HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706542 Hitova
*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16485 : 20. Kolovoz, 2014., 13:08 »
Los últimos días [2013]
Jebeni španjolci stari, jel svaki muški lik u svakom njihovom filmu suvremenom mora bit znojni gnjusavac s dugom kosom i bradom s premalim BMI-em?

Film je isto ko on, govno. Apokalipsa prikazana od strane studenta Filmske Akademije koji je studirao 1.7x originalna dužine, nema apsoultno nikakve afinitete za ovakve filmove, a bome niti za pravi život kao takav, ali skočio je na apokalipsa bandwagon jer je to vidio na nekoj stranici 9gag koji je linkao njegov prijatelj strastveni igrač XBox-a. Film je ponekad jadna fantazija jadnika koji misli da bi se iskazao u tom svijetu nakon apokalipse, jer on nije rođen za ovo sranje stari!

Ne sjećam se ničega baš, srećom da je Ixy bio samnom u kinu pa smo se jako rugali filmu. Da sam išao sam umro bi. 5 / 10

Into the Storm [2014]
Jebemti sve, opet novac damo prljavim Španjolcima a ovaj predivni bombončić ode od mene bez kune! Intimni film katastorfe, ali ne onako kako bi moglo bit neko pseudoart preseravanje, nego je scope dosta malen ljudi koje pratimo, i svi su nekako voljivi. Richard Armitage je čak okej, za razliku od Hobbita gdje je dosta antipatičan kao Thorin. Sarah Wayne Callies je solidna pička, ne bih imao ništa protiv jednog tornada jačine F5 na mom kurcu od strane njezinih usta s kojima ljubi onu preslatku kćer.

Ona dvojica ludih amaterskih daredevila. <3 Vatreni tornado. <3 Sve je comfy jako, taj feel uništenja je nekad stvarno moćan, zadnji tornado je jebeno velik stari, često su neke comfy iako opasne situacije. Rula, napokon film katastrofe u kinu nakon dosta vremena. 8 / 10

PS
Najbolji trenutak, na kraju filma bude ta jedna scena komedična koja je iz puno razloga super, ali kako je postala najbolja ikad?! Pa s nama je u kinu bio Marin Ivanović AKA Stoka AKA Stole Potter AKA Don Stoleon i kada je ta scena bila on je počastio cijelo kino jednim glasnim, kreveljavim, super reperskim i muškim smijanjem. Jako sam se razveselio.


*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16486 : 20. Kolovoz, 2014., 14:02 »
:ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16487 : 20. Kolovoz, 2014., 20:33 »
Stoka dio :mrgreen: :ave:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16488 : 20. Kolovoz, 2014., 20:56 »
On mi je rođak. :D
EDIT: Ne lažem. Imam još jednog rođala iz Prljavog Kazališta. Bodalec.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16489 : 20. Kolovoz, 2014., 22:46 »
Hercules (2014)

legendarni bro odlazak u kino. nezz.
ovaj film je tako šabloniziran da je doslovce moguće predvidjeti što će se dogoditi. to bi bilo okej da akcijske sekvence nisu tako rendom. mislim nez nijednom nisam dobio doživljaj neke epičnosti tipa kad triput manja vojska porazi ovu veću. ili kada herkul podigne GIGANTSKI kip božice here. općenito tijekom filma cijelo vrijeme sam očekivao neš epično da se dogodi, ali ništa se nije dogodilo durr.
the rock je apsolutno savršen, mislim as je baš nabildan i mrga i opasan i ne vrijedi se s njim zajebavati. pička koje protivnike ubija lukom i strijelom je dosta dobra, no ipak kotova kći je baš vrh s tim dojkama i jebozovnom facom xDD
sve u svemu, užasno zamoran i prosječan akcijski film. najscene: kad luk i strijela pički ispadne dio guzice u bitki i kad se the rock glasno zadere I AM HERCULES isuse baš sam se sav stresao od strahopoštovanja prema njemu.

5/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16490 : 21. Kolovoz, 2014., 09:03 »
On mi je rođak. :D
EDIT: Ne lažem. Imam još jednog rođala iz Prljavog Kazališta. Bodalec.

Najjaci si.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16491 : 21. Kolovoz, 2014., 14:57 »
Bas najgori lik ikad :(

@Pajko
Skoro ga isao gledat u kino. Na srecu nisam. Jos nisam cuo pozitivne kritike.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16492 : 21. Kolovoz, 2014., 17:28 »
Srećom nisi morao sam prosuditi o filmu, a još više srećom nisi ga morao pogledati u najboljim uvjetima za gledanje filma.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16493 : 21. Kolovoz, 2014., 19:22 »
:hiha2:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16494 : 22. Kolovoz, 2014., 01:08 »
Bas najgori lik ikad :(

@Pajko
Skoro ga isao gledat u kino. Na srecu nisam. Jos nisam cuo pozitivne kritike.

baš si šaban. realno taj film kad se ne gleda u kinu je max 3/10 ;_____;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16495 : 22. Kolovoz, 2014., 18:43 »
Godzilla. o bodova, smeće od filma. Cijeli film mrak ništa nevidiš. Ja ne znam zašto je tim debilima tolika fora snimat sve po noći. Dva sata izgubljeng vremena :fpalm:

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16496 : 22. Kolovoz, 2014., 19:00 »
Monitor ti je smeće stari.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16497 : 22. Kolovoz, 2014., 20:10 »
Monitor ti je smeće stari.

Mladi kao prvo moj monitor je odličan (jedna od najboljih investicija koju sam napravio) a kao drugo film sam gledao na tv-u bd verziji (tv je nov sa svim onim smart, 3d i ostalim glupostima što danas dolaze) tako da nepričaj bezveze.  :piva:

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16498 : 22. Kolovoz, 2014., 20:22 »
To što ima 3D i smart gluposti ne znači da nije smeće, iako ako je nov šanse su nula da je stvarno loš.

Onda jednostavno lažeš ili imaš problema s očima.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16499 : 22. Kolovoz, 2014., 20:52 »
To što ima 3D i smart gluposti ne znači da nije smeće, iako ako je nov šanse su nula da je stvarno loš.

Onda jednostavno lažeš ili imaš problema s očima.

Čuj jel ti mene zajebavaš ili šta? Tebi se toliko film svidio da se osjećaš ono užasno uvrijeđeno pa baš moraš lupetat gluposti. Evo da se osjetiš još više uvrijeđenim reću ti da nemaš ukusa u filmovima. Aha, eto šta sad?  Mislim fakat ti ćeš meni govorit da lažem. :ne: Nosim naočale ako te baš zanima, mada to nema nikakve veze jer kladim se da ćeš naći hrpu ljudi bez kojima je film isto smeće. Jebote danas čim nešto kažeš eto odmah pametnjakovića koji misle da sve znaju i da su baš samo oni u pravu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9