HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1728037 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17775 : 16. Svibanj, 2016., 19:19 »
Dasta je prejeben je film.Pogodili su atmosferu, LA, zalazak sunca, petak vecer, oni dvoje mladi, ludi dogadaji po ulici, prejeben je film, gledao sam sve djelove par puta.

A jos pisma Today was a good day.Bas brutality.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17776 : 16. Svibanj, 2016., 19:58 »
Nije ta stvar na friday soundtracku

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17777 : 21. Svibanj, 2016., 23:44 »
pogledao Inception.stvarno je super film,ne znam kako sam propustio to remek-delo

*

Lazy

  • *
  • 130
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17778 : 23. Svibanj, 2016., 15:42 »
Inače ne pišem baš po forumu, al nakon odgledanog  "remek djela", prinuđen sam.Znači volim stripove i na najjače i čitam ih odmalena kako naše s europskog kontinenta tako i one preko bare, što me maaalim dijelom čini kompententnim za ovaj koment.Gledao sam sve superherojske filmove ili bar 99% njih,al ovakvu prevaru nisam doživio još od Green lantern-a...Znači uštedite lovu, izvedite curu/dečka na pizzu,kupite si igru na humble bundleu il nešto tako, samo nemojte dat nit jednu kunu za film Kapetan amerika,civilni rat!Vjerujete sve gore navedeno je bolje napravit neg potrošit "teško" zarađeni novac na nešto kao što je taj film.Zapravo ako baš morate to gledat u kinu idite u srijedu i bez očekivanja(ja sam valjda previše očekivao)

" I liked this movie as well as batman v superman but overall I may have raised my expectations too high and I walked out of both movies feeling underwhelmed"

...eo tako nekako.

LP

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17779 : 23. Svibanj, 2016., 19:49 »
Lazy; kolko se sjećam ti si gamer u "godinama" ?!

Šta te nagnalo da napišeš ovako "upitnog smjera" post.
Okej, film ti nikako nije sjeo, jel se kosi s tvojim "predloškom" kako treba izgledat superherojski film.
Ja sam ga gledao u premjeri, znači 50 kn karta i smatram ga najboljim Marvel uradkom od prvog u IRL tajmlajnu Iron Man jedinice.

Iskritiziraj film koliko god hoćeš, ali ono, odite rađe na tri bureka, nego pogledat ovaj film je leeeeeeeeeeeeeeeejm.
Uostalom nezz ni zašto sam reagirao na ovaj post; možda zato što se sjećam unatoč tvojih 127 postova, da si stariji član i kolko se sjećam na mjestu su ti svi postovi bili.
Nezz rendom prdim, ali ono dosadno mi je pa želim kontrirat.

 :hiha:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17780 : 23. Svibanj, 2016., 20:47 »
Osobno mi je sjelo vrlo malo Marvel filmova i prvi sam koji ih kritizira da nisu dovoljno ambiciozni i dosta glupava zabava sto mi osobno ne sjeda nimalo. Razumijem zasto se prodaju ali jednostavno to nije nesto sto osobno volim.
No moram priznat da je Civil War jedan od tih par filmova koji je imao dovoljno zanimljivih ideja, dovoljno dobro integriran humor da se ne cini forsanim kao u ostalim Marvel filmovima i jedan je od boljih superherojskih filmova koje sam gledao.

Nije na razini Deadpoola ili The Dark Knighta, ali je vjerojatno najbolji balans onoga sto Marvel prodaje i nekakve nove ambicije i ideje u tom zanru.
Tako da kao netko tko inace ne voli njihove filmove ne mogu vidjet zasto je govno?

Vrlo dobro izreziran, velika vecina likova ima svrhu i jasan cilj u filmu, glumacki vrlo dobro. Jedine zamjerke su mozda u tome da je Captain America imao slabiji storyline zbog tog forsanja da on mora bit u pravu i na odredenim akcijskim dijelovima previse shaky cama. No nisam vidio nikakve vece mane od toga  :geek:

*

Lazy

  • *
  • 130
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17781 : 23. Svibanj, 2016., 20:56 »
Cole pustimo godine,ovdje se radi o ozbiljnim svarima, a i godine su samo modni detalj reko bi moj frend.
....zato jerbo sam se razočarao ko nikad do sad (ok green lantern mrtvi),nisam nikad zaspao nit na min na nekom superhero filmu, a ovdje mi je glava padala prema dolje 2-3 puta i to ne samo meni nego svoj trojici (3je nas je bilo) hehe,ma nismo bili nit pijani nit napušeni  :faca:
Ma ne znam zašto mi film u toolikoj mjeri nije sjeo, ne mogu se načudit sam sebi,frendovima i filmu.Pa da, baš zato jerbo sva trojica volimo taj "đir", i svi smo imali isti utisak, eto valjda zato sam  napisao to, da ljudi uštede lovu,naravno treba ga pogledati al da sad imam izbora ja bi to učinio doma.Al super dva jako suprotna i jako oprečna mišljenja o istom filmu i to od "2 fana" it seams( nemoj zaboravit da stvarno jako volim stripove) uistinu sam očekivao puuuno puuno više, a i da ne zaboravim  baš prije nešto manje od pola godine sam pročitao 100-120 stripova koji su i imaju ikakve veze sa civil war-om.Meni je jako žao što je tako, iskreno, al kad je tako,eto,ne zamaraj se previše, a ja ću prestat iznosit svoje frustracije po forumu.Uživaj!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17782 : 23. Svibanj, 2016., 21:05 »
Naravno da nemoj prestat iznosti mišljenje na forumu, dapače, volim kada se raspravlja, samo sam htio vidjet zašto i od kud dolaze te frustracije... :)

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17783 : 24. Svibanj, 2016., 08:23 »
Civil War se jedino nije svidio onima koji ne vole Marvelove filmove. Šta drugo reći, pa valjda svi znate šta očekivati od Marvelovog filma i ne znam kako neko može reći da je imao prevelika očekivanja i da se na kraju razočarao. Moja jedina zamjerka je što se film trebao zvati Avengers 3 (ili Captain America vs Iron Man), više sam volio film koji bi se uže fokusirao samo na jednog heroja (Kapetana Ameriku ako se već film zove po njemu) nego ovaj All Star koji su do sada prodavali pod "Avengers" imenom.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17784 : 24. Svibanj, 2016., 14:33 »
Pa išao je velik fokus na Rogersa. :hiha2:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17785 : 24. Svibanj, 2016., 15:05 »
Pa išao je velik fokus na Rogersa. :hiha2:
Jest ali podjednak fokus je bio i na Starku zato i kažem prikladnije bi bilo da se zvao Captain America vs Iron Man  :geek:.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17786 : 24. Svibanj, 2016., 15:33 »
Kmečiš bezveze.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17787 : 24. Svibanj, 2016., 18:15 »
Meni je film odlican. Cak jedan od najboljih Marvelovih dosada.

Spiderman mi je bio odlican ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17788 : 24. Svibanj, 2016., 19:55 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17789 : 24. Svibanj, 2016., 21:23 »
 :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9