HCL.HR

The Dark Knight Rises (Spojleri)

  • 400 Odgovora
  • 38017 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #300 : 28. Srpanj, 2012., 18:54 »
Hoću reći, ovo se pretvorilo u crno/bijelo raspravu. Onima kojima je film dobar se tjeraju da im film bude JOŠ BOLJI no što je, a onima kojima nije se tjera da im sve oko filma bude JOŠ IRITANTNIJE no što je. Malo schillajte i razmislite o trilogiji kao takvoj.
=)

Ne. Okanimo se lejm psiholoških profila ljudi ovdje i držimo se filma. Jer ne tjeram se na išta, ne znam moram li ovako doslovan biti. :(

A ako kazes da film nema impact ni atmosferu koja se ljudima svidja, to mi je sranje.

Nula atmosfere, nula impacta. I to ne jer ih TRAŽIM, već mi je tako bilo od početka do kraja. Generalni dojam jel.

Naglasio sam (valjda 15 puta) da mi NIJE JASNO. Ne pljujem po filmu. Izbjegavam detalje jer je to pandorina kutija preko foruma, ne da mi se to uopće jer wtf.
Tražio sam samo jedan odgovor i dobio ih nekoliko. Hvala vam na tome, jasniji mi je betmen sad.

Pišem ovo bez sarkazma i govana; meni se film jebeno ne sviđa. Dosadan mi je bio. Na par dijaloga sam se isključio. Gledao sam na mobitel triput koliko još ima do kraja. Ništa me nije niti taklo, a kamoli obaralo s nogu ko vas. Od akcijskih scena pa nadalje. 0 impresivnosti.
I to nije fors već jednostavno dojam nakon/tijekom gledanja filma u kinu.

Riječ je o kompleksnom filmu na kojeg ja gledam površno i zbog toga ga ne razumijem kao cjelinu. Ok.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #301 : 28. Srpanj, 2012., 18:57 »
A nez zas si sad kao butthurt tolko..i samom ti je jasno da nije to nesto sto se moze samo tako objasnit, kao da ti nisi bio na suprotnoj strani ko zna kolko puta vjerojatno.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #302 : 28. Srpanj, 2012., 19:16 »
Ja mislim da svi trebaju pogledat film još koji put da stvari malo sjednu na svoje mjesto, onda se budete malo više svi slagali. :approve

Neću ulazit u te rupe u radnji baš iz razloga što trebam još koji put pogledat film, ali to da je film epski, nikad prije viđen i da te, nakon što ga pogledaš, jako ostavi pod dojmom, tvrdim da stoji. Isto kao Begins i Dark Knight, dok sam ga gledao imao sam osjećaj da gledam nešto posebno.


*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #303 : 28. Srpanj, 2012., 19:42 »
Pogledao sad Dark Knighta. Iskreno, isto sranje. Tek sad vidim da je trojka apsolutno NEPOSEBNA po icemu. Cak mi se dvojka vise dopala jer je radnja sira.
Isto ko i n00bolinjo nisam osjetio nista dok sam gledao film. Mislim, bio je zanimljiv i sve i fora, ali za TOP TOPOVA film nije. :wildboy:

Sori eto sta upadam sa ovakvim glupim i banalnim komentarima u raspravu no sad sam pogledao dvojku pa moram napisat dojam nakon nje =)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #304 : 28. Srpanj, 2012., 20:32 »
Zanimljivo kako se uvijek ponavljaju isti kuleri hiha
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #305 : 28. Srpanj, 2012., 20:34 »
Ma ono mislim REALNO, svima je ovdje jasno da su sva tri filma mrtvo smeće. 2/10 maksimalno.

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #306 : 28. Srpanj, 2012., 20:39 »
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #307 : 28. Srpanj, 2012., 20:52 »
A nez zas si sad kao butthurt tolko..i samom ti je jasno da nije to nesto sto se moze samo tako objasnit, kao da ti nisi bio na suprotnoj strani ko zna kolko puta vjerojatno.

Al zbilja me zanimalo ima li nešto što nisam pohvatao u prva dva ili možda u stripovima. Nije mi sjeo. Tebi, Karlu, ixiju bla... veličate ga ko gospu. Donekle se i slažemo u većini filmova... pa me zanimalo u čem je riječ ovdje.

Inače se ne bi zamarao uopće al vi ste uistinu oduševljeni. Na stranu sad seciranje i cjepidlačenje ičega, vama je to jedan jebeno dobar film u kojem ste uživali.

Forumske 'rasprave'. So 2008.  :wildboy:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #308 : 28. Srpanj, 2012., 21:03 »
Zanimljivo kako se uvijek ponavljaju isti kuleri hiha

Ovo nema veze s nicim.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #309 : 28. Srpanj, 2012., 21:13 »
Je mi može netko objasniti par stvari jer ja stvarno ne kužim. Ne trolam.

spojleri ne čitajte ko nije gledo


Koja je motivacija Talije/Banea za ovo što rade? Jer, ako se dobro sjećam, Ra's Al Ghul je htio sravniti Gotham sa zemljom zbog toga jer se 'kriminal zavukao u svaku njegovu poru' il tako nešto. Znam da je poanta bila vatrom istjerati vatru, na tu shemu.

I sad, 10 godina je MIR. Nema kriminala. Uopće.

Da je Ra's Al Ghul živ, bi li uopće htio napasti Gotham? Nema smisla realno, jer BALANS je već vraćen. Meni se čini ko da je KORUPCIJA sada postala problem, al to je jednostavno razočaravajuće ako je stvarno tako.
Dalje, ako su oni svi jednostavno psihopati, onda je to isto malo razočaravajuće.

Ne ozbiljno, meni to nije jasno nikako. Jer, sve je tako JAKO ozbiljno setupirano i obećana je neka ogromna priča koju ja jednostavno ne vidim. Sve se izbanalizira s njihovim bum bam tras. Stvari koje govori Bane su isto generične. Cijela ta vojska, anarhizam, bomba koju treba čekati 5 JEBENIH MJESECI (to mi je krajnje ne znam...NE ZNAM). Koja je poanta bila? Natjerati ljude u očaj? Probuditi strah u njima? Šta?

Što oni hoće? Betmena? Ispuniti volju Ra's Al Ghula? (koja sad nema smisla jer Gotham više nije grad kriminala već ono, DIVAN grad jebote)

Zašto mene ovo zanima. Zato jer mi film ko superhero muvi ne funkcionira, pa onda pretpostavljam da ima neka priča u pozadini...al ja to ne kužim.

Sve mi baca na neku kritiku američkog/svjetskog društva nešto, kao, korupcija u svim sferama društva lalala. Al na toj premisi nije zasnovana LIga Sjena i jednostavno je bedasto da onu veliku ideju o purging all evil sada idu sprovoditi na najljepšem i najmirnijem gradu na svijetu.

Ja to ne kužim iskreno.  :wildboy:




Nema veze njihov glavni plan sa Gothamom. Gotham je "najveći" grad u tom svijetu, cilj je uništiti "centar" civilizacije, da svi ostali na svijetu vide da se i njima isto može desiti  ukoliko se ne isprave,to je primarni cilj Lige sjena. Što žele s Batmanom? Pa on im je problem i zapreka da ispune plan. Da si gledao prvi film nebi postavljao to banalno pitanje, Ra's al Ghul je izabrao Bruce Wayna za svoju desnu ruku, zbog njegove snage, motivacije i pozicije u društvenom sloju Gothama, zato ga je i istrenirao, ali ga je Wayne "izdao" i "ubio" zato što je Ra's tražio od njega da bude krvnik... Svi u League of Shadows su poremećeni i oni su vrsta ekstremne sekte.

Na Bane-a možeš gledati kao na lika sa osobnim motivom isto... vidio si da je njemu cilj poniziti Batmana i slomiti ga, na kraju i ubiti, zašto i ne kada je Ra's Al Ghul uzeo Wayna za svoju desnu ruku a njega izbacio iz Lige.
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2012., 21:21 Shazaam »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #310 : 28. Srpanj, 2012., 21:34 »
Samo ono, zbog Mementa i Inceptiona ljudi misle da u svakom Nolanovom filmu moraju trazit nesto duboko & shit.
Memento - film s poprilicno linearnom radnjon koji je zanimljivo montiran.
Inception - film koji doslovno ima dubinu

Bar oba tri betmena nemaju ozbiljnije i dublje likove i teme.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #311 : 28. Srpanj, 2012., 21:40 »
Facaa utvrdio
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #312 : 28. Srpanj, 2012., 22:11 »
Ili Jadran. Il Yuri. Il bilo tko drugi.
Jej?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #313 : 28. Srpanj, 2012., 22:14 »
Obozavam Facin cinizam. <3
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #314 : 28. Srpanj, 2012., 22:15 »
Gle realno ak ti se dogodila nepravda u zivotu Batman bu ti dubok film ko meni. Ak nije, ne razumijes motiv gladnog lika i nema ti smisla.

Ocemo prekinut sad pointless rasprave vise ?  :hug

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9