HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1723245 Hitova
*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8880 : 29. Kolovoz, 2010., 13:22 »
The Pink Panther 2 (2009)

Dobar pokušaj al ipak, ništa nemože nadmašit Peter Sellers-a i onu originalnu Pink Panther triologiju. Iako, malo je bolji od onog prvog sa Steve Martinom.  5,5/10
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2010., 13:48 $h4d0w »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8881 : 29. Kolovoz, 2010., 13:39 »
The Pink Panther 2 (2009)

Dobar pokušaj al ipak, ništa nemože nadmašit Peter Sellers-a i onu originalnu Pink Panther triologiju. Iako, malo bolji od onog prvog sa Steve Martinom.  6/10
Ne stavljaj u isti post onog idiota i Sellersa molim te. Alergičan sam na njega.
Da imam 3 želje jedna bi bila da smijem do vječnosti mrcvariti njegovo iskasapljeno ali još uvijek živo tijelo. I da pati dok svijetu ne dođe kraj.
Gledao sam prvi dio i nemam želuca za drugi. Blasfemija svih blasfemija
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8882 : 29. Kolovoz, 2010., 13:40 »
Ozbiljno ?  Jednu želju bi potrošio na to ? :solidus:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8883 : 29. Kolovoz, 2010., 13:45 »
Jednu želju samo na njega? Razumljivo je, al ja bih ipak jednu želju na komplet - Steve Martin, Chevy Chase i ne sjećam se tko je bio treći u svetom trojstvu komedije, al mislim da je bio Tim Allen.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8884 : 29. Kolovoz, 2010., 13:47 »
Ma znam, loš je. I ovo je već prevelika ocjena šta sam mu dao al onaj prvi sa Steve Martinom mi je još lošiji. Možda sam se dva-tri puta onako nasmijao a sjećam se kod onih originalnih da sam baš plakao od smijeha.

Trebali su stat nakon prva tri dijela. :hiha2:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8885 : 29. Kolovoz, 2010., 13:50 »
Ozbiljno ?  Jednu želju bi potrošio na to ? :solidus:
Najozbiljnije.
Moja mržnja naspram njega nema granica. Uvijek mi se gadio al kad je snimio PP je dirnuo di ne smije.

A dugo i pomno sam smišljao svoje 3 želje prije toga  :wildboy:

@Ixy - nene, Will Ferrell je treći
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8886 : 29. Kolovoz, 2010., 13:58 »
Al ček, tek sam sad skužio nešto.

Iako, malo bolji od onog prvog sa Steve Martinom.  6/10

Pa i drugi je sa Steve Martinom.  :wildboy:

EDIT:
Aha, retardiran sam. :(
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2010., 14:03 Ixy »

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8887 : 29. Kolovoz, 2010., 13:59 »
Ne zaboravite Martin Lawrenca, njegovi standupovi su.....isuse.

Nema do Wildera, Brooksa i Nilsena <3

Nightmares in Red, White and Blue (2009)
OK dokumentarac o povijesti horrora i tako to. Zanimljivo.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8888 : 29. Kolovoz, 2010., 14:05 »

Drugu sezonu Batlstargalaktike. Neznam, prefragmentirana je bila radnjom, dok je prva tek bila uvod i radnja se sporo odvijala, nadam se da ce treca ukomponirati do sada iskusano u nesto valjano.
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2010., 14:25 Rider on the Storm »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8889 : 29. Kolovoz, 2010., 14:16 »
Da, skužio sam, zato sam i napisao da sam retardiran.

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8890 : 29. Kolovoz, 2010., 14:31 »

Trebali su stat nakon prva tri dijela. :hiha2:
Neb se složio.
Svaki PP sa Sellersom mi je genijalan.

Prvi je umjeren zato jer Sellers nema glavnu rolu još ali je svejedno je odličan film sam po sebi i vrijedi ga pogledati već samo radi chase scene pri kraju. I šeme s mlijekom, tu si je Sellers brijem kupio glavnu ulogu u nastavcima. Drugi, A Shot in the Dark je meni 2. najsmiješniji od svih. Pojavljuju se Cato i Dreyfuss prvi put. Treći je odličan al meni osobno najmanje pamtljiv, možda zato jer sam ga najmanje puta i pogledao, al nikako loš. Četvrti mi je najbolji i ne kužim zaš bi ti prekinuo nakon trećeg. Ima sve, totalni kaos tijekom cijelog filma.. Prerušavanja, Cato, gluposti koje melje, ludi Dreyfus.. ne znam, meni samo zbog parallel bars scene i ispitivanja osoblja koje tome slijedi vrijedi pogledati film. Vrh vrhova.
Peti je isto dobar, pamtim ga ponajviše zbog hrpe disguiseva i opet dobro isfurane šeme besmislenog raspleta di Kluzo riješi sve slučajno. Tolko puta ponovljeno a opet šljaka.

Ne znam, meni je svaki čisto zlato, na ništa se ne smijem tako iskreno ko budala ko na to. Možda na još par britanskih serija. Šteta šta je umro prije 6-og nastavka
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8891 : 29. Kolovoz, 2010., 14:45 »
Ček pa šta ih 5 ima sa Peter Sellersom? Zašto sam ja mislio da ih je 3 onda? :wildboy:


Trebali su stat nakon prva tri dijela. :hiha2:
Neb se složio.
Svaki PP sa Sellersom mi je genijalan.
Mislio sam na to da su trebali stat nakon tog zadnjeg sa Sellersom jer ovi sa Martinom sakaju al očito sam se sjebo u računici. Davno sam to gledao.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8892 : 29. Kolovoz, 2010., 14:51 »
5 ih je sa Sellersom ako se sjećam dobro. Bio je jedan u kojem su koristili fejk Sellersa nakon što je on umro, ili možda čak stare snimke, ali to je sakalo i ne broji se.  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Clouseau

  • **
  • 413
  • AE PIPUN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8893 : 29. Kolovoz, 2010., 15:23 »
5 ih je sa Sellersom ako se sjećam dobro. Bio je jedan u kojem su koristili fejk Sellersa nakon što je on umro, ili možda čak stare snimke, ali to je sakalo i ne broji se.  :wildboy:
5 sa Sellersom dok je bio živ, 1 sa njim skrpan od starog ali odbačenog materijala i još jedan di ga kao traže cijeli film i di Roger Mooer na kraju glumi Clouseaua koji je napravio plastičnu operaciju da ga ne prepoznaju. Onda je još bio film Inspector Clouseau koji nema uopće veze s ničim i di glumi Alan Arkin i Son of the Pink Panther di glumi Benigni. Naravno, sve osim gore navedenih 5 niš ne valja kurca i samo novi PP-i sa Steve Martinom su gora svinjarija od toga
That would be an ecumenical matter.


Možda imam Alzheimerovu, ali barem nemam Alzheimerovu.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #8894 : 29. Kolovoz, 2010., 15:31 »
da ono, pink panther je najvažniji film odkad je kinematografije.


:(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9