HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706931 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16410 : 26. Srpanj, 2014., 18:10 »
Efekti izgledaju prebrutalno i tu sam oduševljen. Glazba je jedno veliko razočarenje i jednostavno u niti jednom segmentu mi nema dobru poveznicu sa onime što gledam.

Slažem se za glazbu, Zimmer je teško podbacio. Al' ne slažem se i za efekte. Što ti nije to izgledalo fejk, neuvjerljivo i crtićasto?

OT;

The Expendables 3 [2014] - ★★
Razočaravajuće nakon slatkog akcijskog bombončića koji je bio drugi dio. Čak mislim lošije i od prvog dijela. Ne očekujem ja sad tu neka dramatička i filozofska preseravanja, ali prvi i drugi dio su bar znali što i kako žele napraviti. Ovdje stalno meandriraju između Gibsonove kritike američkog kapitalizma (Na nekoj osnovnoj razini) i Banderasovih djetinjastih pizdarija. Ozbiljno, kad se pojavio u prvoj sceni ja sam mislio da se zajebavaju, no stvarno su ga napravili kao iritantnog sedmogodišnjaka koji stalno priča gluposti i vuče velike dečke s kojima se želi igrati za rukav. Nezz, nema riječi kako to detaljnije predočiti, vidjet ćete i sami. LOL. I film je glup. No ne u "popcorn fun" smislu kao prošli put, nego jednostavno nema smisla. Uz sve to glavnih likova nema pola filma nego nego Sly radi glupostima za "novom generacijom" bez karizme. Dvije zvjezdice za (većinom) dobru akciju sa malo (doduše neuvjerljivog) CGI-ja, inače bi bila čista jedinica.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16411 : 26. Srpanj, 2014., 19:42 »
The Signal

Govno najveće.
Vjerojatno bi se svidilo Adam Jensenu.

22 Jump Street

Zabavno jako, krcato dobrih jokkes, malo upila prema kraju, ali sve u svemu vgg.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16412 : 26. Srpanj, 2014., 22:59 »
meni je baš neugodno bilo gledati 22 jump street, prvi dio mi je bio simpatičniji : (((((
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16413 : 26. Srpanj, 2014., 23:30 »
Slažem se za glazbu, Zimmer je teško podbacio. Al' ne slažem se i za efekte. Što ti nije to izgledalo fejk, neuvjerljivo i crtićasto?
Meni je muzika baš rulala i dobro je pratila dešavanja u na ekranu, inače volim dubstep.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16414 : 26. Srpanj, 2014., 23:36 »
Hmmmm... Pa bio je to gameplay na YouTube!
bye bye odoh sa foruma (tacnije sa celog hcl.hr)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16415 : 27. Srpanj, 2014., 00:42 »
Meni je muzika baš rulala i dobro je pratila dešavanja u na ekranu, inače volim dubstep.

O ukusima se ne raspravlja... al' isrekno meni se povraća od ovog što si linkao. Da ne pričamo o činjenici da sam od Zimmera očekivao daleko, daleko više.

Hmmmm... Pa bio je to gameplay na YouTube!

O čemu ti?
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16416 : 28. Srpanj, 2014., 13:53 »
The Expendables 3 - najbolji dio serijala, korak naprijed u svemu naspram razočaravajuće dvojke.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16417 : 28. Srpanj, 2014., 19:12 »
Byzantium

Ovo je film koji se mora gledati sa posebnom pozornošću dok se ne pohvataju konci. Barem je tako bilo u mom slučaju. Čak sam se u nekim trenucima zapitao dali je redatelj(a i scenarist) malo pogubio konce ili je uistinu želio da film tako izgleda. Atmosfera je fino pogođena. a moram reći da sam u filmu očekivao malo više scena iz 18. stoljeća.
Gluma je bila ok, ali ništa spektakularno. Nije ovo film koji ću pamtiti dulje vrijeme, ali je imao zanimljivu ideju.

Ocjena: 6/10


Le boucher

Selo u francuskoj. Stanovnici djeluju vrlo pitomo i može se reći da selo ima sve ono što bi trebalo imati. No, nažalost... Ima i ubojicu čije ime notko ne zna.
Ovo je prvenstveno odlično odglumljen, a i režiran film. Nema neku veliku ideju niti je originalan, ali me je uspio zainteresirati zbog prikaza male sredine i savršenosti svakodnevne rutine koja je na neki način učinila svoje i zbog koje je jedan stanovnik pomalo počeo skretati sa pravog puta.
Nema šta, ovo je pravi mali bombončić francuske kinematografije.

Ocjena: 8/10


Touch of evil

Orson Welles imao je zbilja fascinantnu karijeru i filmove koji su imali priču i bili znalački snimljeni. Ovo je samo jedan od tih filmova i mislim da nekma potrebe da previše piskaram o njemu.
Zadnjih 15 minuta filma su možda i najbolje što je Welles snimio. Maestralno!

Ocjena. 8/10


Dead snow 2

Brutalniji, krvaviji, bolesniji i sve više od prvog dijela! Tko voli tresh horore ovo mora pogledati. A tko ne voli neka izbjegava. ovo je jedan od onih filmova koje je nemnoguće ocjeniti.
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16418 : 29. Srpanj, 2014., 00:24 »
^^
Meni je Dead Snow bio čist' OK film; nisam pojma imao da je i dvojka izašla. Hvala ti na toj informaciji, budem ga vjerojatno skinuo kroz koji dan. :thumbs:



Inače, upravo pogledah 2010.
Gledao sam 2001, čitao sam 2001, 2061  i 3001, ali ovaj mi je uvijek nekako ''bježao'' pred nosom. 30 godina. :loludara:
S obzirom koliko je 2001 razvikana, a o ovome se uopće ne govori, čovjek bi mislio da je film smeće. Nije. E jebiga, sad moram u knjižnicu i opet sve posuditi...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16419 : 29. Srpanj, 2014., 00:52 »
Ja si već neko vrijeme govorim da moram pogledati 2010, pa nikako. :hiha2: Rewatchat ću 2001 ubrzo, pa ću ih oba u komadu odmah.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16420 : 29. Srpanj, 2014., 19:25 »
^^
Učini to. :ementaler:




Blade Runner: The Final Cut
...e sad još samo trebam pogledati onaj sa hepi endingom i mislim da je to sve. :hihi:
Remek djelo Ridleya Scotta i podsjetnik na vremena kad je znao snimati filmove.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16421 : 29. Srpanj, 2014., 19:43 »
Mars of Destruction [2003]
Legendarno loš animu, naravno ima nešto, sve je tako tehnički loše da ima jako off, čudan feel, koji je nenamjeran (ili izrazito dobro skriveno namjerno). Baš pasalo mi je jer sam potpuni ludi luđak, šteta to je samo 20 minuta, a ne feature length. 7 / 10

University Girls [2001]
Doslovno flash slide show animacija, najvanilla seks bez settings. Jedva izdrživo i ako je 20 minuta samo. Nema baš nikakvog razloga da ovo itko gleda. 2 / 10


Tom à la ferme [2013]
Lošije od Priješnjih filmova, ali svejedno kul. Očekivao sam više neki southern gothic ali hip štih, ali to nebi baš bio Xaver Dolan. Ali sjebano je dosta, ali ne previše, što je taman mjera koju treba da bude malo stresno ali opet da se može čovjek uvuć laganini u taj "svijet". 7 / 10

Le Week-End [2013]
Jako, jako dobro, preporuka svima. Baš sam uživao svaku sekundu, odličan humor koji nije sad ROFLMAO nego baš u tonu film akoji treba bit sa starim ljudima i ljubavi. Jeff Goldblum je fantastičan i opet me podjsetio zašto sam i kao već prvoškolski forser pitao više puta mamu kako se zove onaj iz Dana Nezavisnosti, da bi zapamtio njegovo ĆUDNO ime i onda mogo govorit okolo, ispadajući superkul kako mi je to najdraži glumac. 9 / 10

Amour fou [2014]
Baš nezz koji je ovo kurac bio. Awkward kadriranje, setovi od kartona, odjeća isto, najdosadniji bezvezniji glumci ikad. Jedino iole zanimljivo su beta trenutci ovog jadnika glavnog koji traži tkjo će se ubit s njim. Npr. sa dta treba koju je pitao i isprva je odbila kaže ipak da može jer je bolesna. Na to on kaže da mu se to ne sviđa, jer on je htio da se ona ubije radi njega, a ne ovako radi sebe. Ili drugu trebu smara, ona ga opet odbije, a on kmečavim glasom "aba Marie!...". Super cringe beta lik, od žene koja nije upoznata s tim sranjem. 4 / 10
« Zadnja izmjena: 29. Srpanj, 2014., 23:34 [proGABBEing] Richard »

*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16422 : 30. Srpanj, 2014., 08:05 »
Transformers Age of Extinction:Pa znate.Micheal Bay,nema se što očekivati.Zanimljivo gledat,ali nema kvalitete.
Fight Club:Film je odličan i posjeduje elemente svakog žanra,ali je ponajviše psihološki triler.
Gravitacija:Nećete dobiti onaj osjećaj kada ga ne gledate u kinu u 3D-u.Efekti su odlični.
12 Godina ropstva:Zasluženi Oscar.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16423 : 30. Srpanj, 2014., 12:16 »
Hercules [2014]
Nezgodna stvar je kad ovo gledaš netom prije Transformera i onda doslovno sve zaboraviš jer Transfoemri su BOOM BOOM a ovo je nezz kao što očekuješ suvremeni mač i sandal film. The Rock je odličan, od nekakve polumržnje došlo je do nekog sitnog obožavanja, vjerojatno jer sam pročitao u Forbsu da je fraer jebena tvornica novaca, a ja volim čim je netko titanin nekog posla. Ingrid Bolsø Berdal kao borac pička je nažalost potpuno lišena svakog seksinesa, vjerojatno bi se sviđala Coletu, Rebecca Ferguson je gigapičkurdara međutim ima je oko 2 minute u filmu. Nažalost, film nije fantastičan, tako je marketiran, ali eto, nećete gledat magična stvorenja ni lude predjele nego ljude s mačevima i sad već kultnim sandalama. 6 / 10

Transformers: Age of Extinction [2014]
Napokon dobri Transformeri. Malo su predugi jedino. Amerika, Texas, polja kukuruza, Mark Wahlberg je sveamerički samohrani otac koji je izumitelj i živi od junka, s najvećom pičkom u recentnoj memoriji, ne po izgledu toliko, koliko je lik savršen. Ona ne zna taj diskman i walkman, potpuno je nesposobna išta sama, ima najkraće traper hotpants moguće, njen dečko je driver, ona poslužuje tati večeru kao dobra curica kad joj on zabrani izlazak. Product placement koji ja inače baš ne porimjećujem je spektakularan ovdje, dakle ima tih scena koje po 20 sekundi su samo product placement, i to je ovdje naravno dobro, dodaje tom mitu Michaela Baya. Akcija je luda, ti roboti izgledaju ko pravi jebemti, ima robote dinosaure, Marky Mark puca iz Transformerskog mača, ima popularnog YouTube komedijaša Kassem G-a, ima scenu gdje se My Little Pony transformira u pušku, baš to cateranje svima je također mala nadogradnja titanskog mita Michaela Baya. 8 / 10

Mascara [1987]
Legendarni privatni trackeri i njihovi korisnici koji blatantno lažu i/ili humongusno lažu ne bi li netko skinuo njihov film. Ovdje na lažu, ali gnjusno pretjeruju i navode random stvari. S&M klubovi podzemlje ovo ono OMG! Doslovno imamo jedan glimpse od možda 2 sekunde tog BDSM lyffa u tom klubu, većinom je neka smor drama s potpuno meni neprivlačnom i bezveznom Charlotte Rampling koja je kao neka KULTNA božica, ali ti idiotski kult ljudi se drže nekih svojih sranja koje su naučili iz zineova il nešto lol. Jedina dobra stvar u filmu su shemale pičke dvije, jedna (Eva Robin's) koja u odličnoj polaganoj uzbudljivoj sceni pokaže svog glorijusnog pišulinca. Druga treba, Romy Haag, je bila MUZA i djevojka Davida Bowiea i zbog nej se doselio u Berlin navodno. I razumljivo je kad je vidiš hehe. Ako pak jedan nije u djevojke s ekstra velikim klitorisima, ovaj film nema za njega baš ništa, a i ovako se relativno teško izdrži do kraja. Osim ako voli operu, ima dosta opere, to je isto vilo dobro. 5 / 10


Ulli Lommel's Zodiac Killer [2005]
Ulli Lommel je nešto kao manje poznati Uwe Boll, zloglasni njemac. Nekoć partner u poslu i prijatelj Rainera Wernera Fassbindera, danas je više manje režiser koji izbacuje hrpetinu nula budžetnih filmova inspiriranih stvarnim serijskim ubojicama, i svi redotivo imaju ocjene do 3 na IMDbu. Imam nekakvu meku točku za te awkward stare (početak trećeg milenija) snimljene digitalnom kamerom filmove, glavni lik je karizmatičan, nefitting obučen (spitka, vojničke čizme, kamuflažne hlače u čizmama), ima ispred-svog-vremena undercut konzervativne visine, ponaša se autistično. Ali najveći razlog moje ljubavi prema njemu je njegov razlog za ubijanje, za razliku od Zodijaka koji nije imao pattern ili razlog,a to je loš odnos prema starim ljudima. On radi u domu za starije, i jako ih voli (ima jedan dugi monolog/naracija gdje nam to priča romantično) i kad čuje kako jedan tip govori da jedva čeka da teta umre, kad uhvati jednog čovjeka u laži svom ocu da ide radi u inozemnstvo, kad vidi kako bezveze neke trebe troše novac dok njihova stara teta nema, on njih smakne na najdosadniji mogući način s pucanjem iz pištolja. Međuti, nakon nekog vremena on nabavi neke kuglice za uspavljivanje, pa uspava žrtve i onda ih tri sekunde kasnije ubije isto tako iz pištolja. :-( Podnošljiv je jer je malo eksperimentalan ajmo reć, ima tu naraciju koja nekad govori o Zodijaku, ima fotografija žrtava pravog Zodijaka, ali pred kraj se izgubi i besciljnim snimkama i esejskoj naraciji. A i ja sam bio jako umoran i bilo je 3 ujutro pa vjerojatno i to ima veze zašto mi je bio nepodnošljiv pred kraj. Poseban spomen Davida Hessu za otpuhivanje uma nadlošom izvedbom. 4 / 10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16424 : 30. Srpanj, 2014., 12:33 »
22 jump street
- onako , fora , sve u svemu dobar

The Expendables 3
- standard , pucanje , pucanje i pucanje
Intel Core i9-10850K
Asus Rog Strix Z490A-Gaming
64GB Corsair Vengeance RGB Pro 3200mhz
Sapphire RX 7800XT Nitro+ 16GB
M.2 SSD Adata SX8200 Pro - 2TB
4TB WD Red
Lian Li 011 Dynamic XL
Corsair HX850 80 Plus Platinum Modular
Corsair iCUE H150i Elite

www.reverbnation.com/gregzeyeKT

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9