neozbiljan čovjek koji je imao nevjerojatan sluh. A njegova supruga koju glumi slatka i neodoljiva Elizabeth Barridge jedina je osoba kojoj je istinski stalo do Mozarta.
Film je osvojio osam oskara i to je apsolutno zasluženo.
Miloš Forman fantastično dirigira svakim kadrom u filmu i oko sebe je okupio ekipu koja zna svoj posao. Od šminkera, scenografa, do vrhunskih pjevača.
Oduševljen sam filmom i definitivno mi spada među dvadeset najjačih filmova ikada pogedanih.

Ocjena: 9.5/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13498 : 24. Siječanj, 2013., 18:46 »
izbjegavanje davanja desetke :wildboy:

jel vi uopće?

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13499 : 24. Siječanj, 2013., 18:46 »
edit -
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9