HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1728036 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16755 : 09. Studeni, 2014., 17:32 »
Pogledao Rise of the Planet of the Apes danas na RTL-u.
Pa... reklame su bile dobre, a vijesti su dobro došle taman da si skuham kavu za tih preostalih 15 minuta.

4/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16756 : 09. Studeni, 2014., 17:59 »
Loši čovječe. :(

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16757 : 10. Studeni, 2014., 13:19 »
@Ghaleon :ne:

Into Pitch Black (2000)

Into Pitch Black je specijalni 45-minutni uradak koji, osim otkrivanja nekih novih detalja prije i poslije dešavanja iz prve Planete tame, i nema baš neku značajniju svrhu. Najkvalitetniji dijelovi filma su ionako isječci iz originalnog filma tako da ovo ne bih preporučio nikome osim okorjelim fanovima Riddicka, kao što sam ja. Inače veoma je teško naći kvalitetan snimak, pa sam bio prisiljen gledati u rezoluciji 240x320 :hihi:.
3

xXx (2002)

Nije loš film ali mogao je bit i bolji. Nisam ljubitelj pretjerivanja ni u kojem smislu, a ovdje je akcija često bila pretjerana u toj mjeri da je u pojedinim trenutcima graničila sa fantastikom. Vin Diesel se trudi da bude cool i donekle izvlači situaciju ali i njega, kao i Samuel L. Jacksona, smo viđali u dosta boljim izdanjima. Ali vam treba doza exxxtremne akcije nije loš izbor.
6

Hercules (2014)

Kada je ovaj žanr u pitanju ne mogu nikako biti objektivan jer i u prosječnom sword-and-sandal filmu obično mnogo više uživam nego u odličnom filmu iz bilo kojeg drugog žanra. Ovo je čak treći film o Herkulu koji je izašao ove godine i upravo od ovoga, kojeg predvodi The Rock, smo svi imali najveća očekivanja. Iako je The Rock vrhunski utjelovio Herkula, isto se ne bi moglo reći i za sam film. Već sam se navikao na to da se nijedan film o Herkulu neće baviti njegovim čuvenim zadacima nego će uvijek imati standardnu hollywoodsku beznačajnu i ispranu priču, pa tako ni ovdje nije bilo drugačije. Akcija je solidna, na momente čak i odlično koreografirana, pogotovo je zadovoljavajuća pri kraju filma. Međutim da bi dobili epski spektakl za sva čula potrebna je i epic muzika, a potpuni nedostatak iste je ogroman "minus" filmu (zamislite "Gladiatora" bez "Now We Are Free" ili "300" bez svog fantastičnog soundtracka, nezamislivo). Tako, iako mi očekivanja nisu ispunjena u potpunosti ipak bih lagao kada bih rekao da nisam uživao u Herculesu. Dobar je ovo film, ali ne osjećam potrebu da ga još jednom odgledam u bližoj budućnosti, radije bih po 10-ti put odgledao "300" ili po 100-ti put "Gladiatora" ili još jednom sve sezone serije "Spartacus" :hug. Čak bih se usudio reći da je toliko osporavani The Legend of Hercules bio bolji film od ovoga, iako je njegovu vrijednost svakako umanjio Kellan Lutz koji, ruku na srce, nije bio za uloge ovog demigoda.
7
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2014., 13:22 Adam Jensen »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16758 : 10. Studeni, 2014., 13:55 »
Doživiš mentalni orgazam na film, imaš glupu facu dok radiš zbog njega i onda mu daš osmicu.
Ubij se pliz, da te ja ne ubijem.

:fpalm:

</3

P.S. Još ću radi ovog razmislit dal ću ti biti kum. :hiha: :hiha:

Da, film me jebeno oduševio svojim scenarijem, glazbom i vizualnim doživljajem. Ali isto tako ima nekih stvari koje mi se nisu svidjele pa mu nisam mogao dati veću ocjenu.

P.s. Fejspalmaj samog sebe kad se pogledaš u ogledalo i vidiš kako si bucmasto debel! :ave:

« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2014., 13:56 Niska rasta man »
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16759 : 10. Studeni, 2014., 14:39 »
Dobit ćeš ban za ovo, iz života. :mrs:
Enikejs fino si me odkantao za kino danas. :hiha2:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16760 : 10. Studeni, 2014., 14:54 »
Interstellar (2014)

apsolutno savršeno kino 3satno iskustvo.
nez baš konstantno je prisutan taj osjećaj epičnosti, audiovizualna prezentacija je savršena. doduše dobio sam doživljaj da je svemir malen,,, ali nvm

sve je naravno savršeno dok ne uđu u crnu rupu. e sad, znam ja da je ovo sf i >smisao< ne postoji, ali nez gluplji kraj nisam dosta dugo vidio. i ta cijela spika s "onima", jel to znači da ljudi mogu kontrolirati peterodimenzionalne prostore i stavljati međugalaktičke prolaze u svemir?? uglavnom nez, da je kraj bio tragičniji ili svejedno happy end ali s nekim smislom, film bi bio negdje 9-10/10
ovako, 8/10 ;_;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16761 : 10. Studeni, 2014., 15:47 »
glupane neke stvari jednostavno nisi dostojan razumjeti,,,,,,


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16762 : 10. Studeni, 2014., 15:50 »
zasad,,
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16763 : 10. Studeni, 2014., 16:26 »
Idem sad gledat u 4K. :hiha: :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16764 : 10. Studeni, 2014., 16:38 »
Poanta toga da su ljudi budućnosti otvorili tu crvotočinu i sve to fino pripremili je ultimativno slavlje ljudske rase. Stvaramo koje kakve kultove kojima se posvećujemo i kada se pojavi tako nešto kao crvotočina kraj Saturna, željno vjerujemo da su "oni" zapravo svemirci (Iako mi se sviđa što ni jednom nisu spomenuli tu riječ u filmu) jer nemamo vjere ili nam nije na kraj pameti da bi mi sami jednoga dana doživjeli taj razvijeniji stadij koji postoji izvan klasičnog shvaćanja vremena i prostora. Od milijuna galaksija, i milijuna zvjezda u njima, koja je mogućnost da se desi život, a kamoli da se toliko razvije? Tako će i biti odbijemo li zakoračiti u nepoznato (U crnu rupu ;)), zadovoljiti temeljni ljudski nagon istraživanja i preživljavanja te nastavimo izvoditi sranja, gledati samo na vlastitu dobit (//Matt Damon) voditi ratove i razvrstavati se po etničkim i duhovnim predrasudama u prašini na Zemlji. Govori o tome kako su ljudi predodređeni za nešto više, no mi sami smo ti koji se moraju povući naprijed, poduzeti nešto, riskirati, ponavljati stvari nakon neuspjeha, preći preko sve mržnje prema jedni drugima, i tek onda ćemo biti tehnološki, psihološki i biološki spremni za razvitak. Ovako samo trunemo na mjestu i strepimo smrti.

Doduše sve je to sekundarno u filmu jer najviše od svega dokazuje da uz sva saznanja o fizici, astronomiji, svemiru i tehnologiji, ljudska rasa ne vrijedi ništa bez svog temeljnog elementa i onoga što nas tjera da radimo stvari koje radimo - ljubavi.


Do not go gentle into that good night,
Old age should burn and rave at close of day;
Rage, rage against the dying of the light.


To mi je ovako na prvu ruku, u subotu ga pogledam opet pa ću probat malo više obratiti pozornost na neke detalje preko kojih sam prešao.
« Zadnja izmjena: 10. Studeni, 2014., 16:54 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16765 : 10. Studeni, 2014., 17:09 »
rasprava o filmu == film potvrđen za govno.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16766 : 10. Studeni, 2014., 17:18 »
ja ga odo danas sam pogledat, ne da mi se čekat EKIPU :hiha2:

mm je u njemu bit će vlage u zraku hehe :D

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16767 : 10. Studeni, 2014., 17:32 »
rasprava o filmu == film potvrđen za govno.

:hihi: :hiha:

Inače sve ovo što je RoboWarior napisao je polutočno i ujedno najgori aspekt filma; ta glupa pretenciozna izvedba teme i glupi Nolan koji to tako >meaningful< zapakira. :wildboy: Film s te TEHNIČKE strane je savršen, sve ostalo je nezz glupavo, plus to turbo nabrijavanje na čvrstu "ZNANOST" užasno iritantno, pa sve do toga da se film svodi u nekim trenutcima na berlave one-linere koji su >>>>>>>>>>>>>>>>>duboki<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< (nisu). Baš ono, ne znam, iritantno je ko i nezz INCEPTION stvorena iluzija dubine filma, baš jako turnoff jer film izgleda predivno i šteta što se nije odlučio biti zabavni blockbuster nego "pametni" film kad to definitivno nije.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16768 : 10. Studeni, 2014., 18:12 »
/rez

dobro, to sve manje više stoji, ali to me dosta smetalo kod filma što želi ispast užasno pametan. nez ja želim gledati zabavni sf spektakl, a ne znanstvenu emisiju morgana freemana na discoveryu prrrd. mene je već sam film zaintrigirao i najrađe bi sad išao na neka predavanja astronomije/kozmologije/nečeg svemirskog, glupo mi je što film pokušava biti >nešto više<, a većina filma nema smisla prema dosad poznatim zakonima i saznanjima o crnim rupama i crvotočinama,, ;____________;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16769 : 10. Studeni, 2014., 18:46 »
molim te pajko poslušaj tu samoinicijativu, za tebe još nije kasno da budeš kozmonaut, mi smo svi prestari i preglupi za to ;_; ZAMISLI DA PROĐEŠ KROZ CRNU RUPU JEBEM TI MATER JEL POSTOJI BOLJA SMRT


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9