HCL.HR

The Dark Knight Rises (Spojleri)

  • 400 Odgovora
  • 38013 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #330 : 29. Srpanj, 2012., 23:58 »
Gledo drugi put i nez. Potpuno ste mi unistili film, bas me iritirao dosta puta, sve ove pogreske sam primjetio i zivcirao se.  :wildboy:

Al ostaje cinjenica da je twist bas antiklimatican i da bi imho sve bolje funkcioniralo da je centralni lik cijelog filma bio i ostao bane. Njegov kraj je stvarno jadan, nije zasluzio takav jadan tretman.  :wildboy: 8/10 je moja finalna ocjena!
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #331 : 30. Srpanj, 2012., 00:47 »
Spojleri ahead jel. Ali svi su već gledali film ae.

Bane je toliko jeben lik da je to čudo, onaj kaput mu je mega <3. Glas u početku malo čudan (kao da ima 70 godina) ali kasnije jedva čekaš da progovori koliko je dobar. Odličan lik...nepredvidiv skroz, lomi vratove ko šibice, ruši zidove...i onda ga ubije Anne Hathaway u kožnom kostimu raketom. Najgora smrt ikad (ako je uopće umro od toga), zaslužio je epic scenu gdje stoji na vrhu nebodera koji se urušava i pali cigaru kroz one cijevi ili tako nešto, sigurno ne ovu jebeno lejm smrt.

Ne mogu prestat razmišljat o random sitnicama koje (meni) upropaštavaju overall dojam. ZAŠTO je moralo proći 3 mjeseca odjednom? Policajci su u ruševinama u istim odorama savršeno obrijani i fit.....jebote u tri mjeseca bi policijskom značkom iskopao rupu do Kine, kamoli beton ili što već ne. Znam da takve glupe sitnice ne gleda puno ljudi pa pređem preko toga ali zanima me zašto je prošlo 3 mjeseca? Mislim, grad izgleda kao nakon manjeg street partya, moglo je proći tjedan-dva i ja bi bio savršeno zadovoljan. Šta, batman se oporavljao 3 mjeseca od slomljene kralježnice? Frajer se nikad nebi oporavio od toga u onim uvjetima i od filma očekujem da ga magično zacjeli jer je on batman....nije bitno prošla 3 mjeseca ili tjedan dana.

Tučnjava na kraju, bože pomozi. Gledao sam statiste sa strane i ono je u rangu niskobudžetnih kaubojskih tučnjava iz 60-ih. Ako radiš film koji će gledat više milijuna ljudi daj svakom od tih statista koji se tuku u pozadini koreografiju i mjesec dana da ju savršeno nauče. Ne svima, samo onima koji su u "prvom" redu kad se bane i batman susretnu na cesti.

Muzika je vrh, savršeno je tempirana. Ono nabrijavanje kad ide sa Anne Hathaway u kanalizaciju i onda kad očekuješ neki finale muzički - tišina dok se tuče s baneom. Genijalno jebemti.

Jebeno mi žao što takav redatelj kao što je Nolan gubi vrijeme i talent na sranja kao što su batman i superman...kao da tesla radi fliper aparate  :wildboy:. Dobar film ali ne kužim ovo hajpanje i prejzanje. 8/10, ni desetinke više.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #332 : 30. Srpanj, 2012., 00:51 »
Zanemarit cu ove ostale iritantne dijelove tvog posta  :hiha: al da, potpuno se slazem s prvim paragrafom.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #333 : 30. Srpanj, 2012., 00:55 »
Slažeš se s time da slijede spoileri u mom postu? Dobro odigrano jadrane, dobro odigrano  :hiha2:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #334 : 30. Srpanj, 2012., 01:01 »
 :hiha2:

E da, daj mi jedan primjer dobre niskobudžetne kaubojske tučnjave iz 60ih  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #335 : 30. Srpanj, 2012., 02:32 »
Dam ti šaku u lice smećaru
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #336 : 30. Srpanj, 2012., 09:07 »
gledao sinoć opet i nijedna zamjerka iz ovog topica ne stoji, zapravo sve ima smisla u filmu.
naravno, neću quotati, ne da mi se, sorkač.
jedino je baneov kraj antiklimaktičan, ali i to ima nekakav razlog, neprijatelj kojeg batman nikako ne može pobijediti skonča metodom koju betmen izbjegava. kratko i jasno. nekako i ima smisla.

10/10

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #337 : 30. Srpanj, 2012., 19:04 »


 :approve




I nek netko udre SPOILER u naslov topika :<
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #338 : 31. Srpanj, 2012., 02:29 »
Inače da, marion cotillard il kako se piše je rodila 2 miseca prije snimanja, zato ima tako velike cice.  :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #339 : 31. Srpanj, 2012., 03:17 »
Gadna mi ta žena, ne znam zašto. Ni u Inceptionu mi nije legla  :hiha2:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #340 : 31. Srpanj, 2012., 04:30 »
The Dark Knight Rises je filmcina o kojoj ce se jos dugo pricati. 10/10

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #341 : 01. Kolovoz, 2012., 10:53 »
Al ostaje cinjenica da je twist bas antiklimatican i da bi imho sve bolje funkcioniralo da je centralni lik cijelog filma bio i ostao bane. Njegov kraj je stvarno jadan, nije zasluzio takav jadan tretman.  :wildboy:
Istina, i to je valjda jedina moja zamjerka bez da idem cjepidlacit (niti zelim jer tako rula film).

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #342 : 02. Kolovoz, 2012., 00:41 »
IMA SPOJLERA OPREZ xDDD

Pogleda ga napokon. Jeben je film. Većinu sam napeto prosjedia na rubu stolice (STOLCA ;D) i nisam osjetia 2 sata i 40 da ga jebeš. Nekako sam očekiva malo manje hepiend kraj možda. Bane je jako kul, Anne me iznenadila, najviše sam sumnja u nju i moram priznat da mi je sasvim jebeno odglumima tu Ženu Mačku. I dalje mi GLAS dosta smeta, ono pri kraju kad je nešto krenuo objašnjavat oko aviona nema boga da bi skužio šta govori bez titlova. Retardirano mi je kako je Robin skužio da je on Betmen. PO POGLEDU. Jebi mater ono. Talia treba bit više seksi realno. Talia je pecto seksi žena, a ona kuja mi nije ni najmanje seksi. I preočajno je odglumima umiranje ono. Nadalje, frajeru je lik slomia kičmu, on je malo visia na konopu i sve okej, dapače, vratia se jači nego prije? Nemoš me jebat. Razmišljam da ga odem pogledat još jednom definitivno.
Idem čitat sad sranja koja ste pisali u prethodnih milijun stranica, pa editam i osvrnem se na neke stvari vjerojatno.

Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #343 : 02. Kolovoz, 2012., 00:55 »
Koji vam je kurac svima za ovo KAKO JE ROBIN ZNAO.

Jeste vi retardirani? Ne znam.  :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #344 : 02. Kolovoz, 2012., 03:13 »
Nadalje, frajeru je lik slomia kičmu, on je malo visia na konopu i sve okej, dapače, vratia se jači nego prije? Nemoš me jebat. Razmišljam da ga odem pogledat još jednom definitivno.
Ima nesto tipa discus hernia, nije nista slomljeno :hiha: I svidja mi se ono s konopcem, dalo mi ideju za kad sjebam ledja :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9