HCL.HR

The Dark Knight Rises (Spojleri)

  • 400 Odgovora
  • 38026 Hitova
*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #345 : 02. Kolovoz, 2012., 08:38 »
Pa ovo s Robinom ima smisla. Mislim Bruce je gledao kak mu umiru starci. I ovaj je znao kakav je to filing. I jednostavno nije vjerovao u lazan smjesak, vec je znao da neko ko je prozivio smrt staraca je ljut u sebi. I onda uzmes u obzir lovu od Brucea, izostanak iz socijalnog zivota, te izostanak Batmana isto to vrijeme.
Nezz, meni je to logicno  :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #346 : 02. Kolovoz, 2012., 08:58 »
Sve si rekao  =D>

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #347 : 02. Kolovoz, 2012., 10:38 »
Talia treba bit više seksi realno. Talia je pecto seksi žena, a ona kuja mi nije ni najmanje seksi.

E vidiš, na ovo nisma uopće obraćao pažnju - zašto? Jer tu ženu nisam ni doživio tokom filma. Sada kada kažeš, imaš pravo, Catwoman je bila mega jebob i uopće nisam Taliu skužio pored nje, a to nije fer prema liku  :wildboy:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #348 : 02. Kolovoz, 2012., 10:55 »
Meni opet nije jasno kako svi govore da je Bane skončao bezveze, mislim... Liga Sjena  je jebena ekstremna sekta. Njegovo ponašanje na kraju i smrt su sasvim opravdani.

"Ne sudi knjigu po koricama"

 Kroz cijeli film Bane je superiorniji od svih, snagom i umom, nema ni jedne jedine slabosti.
Odakle je Bane?
 
Odrastao u zatvoru, mogao je samo naučiti i prihvatiti ono što mu je nametnuto. Emocionalno vezan uz Taliu i štitio ju je otkako se rodila, vjerojatno zato što je u njoj vidio sebe. Kako osoba rođena, oblikovana u takvim uvjetima zatim izgrađena unutar sekte, može imati svoje JA?

Vi ste svi zaluđeni Baneovom pojavom i veličinom, on je uistinu super osmišljen, ali nije vođa i glavni negativac, nije ni Talia. Glavni negativac je Ra's al Ghul odnosno njegova ostavština i ideja koju je implantirao u svoje sljedbenike.

Nadalje, frajeru je lik slomia kičmu, on je malo visia na konopu i sve okej, dapače, vratia se jači nego prije? Nemoš me jebat. Razmišljam da ga odem pogledat još jednom definitivno.
Ima nesto tipa discus hernia, nije nista slomljeno :hiha: I svidja mi se ono s konopcem, dalo mi ideju za kad sjebam ledja :hiha:

Nije trajalo 3 mjeseca kako neki ovdje govore nego skoro pola godine. Moguće je slomiti kičmu i potpuno se oporaviti, ovisi o mjestu i koji je kralježak te na koji način slomljen. Nadalje, postoji osoba koja je bila u istoj situaciji i oporavila se jača nego prije u stvarnom životu, Bruce Lee je imao slomljenu kičmu i oporavio se u potpunosti. (nije šala)

Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #349 : 02. Kolovoz, 2012., 11:16 »
Pa kako je bane odrasta u zatvoru kad je talia bila DJETE ROĐENO U PAKLU?

I ne znam zašto bi talia morala bit seksi, al meni je skroz fina žena.  :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #350 : 02. Kolovoz, 2012., 11:27 »
Nije trajalo 3 mjeseca kako neki ovdje govore nego skoro pola godine. Moguće je slomiti kičmu i potpuno se oporaviti, ovisi o mjestu i koji je kralježak te na koji način slomljen. Nadalje, postoji osoba koja je bila u istoj situaciji i oporavila se jača nego prije u stvarnom životu, Bruce Lee je imao slomljenu kičmu i oporavio se u potpunosti. (nije šala)

Jesi ti pijan ili retardiran? Stvarno.

Naravno da je moguće oporavit se uz dobre uvjete, lijekove, lječnike i vježbe, sigurno se nebi oporavio u nekoj rupčagi uz pomoć užeta, šta pričaš ti jebote  :wildboy:
Ali ono, meni je taj oporavak namjenje zasmetao. Ipak je on batman.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #351 : 02. Kolovoz, 2012., 12:08 »
Talija je lipa zena, ne mora bit seksi.

A ovo za robina, pa nije on ZNAO. Lik je ka mega detektiv, uzeo je hunch + vjerojatnost i dokaze, bacio udicu i pogodio.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #352 : 02. Kolovoz, 2012., 12:21 »
Citat:
lipa
  :hiha:

Marion Cotillard <3

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #353 : 02. Kolovoz, 2012., 13:38 »
Al ne, Talia u stripu, pa i u igrama čak, baš ima taj nekakav seksipil. Ovdje moš reć jedino da je onako, lipa žena. Još je rodila taman i to se primjeti onako. Mislim, naravno da je to pizdarija, al eto, zasmetalo mi jer sam nedavno pisa neki tekst o betmen ženama pa sam istraživa Taliu malo :(

Aovo s Robinom nezz.

- Evala Brus, upa sam ti u kuću malo eto, ne znaš ti mene baš, ja sam, frajer koji je glumia s Zoi Dešanel u onoj hipsterskoj romantičnoj komediji pa posli u Insepšnu, znaš ono SAN U SNU U SNU U SNU sranje od Nolana? E uglavnon, da ne duljin, ti si Betmen.
- Nisam lol
- Jesi jesi, ja isto neman starce pa san mora gledat u ogledalo i glumit smiješak, kad san tebe vidia ima si istu tu facu lave, zna sam odma, samo betmen može imat tu facu, niko drugi.
- Sranje. Jebeš ga, evo ti ključ od moje špilje asu.

Glupo mi čisto iz razgloa šta niko nikad nije skužia, jel, pa ni Gordon koji je ultimativna detektivska faca.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #354 : 02. Kolovoz, 2012., 13:41 »
Al to s Gordonom nije tocno. On je mogo skuzit,al ga nikad nije bilo briga. Njemu je sam simbol bio cist dovoljan.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #355 : 02. Kolovoz, 2012., 13:45 »
zato što je proživija ono što i on?(robin) i on je superjunak, pa eto. zašto tražit >logiku< u takvim stvarima, pogotovo kod superherojskog filma. nema smisla.

meni je talija ful privlačna. ima baš neku crtu. ukusi.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #356 : 02. Kolovoz, 2012., 13:49 »
Duje dijalog :))))))))

Gordon na kraju pita Batmana da mu otrkije identitet, ja sam mislio da on cijelo vrijeme zna, ili bar da ima nepotvrđene sumnje, al mu je onda ovaj hintao s onim nečim što mu je rekao kad su mu starci ubijeni pa je valjda ubro.

I to što presveti kaže, zašto tražit logiku u superheroj razlozima?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #357 : 02. Kolovoz, 2012., 14:11 »

Gordon koji je ultimativna detektivska faca.

Nezz, ovisno o gledistu. U filmovima, Gordon je jedan od rijetkih detektiva za koje Bruce zna da je sposoban za suosjecanje.
Gordon nije sad neki uber detektiv, vise je stvar u njegovoj pouzdanosti, karakter i to.

S druge strane, Gordon u stripovima je neko vrijeme bio takav, pa onda macho tough guy, pa nesto trece. Ovisno o autoru.

Gordon u filmovima mi je realno najdrazi.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #358 : 02. Kolovoz, 2012., 14:27 »
Ali ono, meni je taj oporavak namjenje zasmetao. Ipak je on batman.
Da. I sad kad ljudi kazu kao MOGUCE JE U STVARNOSTI i ne znam, gubi se car i betmenizam svega.  :wildboy:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #359 : 02. Kolovoz, 2012., 18:48 »
Batman-News.com | Tom Hardy talks 'The Dark Knight Rises' on Jonathan Ross

Oh yeah.......I'm Batman... najbolja priča sa seta filma IKAD!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9