HCL.HR

The Dark Knight Rises (Spojleri)

  • 400 Odgovora
  • 38030 Hitova
*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #375 : 04. Kolovoz, 2012., 07:38 »
vojska puca i prepolavlja mostove čim se neko približi, led puca na svaki dodir, a onda se christian bale dovuče iz afrike zamotan u bademantlu i pojavi usred gothama. sjajno.

U prvom djelu (Beginsu) Ra's Al Gul je ucio Brucea hodat po ledu. Pisalo je par stranica prije, nauci scrolat  :hiha:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #376 : 04. Kolovoz, 2012., 08:38 »
Vojska puca jer ako neko ode s otoka aktivirat ce bombu.
Betmen hoda po ledu jer je jebeni BETMEN koji zna prepoznat di je led debel.

Znam da te velika glasnoca imaxa jako uzrujala al nemoj se rasplakat sad.
joj. kako je betmen mogao bez opreme i ičeg uć u gotham kad si svi putevi zatvoreni? jedino ako je uspio naučit hodat po ledu. al opet je glupo. on se samo dojednom pojavi u gothamu. :wildboy:
također, malo je glupo da liam odjebe bejna iz lige zato što je ružan i onda ovaj nakon njegove smrti počne provodit njegove ideale.
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2012., 08:40 lulz »

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #377 : 04. Kolovoz, 2012., 08:42 »
Za dolazak u Gotham citaj gore.

Bane je volio Taliu, i sljedio je nju. A ona je provodila ocevu ideju kao odavanje pocasti ocu.


 :kava:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #378 : 04. Kolovoz, 2012., 08:59 »
da, zato sam i rekao da je šonjo. i da, policija lovi kradljivce knjiga, a ovi žele vratiti balans i uništit cijeli grad. ono. :wildboy:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #379 : 04. Kolovoz, 2012., 09:03 »
Pa od kud je policija mogla znat za njihov plan ?
A ak te muce zakej ovi idu istjerat balans,kao sto vec opisah oni su ekstremisti. Kriminalac koji se pokajao za svoja djela (citaj grad) je u njigovim ocima i dalje kriminalac kojeg treba neutralizirat.

Radili su u tunelima i onda kad je policija osla istjerat ih iz tunela,ovi su ih zarobili. Di je problem ?  :hiha2:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #380 : 04. Kolovoz, 2012., 09:28 »
nezz jesu moji postovi nejasni ili vi nezz čitat. mislim glupo je da grad u kojem je iskorijenjen kriminal i koji služi kao uzor drugima žele uništit. nema smisla jednostavno. također, kroz film je bane kao lik totalno uništen. on se nije rodio u paklu i izašao iz njega, motivi su mu nepostejeći, na kraju ispada da je šonjo koji je zaglavio u friendzoni i beskompromisno želi pice lol.
jesam ja jedini koji je taj zatvori zamišljao drukčije? na početku su pričali kao da najveći pakao na zemlji, a kad je betmen došao svi su se brinuli o njemu i pjevali mu kad se penjao. :wildboy:
nezz, mislim da ovo nije cjepidlačenje jer sam ovo primjetio baš dok sam gledao film, ima tona stvari kojih sam se sjetio nakon filma, al to je već nebitno.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #381 : 04. Kolovoz, 2012., 10:07 »
Opet prica o kriminalcu. Ra's Al Ghul je reko u prvom djelu da nema milosti prema kriminalu. Grad je mozda cist al u ocima lige sjena nije. Njima je cilj unistit ga, sad grad sam zivi na posudenom vremenu. Mislim moras razmisljat ko oni, logika je subjektivna.

Bane je badass, on je u djetetu vidio spas svoje duse. Nigdje ne kaze da se nije rodio u paklu,vec samo da nije izasao iz njega. Ne zeli pice, vec je Tali jedina stvar koja je dobra bila u njegovom zivotu. Naravno da ce je sljedit. A takoder je bio i pripadnik lige sjena, tak da ima i taj motiv.

Kad citas knjigu,svako ima svoju viziju napisanog. Zatvor je takav kakav je, a pakao je bio, nakon kaj ga je Ra's ocistio ocito vise nije.

Onak nezz  :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #382 : 04. Kolovoz, 2012., 10:55 »
Kriminal je sada korupcija il nesto. Rekao je Bane mislim, kao infiltrirali su sve levele SUSTAVA,,,

A inace, slazem se da je glupo to sto je Betmen dosao natrag u Gotham. Jos kad se ne bi znao tuci, nemao odjelo i to, tad bi bilo savrseno zanimljivo :hiha:

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #383 : 04. Kolovoz, 2012., 12:06 »
Ja sam to sve shvatio kao da Talia želi dovršiti ono što je Ra's Al Ghul započeo i ujedno se osvetiti Betmenu pa ga zato ostavi slomljene kičme da gleda kako se Gotham razara. U Beginsu je Ra's rekao nešto tipa da je došlo do točke kada se Gotham više ne može spasiti i da se mora uništiti. Isto kao što su uništili Rim prije njega, bla, bla..

A kaj se tiče ulaženja Betmena u Gotham pa ono ko što su ostali rekli, on je Betmen. :) Tako se moglo reć i "hej pa kako to da u jednom trenutku Gordon priča s Betmenom, a u drugom, kada okrene pogled od njega i opet ga vrati u roku sekunde, Betmen nestane."
Ne znam, nije me to previše zamaralo u filmu.
« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2012., 12:11 Calavera »

Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #384 : 04. Kolovoz, 2012., 13:41 »
Na drugo gledanje film i dalje ima sve što treba da budem oduševljen. :ave:
Mada je činjenicsa da me iznervirala pauza, ali to je nebitno :hihi:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #385 : 05. Kolovoz, 2012., 09:48 »
nezz jesu moji postovi nejasni ili vi nezz čitat. mislim glupo je da grad u kojem je iskorijenjen kriminal i koji služi kao uzor drugima žele uništit. nema smisla jednostavno. također, kroz film je bane kao lik totalno uništen. on se nije rodio u paklu i izašao iz njega, motivi su mu nepostejeći, na kraju ispada da je šonjo koji je zaglavio u friendzoni i beskompromisno želi pice lol.
jesam ja jedini koji je taj zatvori zamišljao drukčije? na početku su pričali kao da najveći pakao na zemlji, a kad je betmen došao svi su se brinuli o njemu i pjevali mu kad se penjao. :wildboy:
nezz, mislim da ovo nije cjepidlačenje jer sam ovo primjetio baš dok sam gledao film, ima tona stvari kojih sam se sjetio nakon filma, al to je već nebitno.

iz Batman Begins:

Bruce Wayne: Who is he?
[implying the man imprisoned in a wooden cage]
Ra's al Ghul: He was a farmer. Then he tried to take his neighbor's land and became a murderer. Now he is a prisoner.
Bruce Wayne: What'll happen to him?
Ra's al Ghul: Justice. Crime can not be tolerated. Criminals thrive on the indulgence of society's understanding.

Ovo je odgovor na ono što tražiš. Iako ih je pozatvarao sve i očistio grad zajedno sa policijom, za Ligu sjena jedina je pravda potpuno uništenje kao primjer drugima.

Ra's al Ghul: Tomorrow the world will watch in horror as its greatest city destroys itself. The movement back to harmony will be unstoppable this time.
« Zadnja izmjena: 05. Kolovoz, 2012., 09:52 Shazaam »

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #386 : 05. Kolovoz, 2012., 11:15 »
Pogledao ovo. Čekajte, šta Tom Hardy ima 175 cm? :ave: :hihi: Nemoguće jebote, OGROMAN se činio u filmu :ave: Inače neznam. Pri kraju sam već počeo gubit živce koliko GOVANA i lošeg dreka se događalo. Al kraj mi je jeben. Mislim da bolje nije moglo završit, baš se čovjek dobro osjeća <3 Ove greškice neke vaše nisam učio baš, ali su me zasmetali pomalo debilni dijalozi na početku. I Baneov glas mi je rendom. I ono penjanje iz zatvora, a i sam taj zatvor kao takav je pomalo nerealan. No dobro. Uglavnom ono, nije sve REALNO/10, ali rula film.

Nisu mi jasne ove vaše NEJASNOĆE oko plota. Nisam čitao cijelu raspravu ali u filmu se objasni sve. Nema nejasnoća, meni bar. Glupi lulz lol
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #387 : 05. Kolovoz, 2012., 14:07 »
nosio je visoke cipele neke da bude viši od betmena  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #388 : 05. Kolovoz, 2012., 14:47 »
sve su solo scene snimane odozdo da Bane izgleda golemo + vjerojatno je stajao na nekom pijedestalu il nešto jer je bio bar za glavu viši od onih njegovih piona u kanalizaciji.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Dark Knight Rises (Spojleri)
« Odgovori #389 : 07. Kolovoz, 2012., 14:57 »
Pogledao ovo. Čekajte, šta Tom Hardy ima 175 cm? :ave: :hihi: Nemoguće jebote, OGROMAN se činio u filmu :ave: Inače neznam. Pri kraju sam već počeo gubit živce koliko GOVANA i lošeg dreka se događalo. Al kraj mi je jeben. Mislim da bolje nije moglo završit, baš se čovjek dobro osjeća <3 Ove greškice neke vaše nisam učio baš, ali su me zasmetali pomalo debilni dijalozi na početku. I Baneov glas mi je rendom. I ono penjanje iz zatvora, a i sam taj zatvor kao takav je pomalo nerealan. No dobro. Uglavnom ono, nije sve REALNO/10, ali rula film.

Nisu mi jasne ove vaše NEJASNOĆE oko plota. Nisam čitao cijelu raspravu ali u filmu se objasni sve. Nema nejasnoća, meni bar. Glupi lulz lol

Da, nosio je potplate i cijelo vrijeme je sniman pod kutovima u kojima se čini ogroman, a zapravo nije :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9