HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122507 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #120 : 14. Srpanj, 2010., 13:00 »

Fahreinheit (odigraj sinko, onda sudi, sereš a pola igra nisi igrao, vjeruj mi ova igra mijenja ljude)


Pise se Fahrenheit i igra je poznatija po imenu Indigo Prophecy.. a da bacis pogled malo bolje i vidis da je igra multiplatforma?
sotc izgleda full ok sto se tice borbe, ni priblizno dovoljno ne znam ostale aspekte igre i borba mi se cini ponavljajuca koliko sam gledao 3-4 collosus borbe (mozda sam u krivu)
gow 1 i 2 je meni cisti smash buttons bez razmisljanaj i logike
tekken ROFL ak to nije cisti button smash onda sam ja panj
gta daj molim te cista odlicna multiplatforma

i dalje cekam te vase konzolaske exkluzive??

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #121 : 14. Srpanj, 2010., 13:05 »
Žalosno je što ti stvarno ne trolaš, uostalo pogledaj iksijev post za prošloj stranici gdje je nabrojao igre koje tražiš.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #122 : 14. Srpanj, 2010., 13:06 »
Ne, nebitno koliko ima tko postova. nego ti se postavljaš potpuno tvrdoglavo samo sa svojom šemom. Spomenuo si da ti RDR dobro izgleda i također si spomenuo kako ga kupuju samo zbog multiplayera bla bla...

argumenti su ti loši. Jednostavno tvrdoglavi i besmisleni. Nabrojao si pet igara. Sve izašle za i za komp i za next gen konzole. Sve hit igre. I postavio si pitanje: zašto bi ja trebao drkati po joysticku ak mogu po mišu. Igre su skoro pa identične, neće biti nikada skroz identične evo baš zbog kontrola. Na kraju se sve svodi na prepucavanje o ukusima tj jer ti više voliš drkat na mišu ili joysticku  :wildboy:

Enivej tražio si da se ime teme preimenuje u kompleksne i intuitivne igre na konzolama. Ja ti ponavljam Fahrenheit iliti Indigo Prophecy. Ne sudi ako nisi igrao. Igra je duboka, kompleksna i sve ostale fensi riječi koje su te učili u školi. Vjeruj mi, okani se teme, kupi PS2, odigraj Fahreinheit ( o priči kao u najboljem filmu da i ne pričamo) i onda se vrati i moli za oprost...
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2010., 13:09 Bela »

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #123 : 14. Srpanj, 2010., 13:08 »
Žalosno je što ti stvarno ne trolaš, uostalo pogledaj iksijev post za prošloj stranici gdje je nabrojao igre koje tražiš.

objasnio sam ti gore, navodite mi multiplatforme koje su uzdanice konzola, nema igara zbog kojih bi ja presao na konzolu, vecina se igra na pc.u tak da davanje 1500kn + oprema + chip + tv + pretplata za godisnji internet je jebena katastrofa. da konzole imaju vise igara kojih nema na pc.u i koje su ono sto trazim ne bi razmisljao da predjem. za sada je to nula bodova... sigurno cu kupiti xbox da halamo Halo... mos mislit

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #124 : 14. Srpanj, 2010., 13:11 »
Oprosti ali ti si debil.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #125 : 14. Srpanj, 2010., 13:20 »

Fahreinheit (odigraj sinko, onda sudi, sereš a pola igra nisi igrao, vjeruj mi ova igra mijenja ljude)


Pise se Fahrenheit i igra je poznatija po imenu Indigo Prophecy.. a da bacis pogled malo bolje i vidis da je igra multiplatforma?
sotc izgleda full ok sto se tice borbe, ni priblizno dovoljno ne znam ostale aspekte igre i borba mi se cini ponavljajuca koliko sam gledao 3-4 collosus borbe (mozda sam u krivu)
gow 1 i 2 je meni cisti smash buttons bez razmisljanaj i logike
tekken ROFL ak to nije cisti button smash onda sam ja panj
gta daj molim te cista odlicna multiplatforma

i dalje cekam te vase konzolaske exkluzive??

Znam kak se piše pogriješio sam jer jako brzo pišema a neda mi se ispravljat radi ovakvog mangupa.
Ti si jedan veliki facepalm
aha tu je
 :fpalm:

Očeš eskluzive ??

Pa ajmo ?

Sve redom konzole da ne bi bilo nismo znali

Killzone serijal
Gears of War serijal
Heavy Rain
GT serijal
inFamous
White Knight Chronicles
Halo serijal
Uncharted (oba nastavka)
Alan Wake
God of War serijal
Resistance serijal
M.A.G.
Forza Motorsport serijal
Heavenly Sword
MGS 4
Buzz quiz TV
Little Big Planet
Too Human
Yakuza serijal

ma ima ih dosta ali recimo da su to one spomena vrijedne
sve ekskluzive
možda LBP ide na Psp to ne znam


*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #126 : 14. Srpanj, 2010., 13:21 »
Fahrenheit je bio PS2 eksluziva onda su ga portali na PC

Isto kao što se i fanovi još uvijek nadaju da će Remedy portat Alana Wake-a na PC krajem godine. Možda hoče možda neće ali trenutno je Alan Wake X360 ekskluziva.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #127 : 14. Srpanj, 2010., 13:27 »
Žalosno je što ti stvarno ne trolaš, uostalo pogledaj iksijev post za prošloj stranici gdje je nabrojao igre koje tražiš.

objasnio sam ti gore, navodite mi multiplatforme koje su uzdanice konzola, nema igara zbog kojih bi ja presao na konzolu, vecina se igra na pc.u tak da davanje 1500kn + oprema + chip + tv + pretplata za godisnji internet je jebena katastrofa. da konzole imaju vise igara kojih nema na pc.u i koje su ono sto trazim ne bi razmisljao da predjem. za sada je to nula bodova... sigurno cu kupiti xbox da halamo Halo... mos mislit

Ja ti još jednom kažem pročitaj post od iksija i vidjeti ćeš ekskluzive za konzole. Ako ćeš se nastaviti praviti glup slobodno, al ak nastaviš tupiti jedno te isto cijelo vrijeme i svađati se sam sa sobom lokati ću temu, evo i bela ti je opet nabrojao igre samo za konzole. I da bela koristi edit.

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #128 : 14. Srpanj, 2010., 13:28 »
Zgodno si "fulao" moj post.

Ne, moram opet jer smigl neće shvatiti.  :wildboy:

zabrijo si, puno tu naslova je multiplatforma

Da vidimo:
Vagrant Story, Ico, SotC, Heavy Rain, Alan Wake, inFamous, Persona, RDR, Okami, Disgaeau i sve koje sam nabrojao za DS - ne postoje za PC ni u jednom obliku.

Ajmo vidjeti od ovih koje postoje:
MGS - postoje samo prva dva, i to su portovi na PC (i jedinici i dvojci je trebalo dvije godine da dođu na PC)
KOTOR - razvijan primarno za Xbox, portan za PC (na PC-ju izišlo 3-4 mjeseca nakon Xbox verzije)
Mass Effect - portan na PC (izišao 7-8 mjeseci kasnije na PC-ju)
GTA IV - portan na PC (izišlo 7 mjeseci kasnije na PC-ju)
Final Fantasy serijal - mislim da samo 8 i 11 postoje na PC-ju, to je valjda jasno da su portovi
Silent Hill - opet postoji samo dva-tri nastavka iz cijelog serijala, i svi su na PC kasnili - očiti portovi
Psychonauts - port na PC, u početku nije bio ni planiran
Mercenaries - jedinica ne postoji na PC-ju, dvojka je port
Fahrenheit - ako pogledaš kontrole, ovo je očiti port na PC, al oke, ovo čak i ne moraš brojati ako ne želiš baš
BG&E - port, izišao mjesec dana kasnije na PC-ju ;D

A da kvotamo tebe:
e sad posto ja igre koje su izasle na pc.u i tek kasnije portane na konzolu ne smatram konzolaskim igrama lista eksplicitno raste...  uzeo sam u obzir igre koje se rade paralelno za vise platformi i njih filtrirao iako su ponekad na konzolama ocajne (tipa cod, bf, borderlands, rts.ovi, rpg.ovi)

Tako da ni ove igre gore ne možeš smatrati PC igrama. ;D
Uostalom, ovdje sereš govna. CoD, BF i Borderlands su očajni na konzolama? Da, CoD je toliko očajan da četvorka ima višu prosječnu ocjenu i na X360 i na PS-u 3 nego na PC-ju. Isto vrijedi i za BC2, a Borderlands ima veću ocjenu na X360 nego na PC-ju. Istina, razlike su minimalne, al ti kažeš da su konzolaške verzije očajne. Fenboju. ;(


Također:
*molim mod.a da promijeni naslov teme u "Kompleksne i intuitivne igre na konzolama?"

Tako da si i sam rekao da je tema postoje li te igre, a ne postoje li i na PC-ju.
Al pazi koji si ti lik. Kad netko kaže da masa kvalitetnih PC igara postoji i na konzolama, onda se to ne broji jer su to portovi. Al hej, Mass Effect i GTA IV se broje u super PC igre. ;D

Nije uopće problem što si novi i nemaš 1000 postova ili bilo što takvo, to je bio sarkazam koji ti nisi skužio. Problem je što tvrdiš jedno. Mi to pobijemo, pa počneš tvrditi nešto drugo.
Prvo si tvrdio da na konzolama uopće ne postoje duboke i kompleksne igre. Ja ti pokažem da postoje, ti kažeš da su to PC portovi. Ja ti dokažem da nisu, i ti sad skačeš na pitanje "zašto bih ja kupio konzolu?"
Hej frende, možda zato jer ne želim dati masu para za PC koji će mi GTA IV pokrenuti jednako kao Xbox 360, koji je triput jeftiniji?
Pitanje od početka nije bilo zašto bi TI kupio konzolu, već si u početku tvrdio da konzole nemaju dubokih igara.

A razlog zbog kojeg bi itko kupiio konzolu? Jer su sad jeftine (X360 je čak i kod nas cca. 1500 kn), a sigurno će pokretati sve te igre + masu konzolaških ekskluziva koje zanemaruješ. Također, za sve ono za što ti već sad koristiš konzolu. Sastavi mi komp za 1500 kn (bez monitora) koji pokreće sve nabrojane igre.

Ne možeš pobiti ni jedan dio mog posta, pa ni ne pokušavaj. Ili se odluči konačno što ti želiš dokazati. Jel postoje duboke igre na konzolama? Upravo sam ti dokazao da postoje. Što još tu nije jasno?  :wildboy:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #129 : 14. Srpanj, 2010., 13:29 »

Fahreinheit (odigraj sinko, onda sudi, sereš a pola igra nisi igrao, vjeruj mi ova igra mijenja ljude)


Pise se Fahrenheit i igra je poznatija po imenu Indigo Prophecy.. a da bacis pogled malo bolje i vidis da je igra multiplatforma?
sotc izgleda full ok sto se tice borbe, ni priblizno dovoljno ne znam ostale aspekte igre i borba mi se cini ponavljajuca koliko sam gledao 3-4 collosus borbe (mozda sam u krivu)
gow 1 i 2 je meni cisti smash buttons bez razmisljanaj i logike
tekken ROFL ak to nije cisti button smash onda sam ja panj
gta daj molim te cista odlicna multiplatforma

i dalje cekam te vase konzolaske exkluzive??

Znam kak se piše pogriješio sam jer jako brzo pišema a neda mi se ispravljat radi ovakvog mangupa.
Ti si jedan veliki facepalm
aha tu je
 :fpalm:

Očeš eskluzive ??

Pa ajmo ?

Sve redom konzole da ne bi bilo nismo znali

Killzone serijal
Gears of War serijal
Heavy Rain
GT serijal
inFamous
White Knight Chronicles
Halo serijal
Uncharted (oba nastavka)
Alan Wake
God of War serijal
Resistance serijal
M.A.G.
Forza Motorsport serijal
Heavenly Sword
MGS 4
Buzz quiz TV
Little Big Planet
Too Human
Yakuza serijal

ma ima ih dosta ali recimo da su to one spomena vrijedne
sve ekskluzive
možda LBP ide na Psp to ne znam



ajd sad navedi jednu od tih koja ima najveci comunity i zastupljena je od strane igraca online? ... nemoj da bude neka srolja brojka koja se ne moze usporediti sa sc ili wow ili cs brojkama i onda ces skontati ono sto vec duze vrijeme znas a pravis se lud, to sto si nabrojao su novije igre koje su ok za odigrati 10 sati pa sjesti i plakati di je otislo 400kunica... prepoznajem samo 2 mp igre i obje su ajmo reci prosjecne za mp... znaci kad si odhaklas svojih 10 sati sjedni i roni suze, ili ste vi mozda tipovi kojima je to dovoljno i kojima nije bed placati 40kn po satu zabave. mozda ne spadate u onu grupu gamera koji traze stavrno puno od igara.. pa boze vama je gt vrhunska simulacija sto reci dalje na to... halo vam je top mp pucaljki.... nista vidim ja da ovo nema smisla, kao sto rekoh jasno mi je da morate grcevito braniti ono sto imate doma da ne posumljate da ste bezveze utukli par tisuca kuna, jel ti dobro na konzoli, jel se zabavljas, super meni drago da si ti sretan, doci na pc dio foruma i poceti srati kak je pc koma i kak su pc igre smece razmislite opet. pogotovo modova i suradnika koji drze MULTIPLATFORM gaming sajt a debeli su favoriti pojedine konzole...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #130 : 14. Srpanj, 2010., 13:40 »
Aha sada je opet multiplayer bitan. Ajd prekini više molim te. Jebe mi se koliko igrača ima online ako su meni wow, cs i sc sranje. Shvati netko preferira sp netko mp. I da može se srati kako su pc igre smeće sve dok se arugmentirano sere, al ti neznaš što znači voditi argumentiranu raspravu. I da javlja se čovjek kojem je dirt bolja simulacija od GT, pa čak i shift. To dovovljno pokazuje tvoje "znanje" o auto igrama. Bitno da si ti uhvatio boga za jaja i misliš da si najpametniji, a da mi svi ostali seremo. No meni je zanimljivo kako se tebe poklopi svaki puta pa ti živčano moraš reagirati sa svojim besmislenim postovima. Kao što je netko rekao osjeti se kod tebe dašak GP.

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #131 : 14. Srpanj, 2010., 13:48 »
Čovječe poštovani ja odkad znam za sebe igram samo PC. U redu to odkad znam se malo promjenilo jer sam prije godinu i pol kupio PS2. Odigrao dosta igara, ali i dalje najviše igram komp. Smeta mi i boli me jako kada gledam sev lijepe ekskluzive na konzolama i kršim ruke da ih jedng dana portaju pa makar onda one ispale lošije. Ja ne razumijem tvoju ogorčenost frende. Kažem ti odigrao sam 1000 naslova na kompu, ali opet ne vidim razloga ta otvorim temu tipa : "Ja sve znam na kompu od igara svaka je asum a sve na konzolama je smeče" Nisam igrao, zato ni ne sudim. Nisi vidio/igrao nemoj suditi kvragu. Potpuno besmisleno i arogantno je tako nešto tvrditi. A i da ne velim pomalo bezobrazno jer postoji neki bonton i sada ne mislim na striktno gamerski bonton kroz ovaj PC vs konzole rat nego na bonton općenito. Naime, nije isto ali jako je slično kao da ti sada susjedu počneš srat kako je njegov Opel loš, a tvoj Nissan recimo boguje. Ukoliko si cijeli život vozio sve Opele i znaš da su loši onda tovja tvrdnja je u pravu. Ali ako cijeli život voziš taj Nissan a nisi nikada sjeo u Opel mislim da i sam možeš vidjeti da takvo pljuvanje po Opelu nema smisla. Čovječe imam osječaj kao da objašnjavam djetetu neke stvari, ali ti si me naveo na to. I stalno spominješ mp community. I najbolje od svega je što sve uspoređuješ sa fenomenom zvan WoW. svi znamo što je WoW i vjerovatno ne postoji osoba na forumu koja ga bar malo nije igrala (evo ja samo 10 dana priznajem  :hihi:) ali krajnje je retardirano sve uspoređivati s tim. Wow je najprodavanija igra i igra ju trenutno oko 11 milijuna ljudi. Stavlja ju na sam vrh vrhova. Glupo je uspoređivati sve s WoW-om jer nažalost pokraj Ferrarija WoW-a sve izgleda kao peglica. ne zbog igrivosti nego samo zbog striktnih brojki.
Koliko god ja smatrao da je wow za izgubljene duše, ne mičem ga s trona jer tamo je i ne izbjegavam priznati da je ušao u povijest i tamo će ostati zauvijek. Obilježio je gaming na svoj način i nema osobe koja nije čula za wow pa makar ga nikada ne igrala. Ali još jednom ponavljam glupo je uspoređivati nešto tek nedavno izašlo sa wowom koji je tu već niz godina. Nerealno je raditi usporedbe nečega novoga i nečega toliko velikoga. Zatim reći češ ponovno da su to igre bez mašte ali rekao ti je Ixy i ponudio brojek novog MW-a. Ne moram ponavljati mislim da si vidio i sam. Kada okreneš na čistu ekonomiju igre za konzole (iako puno skuplje kod nas nego igre za PC) se i dalje (u svijetu) prodaju puno bolje nego igre za komp. Je li to zbog piratstva, zbog ekskluzivnosti, igrivosti ili nečega potpuno trečeg nova je tema, ali zašto se ti Smigle toliko voliš suprostavljati činjenicama ? Teme tipa konzola vs PC na forumima su odkada je i samih foruma vezanih za gajming i kako god se okrene ovo će se nastaviti.


Sorry Snowblinde, koristit ću edit
Al neko upozorenje smiglu ? Pa čovjeku je svaki drugi dupli post  :wildboy:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #132 : 14. Srpanj, 2010., 13:50 »
PozZ prijatelju, javi se za piće kad vidiš sisu izvan domena zbog avatara.  ;)


A ti bela, jebote Fahrenhait. Igra za tarde koji briju na dubinu, neš šemica Donnie Darko. Smeće bez igrivosti.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #133 : 14. Srpanj, 2010., 13:54 »
nemam pojma tko ili sto je GP. ali ne sumljam da je neka vrsta uvrede ili podbadanja

sto se tice poklapanje koga ste vi to poklopili, ne odgovarate mi na pitanja kad odgovrite bude kontra pitanje ili lista igara koja je ajme poznata u svijetu konzola barem sto se tice gamerskih sajtova... cudo da od svih tih igara koje ste nabrojali gamespot kaze da ih nema u prvih 10 top igara... zanimljivo i da u prvih 10 je 9 multiplatforme!!!!! stoga odjeb s time da su pc igre smece jer su vam top igre po gamerskim sajtovima multiplatforme stoga niki k koristi od vasih exkluziva. dok su top igrane i prodavajuce igre za pc uglavnom exkluzive s ogromnim comunitiyem sto konzole nemaju. isto tako top gameri u svijetu igraju pc i top lige imaju slabo zastupljenje konzole ali i to vam je smijesno, pa tko su oni da nesto pricaju vama je bitno sto jedan placeni vozac kaze za gt. blizzard je toliko jak da se popisa na E3 i otvori sam svoj sajam sa EXKLUZIVNIM pc igrama... a za prijenosne konzole nemam sto reci... ima svoju publiku tko god ona bila....

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #134 : 14. Srpanj, 2010., 13:55 »
PozZ prijatelju, javi se za piće kad vidiš sisu izvan domena zbog avatara.  ;)


A ti bela, jebote Fahrenhait. Igra za tarde koji briju na dubinu, neš šemica Donnie Darko. Smeće bez igrivosti.

Jebote Donnie Darko sad...

Tvoje postove ni ne čitam, evo sad se prisilio i peku me oči.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9