HCL.HR

The Dark Knight Rises (Spojleri)

  • 400 Odgovora
  • 38041 Hitova
*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #120 : 22. Srpanj, 2012., 11:13 »
 :clap: :clap: :clap:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #121 : 22. Srpanj, 2012., 11:45 »
Bio sa Coletom jučer i evo, moram i ja reći par stvari. No ovaj put ću malo hejtati, no ne film, nego hejtere :hiha2:

Prvo - film je genijalan!
Drugo - nije savršen, no oko tih par propusta osobno nikad ili jako rijetko cjepidlačim ako je sve ostalo sjajno zaokružena cjelina (što u ovom filmu jest), ali nikako se ne mogu suzdržati i ne povući paralelu sa Prometheusom, jer već vidim da će ljudi biti dvostrukih kriterija. Iliti, Batman će ispast savršen i neće mu se ni primjetiti neke ISTE mane koje su se u Prometheusu toliko napuhavale.

Spoiler za one koji nisu gledali film još (bilo koji od ta dva)

Sralo se u Prometheusu po rendom seks sceni. Ako je ono bilo rendom, onda scena sa Taliom u Batmanu je ne znam, bog svih rendoma!
Sralo se po nekakvim skokovima i nelogičnostima. Dark Knight Rises se događa 8 godina poslije Dark Knighta. 8 godina!!! I Batman je zaista s obzirom da nije radio ono što radi najbolje tih 8 godina sav atrofirao, hoda sa staračkim štapom ovo ono, no već nakon 2 dana treninga i što je stavio neki HAJ-TEK STEZNIK, skače, trči i lomi kosti svima. I onda opet u drugom dijelu filma, Bane mu kičmu polomi, no ovaj si ju namjesti, tj onaj doktor mu je namjesti špagom, i jači je nego ikad. Iskreno, ovo mi je više smetalo nego u Prometheusu nekakvi vremenski skokovi ili pitanje zašto su se neki znanstvenici uputili u nepoznato, a i treba više smetati s obzirom da Nolanov Batman, kao ni ostlai likovi, nisu SF superheroji, tipa Bane se ne napuhava sa otrovom, Joker nije pao u kiselinu itd, nego su likovi "realni", a Prometheus je SF smješten ono, 200 godina u budućnost!
Isto tako Batmanovo osmogodišnje tugovanje oko jedne ženske mi je bilo patetično. Tip 8 godina se nije maknuo iz kuće, trune tamo ovo ono. Ljudima su bili smiješni likovi u Prometheusu? Što je onda ovako jedan SUPERHEROJ EEEEEJ, koji jebe majku svima, preživi pecto pizdarija, i onda 8 faking godina cvili oko jedne žene! Mo'š si mislit!


Eto, te stvari su mi osobno smetale malo u imerzivnosti filma i "ubile" mi opću savršenost, te mi zbog toga film nije - savršen jel, i još uvijek nije srušio sa vrha Braveheart, ali je svejedno prokleto genijalan, najbolji od sva tri i preporuka svima da ga pogledaju, ali neka se onda malo okrenu opet na stvari zbog kojih su posrali prometheus i pogledaju malo Batmana. Ne budimo vajning hejteri
:wildboy:


I da, napravio sam grešku ne gledajući ponovno prva 2 filma prije ovog te su mi pomalo mutni u sjećanju, ali vjerujem da mi je Bane najjači lik do sad. Jači i od toga mega popularnog Jokera. Ne znam, cijela njegova pojava mi je genijalna, izaziva strahopoštovanje, a njegov glas, koji mi najviše podiže ukupni dojam - savršen  :hug

I daaa, film se ide skoro gledati još jednom, čim pogledam prva 2 opet :piva:
« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2012., 11:47 Shimmy »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #122 : 22. Srpanj, 2012., 12:43 »
Spojler ti je lol  :hiha2:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #123 : 22. Srpanj, 2012., 12:58 »
Jel mi želite reć da Anne nije retardirana žena mačka? :(

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #124 : 22. Srpanj, 2012., 13:01 »
halle berry je trebala bit mačka.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #125 : 22. Srpanj, 2012., 13:02 »
 :fpalm:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #126 : 22. Srpanj, 2012., 13:03 »
ženska kao da je iz stripa izašla. stvarno.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #127 : 22. Srpanj, 2012., 13:06 »
Jesi ti gledo catwoman kralju? Mislim to je najgori film ikad. Poslije tog filma sam pogled na nju je gnjusan i odvratan.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #128 : 22. Srpanj, 2012., 13:11 »
pa ae, al nije ona kriva.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #129 : 22. Srpanj, 2012., 13:16 »
Samo prva tri reda free, sve rezervirano. Ekipa se ful nabrijala.  :wildboy:

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #130 : 22. Srpanj, 2012., 13:28 »
9.2/10 from 56,128 users

 :approve

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #131 : 22. Srpanj, 2012., 13:56 »
Da, to sam sinoć vidio na Imdb-u. Ma pasti će ocjena na nekih 8.5-8.7 kada bude bilo oko 500 000 glasova.
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #132 : 22. Srpanj, 2012., 14:19 »
Spojler ti je lol  :hiha2:

Zašto, ajd reci da nije istina

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #133 : 22. Srpanj, 2012., 18:37 »
Prvo da, rendom je, ali je toliko normalno da uopce nebi trebalo bit rendom, jos hejt na to. Neznam nema mi nimalo smisla, al bas nimalo. Jedina stvar di sam osjetio meh, kod onog pucanja prije masovne sore, ali nije mi nimalo smetalo i nedaj boze smanjilo savrsenost. Cijepidlaka si u dusi i to te koci da uzivas.
 :ementaler:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #134 : 22. Srpanj, 2012., 20:12 »
Realno, taj dio je ubacen u film jer je dio price koji je u stripovima definirao Banea.


Knightfall saga u kojoj Bane lomi kicmu Batmanu nakon sto je ovaj premoren od konstantne borbe. Opcenito jedna od najboljih prica vezan uz Batmana i tako to. U stripovima mu je kraljeznica popravljena natprirodnim metodama, pa je u filmu jos i dobro izvedeno.

Realno, Nolan je jako dobro pratio strip i tu i tamo promjenio neke sitnice radi realizma. Mislim, ni u filmovima nista nije ni priblizno "realno" ionako, promjene su tu cisto radi imerzije.
Tko god je znao nesto o Baneu u stripovima je ocekivao te dogadaje u Dark Knight Rises. Tako da nije bilo bas prerandom.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9