HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122529 Hitova
*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #135 : 14. Srpanj, 2010., 13:58 »
nemam pojma tko ili sto je GP. ali ne sumljam da je neka vrsta uvrede ili podbadanja

sto se tice poklapanje koga ste vi to poklopili, ne odgovarate mi na pitanja kad odgovrite bude kontra pitanje ili lista igara koja je ajme poznata u svijetu konzola barem sto se tice gamerskih sajtova... cudo da od svih tih igara koje ste nabrojali gamespot kaze da ih nema u prvih 10 top igara... zanimljivo i da u prvih 10 je 9 multiplatforme!!!!! stoga odjeb s time da su pc igre smece jer su vam top igre po gamerskim sajtovima multiplatforme stoga niki k koristi od vasih exkluziva. dok su top igrane i prodavajuce igre za pc uglavnom exkluzive s ogromnim comunitiyem sto konzole nemaju. isto tako top gameri u svijetu igraju pc i top lige imaju slabo zastupljenje konzole ali i to vam je smijesno, pa tko su oni da nesto pricaju vama je bitno sto jedan placeni vozac kaze za gt. blizzard je toliko jak da se popisa na E3 i otvori sam svoj sajam sa EXKLUZIVNIM pc igrama... a za prijenosne konzole nemam sto reci... ima svoju publiku tko god ona bila....

Lol okej onda i ti šuti sa svojim PC je najbolji ukoliko je 9/10 igara multiplatform. Ukoliko ne smijemo ništa reći pošto su multiplatform onda i ti nemaš pravo glasa govoriti kak su zakon na PC-u te igre jer heeeey frende multiplatform su. Znači rulaju di god se igraju.

Pssssst.

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #136 : 14. Srpanj, 2010., 14:02 »
nemam pojma tko ili sto je GP. ali ne sumljam da je neka vrsta uvrede ili podbadanja

sto se tice poklapanje koga ste vi to poklopili, ne odgovarate mi na pitanja kad odgovrite bude kontra pitanje ili lista igara koja je ajme poznata u svijetu konzola barem sto se tice gamerskih sajtova... cudo da od svih tih igara koje ste nabrojali gamespot kaze da ih nema u prvih 10 top igara... zanimljivo i da u prvih 10 je 9 multiplatforme!!!!! stoga odjeb s time da su pc igre smece jer su vam top igre po gamerskim sajtovima multiplatforme stoga niki k koristi od vasih exkluziva. dok su top igrane i prodavajuce igre za pc uglavnom exkluzive s ogromnim comunitiyem sto konzole nemaju. isto tako top gameri u svijetu igraju pc i top lige imaju slabo zastupljenje konzole ali i to vam je smijesno, pa tko su oni da nesto pricaju vama je bitno sto jedan placeni vozac kaze za gt. blizzard je toliko jak da se popisa na E3 i otvori sam svoj sajam sa EXKLUZIVNIM pc igrama... a za prijenosne konzole nemam sto reci... ima svoju publiku tko god ona bila....

Gle mrtvi retaju, napisao sam ti masivni post i citirao ga još jednom i ignoriraš ga. Napisao sam ti direktno igre koje te zanimaju. Ali sad to ignoriraš.
Uostalom, kakve veze ima mrtvi retardirani komjuniti ako pričamo o DUBOKIM I KOMPLEKSNIM igrama? To nema veze isusove s multiplayerom.

Slijepi si fanboy ako tvrdiš da osjetiš razliku u brojci od par stotina tisuća ljudi za konzolaške igre i možda milijun i nešto za PC naslove (osim WoW-a, gdje broj od 10+ milijuna ljudi ionako možeš objesiti mačku o rep kad istovremeno ne možeš igrati ni s 1% njih).

I nepismen si užasno. ;(

EDIT:
Naravno, sad će opet ignorirat sve što sam napisao i samo napisat nešto u stilu "VRIJEĐATE UAUAUAUAU" ili "NISAM NEPISMEN KOGA BOLI BRIGA".
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2010., 14:06 Ixy »

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #137 : 14. Srpanj, 2010., 14:06 »
Drito to. Igre ne trebaju biti MP da bi bile duboke i kompleksne.

Jebali te questovi  :mrgreen:

i wow više...

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #138 : 14. Srpanj, 2010., 14:07 »
nemam pojma tko ili sto je GP. ali ne sumljam da je neka vrsta uvrede ili podbadanja

sto se tice poklapanje koga ste vi to poklopili, ne odgovarate mi na pitanja kad odgovrite bude kontra pitanje ili lista igara koja je ajme poznata u svijetu konzola barem sto se tice gamerskih sajtova... cudo da od svih tih igara koje ste nabrojali gamespot kaze da ih nema u prvih 10 top igara... zanimljivo i da u prvih 10 je 9 multiplatforme!!!!! stoga odjeb s time da su pc igre smece jer su vam top igre po gamerskim sajtovima multiplatforme stoga niki k koristi od vasih exkluziva. dok su top igrane i prodavajuce igre za pc uglavnom exkluzive s ogromnim comunitiyem sto konzole nemaju. isto tako top gameri u svijetu igraju pc i top lige imaju slabo zastupljenje konzole ali i to vam je smijesno, pa tko su oni da nesto pricaju vama je bitno sto jedan placeni vozac kaze za gt. blizzard je toliko jak da se popisa na E3 i otvori sam svoj sajam sa EXKLUZIVNIM pc igrama... a za prijenosne konzole nemam sto reci... ima svoju publiku tko god ona bila....

Lol okej onda i ti šuti sa svojim PC je najbolji ukoliko je 9/10 igara multiplatform. Ukoliko ne smijemo ništa reći pošto su multiplatform onda i ti nemaš pravo glasa govoriti kak su zakon na PC-u te igre jer heeeey frende multiplatform su. Znači rulaju di god se igraju.

Pssssst.

ajmo jos jednom jer vidim da ne shvacas

9-10 xbox360 top igara su multiplatforme
top pc igre su vecinom ciste pc igre... koji dio ne kontas kuzis ili se pravis lud?

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #139 : 14. Srpanj, 2010., 14:11 »
cudo da od svih tih igara koje ste nabrojali gamespot kaze da ih nema u prvih 10 top igara... zanimljivo i da u prvih 10 je 9 multiplatforme!!!!!

Ne znam na kojem si ti Gamespotu bio. :wildboy:

Jer... top 10 igara na Gamespotu su ove

1. Super Mario Galaxy 2 - wii ekskluziva
2. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - ps3 ekskluziva
3. Grand Theft Auto IV - multiplatform (konzole 10.0, PC 9.0)
4. Tony Hawk's Pro Skater 3 - multiplatform (konzole 10.0, PC 9.0)
5. Chrono Cross - Playstation ekskluziva
6. SoulCalibur - gamecube ekskluziva
7. The Legend of Zelda: Ocarina of Time - Nintendo 64 ekskluziva
8. Tony Hawk's Pro Skater 2 - multiplatform (konzole 9.9, PC 8.6)
9. NFL 2001 - Dreamcast ekskluziva
10. Perfect Dark - Nintendo 64 ekskluziva
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #140 : 14. Srpanj, 2010., 14:12 »
@smigl:
Ti se praviš lud. Starcraft je izišao i za N64. Ali ne broji se u konzolaške igre jer je port?
Okej, onda se ne broje ni Mass Effect, ni GTA IV ni masa drugih kao PC igre. ;D

Koji dio ne kontas kuzis ili se pravis lud?  ;)
Opet nećeš moje postove pročitat? Bravo fraeru. A evo, i Weky ti je reko.  ;)

Jednostavno je. Praviš se idiot jer si skužio da nisi u pravu. ;D

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #141 : 14. Srpanj, 2010., 14:13 »
Tony Hawk dva tolko rula još uvijek  :ementaler:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #142 : 14. Srpanj, 2010., 14:16 »
cudo da od svih tih igara koje ste nabrojali gamespot kaze da ih nema u prvih 10 top igara... zanimljivo i da u prvih 10 je 9 multiplatforme!!!!!

Ne znam na kojem si ti Gamespotu bio. :wildboy:

Jer... top 10 igara na Gamespotu su ove

1. Super Mario Galaxy 2 - wii ekskluziva
2. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots - ps3 ekskluziva
3. Grand Theft Auto IV - multiplatform (konzole 10.0, PC 9.0)
4. Tony Hawk's Pro Skater 3 - multiplatform (konzole 10.0, PC 9.0)
5. Chrono Cross - Playstation ekskluziva
6. SoulCalibur - gamecube ekskluziva
7. The Legend of Zelda: Ocarina of Time - Nintendo 64 ekskluziva
8. Tony Hawk's Pro Skater 2 - multiplatform (konzole 9.9, PC 8.6)
9. NFL 2001 - Dreamcast ekskluziva
10. Perfect Dark - Nintendo 64 ekskluziva


9-10 xbox360 top igara su multiplatforme
top pc igre su vecinom ciste pc igre... koji dio ne kontas kuzis ili se pravis lud?

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #143 : 14. Srpanj, 2010., 14:21 »
*molim mod.a da promijeni naslov teme u "Kompleksne i intuitivne igre na konzolama?"


;)

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #144 : 14. Srpanj, 2010., 14:24 »
@smigl:
Ti se praviš lud. Starcraft je izišao i za N64. Ali ne broji se u konzolaške igre jer je port?
Okej, onda se ne broje ni Mass Effect, ni GTA IV ni masa drugih kao PC igre. ;D

Koji dio ne kontas kuzis ili se pravis lud?  ;)
Opet nećeš moje postove pročitat? Bravo fraeru. A evo, i Weky ti je reko.  ;)

Jednostavno je. Praviš se idiot jer si skužio da nisi u pravu. ;D

n64 lol... nek ti bude

zanimljivo je da wii propada jer developeri nemaju ideja za napraviti kvalitetne igre a nevjerovatno da ima najbolje prodajne rezultate a zasto? jer ih kupuje odredjeni tip ljudi "konzolasa" kojima je cilj sto manje razmisljanja i truda, jednostavno smashanje par buttonica ili u wii slucaju bjesno mahanje joysticka :) kako je moguce da je wii naprodavaniji a osim smg serijala i ajde eto zelde igre su mu zadnje smece?...
zanimljivo da se i pojedine tvrke unutar konzola tuku za svoje ps ili xbox ili wii only games da bi prisilili ekipu da kupuje bas te konzole, isto tako nema crossplatform gaminga :)

postoji toliko stvari zasto ne odabrati konzolu... i budi frajer pa u cijenu konzole ukljuci neki lcd da bi donekle to izgledalo kak spada...


sta trkeljas ti

Mass Effect 2
Proizvođač(i)    BioWare
Demiurge Studios (PC)
Izdavač(i)    Microsoft (Xbox 360)
Electronic Arts (PC)
Engine    Unreal Engine 3
Datum(i) izlaska    Xbox 360
Flag of the United States.svg 26. siječnja 2010.
Flag of Europe.svg 29. siječnja 2010.
Flag of Germany.svg 28. siječnja 2010.
Windows PC
Flag of the United States.svg 26. siječnja 2010.
Flag of Europe.svg 29. siječnja 2010.
Flag of Germany.svg 28. siječnja 2010.

« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2010., 14:31 smigl »

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #145 : 14. Srpanj, 2010., 14:33 »
Ajd se ti odluči šta ti uopće tvrdiš. Ja sam mislio da se radi o ovom:

enivej jos mi niste rekli koje su to konzolaske igre koje imaju dubinu i kompliciranost??? a da nisu po mogucnosti port s pc.a jer ipak imate massuuuuuuuu naslova :)

Sto se tice konzola, igre su jednostavne, neintuivne, nema sadrzaja, nema razmisljanja nema koristenja mozga.

sto ja tvrdim da je rijetkost na konzolama di ih mozes na prste nabrojati a vi me jos niste uvjerili da nije tako...

Duboke i kompleksne igre ->

- prica koja je usko vezana uz igru (znaci likovi koje susrecemo nesto i znace u toj prici od pocetka do kraja, def pozeljna interakcija s likovima, najbolji primjer je WOTLK i LK  himselfe (kome nije jasno objasnim o cemu se radi),a nisu tu samo radi kratkih obavijesti kako treba srusiti taj i taj tornja i ubiti tog lika)
- nacin igre koje ukljucuje potrebu za uporabom mozdanih vijuga u svrhe samostalnog logicnog zakljucivanja, preptostavki ili nedaj boze intuicijom ili iskustvom donosenja nekih odluka koje iskljucuju da li stiscem A za bazuku ili B za sarca ili dolazak do vrata na kojima pise TU KLIKNI da se ona otvore nakon cega ce doci 456 valova neprijatelja za pobiti...(znaci tipa boss je ispred tebe ali obican hns ne pomaze nego moras sam logicki zakljuciti nacin na koji je ranjiv i koristenjem okoline ili predmeta kako ga srusiti)
- nesto do tada ne vidjeno, bilo od ponasanja lika, bilo od fizike igre, bilo sto sto ce te iznenaditi da mozes reci wow ovo nisam nikad do sada vidio, znaci novo i inuativno
 moze i neki vasi prijedlozi...

da li takvih igara ima? cekam odgovore..

*molim mod.a da promijeni naslov teme u "Kompleksne i intuitivne igre na konzolama?"

Ja kazem da nemate kompleksnih i intuitivnih igara i da su konzole za brzo i jednostavno igranje i mashanje tipki a vi meni kako ima super igara koji su portovi s pc.a??? lol

I ja tebi dam listu igara konzolaških koje su kompleksne, inovativne i sve to, i ti to ignoriraš. I onda drugima kažeš da se prave ludi?  :hihi:

EDIT:
Što se Mass Effecta tiče, govorio sam za jedinicu. Da sam govorio o dvojci, napisao bih Mass Effect 2. ;)

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #146 : 14. Srpanj, 2010., 14:33 »
Citat:
n64 lol... nek ti bude

zanimljivo je da wii propada jer developeri nemaju ideja za napraviti kvalitetne igre a nevjerovatno da ima najbolje prodajne rezultate a zasto? jer ih kupuje odredjeni tip ljudi "konzolasa" kojima je cilj sto manje razmisljanja i truda, jednostavno smashanje par buttonica ili u wii slucaju bjesno mahanje joysticka :) kako je moguce da je wii naprodavaniji a osim smg serijala i ajde eto zelde igre su mu zadnje smece?...
zanimljivo da se i pojedine tvrke unutar konzola tuku za svoje ps ili xbox ili wii only games da bi prisilili ekipu da kupuje bas te konzole, isto tako nema crossplatform gaminga :)

postoji toliko stvari zasto ne odabrati konzolu... i budi frajer pa u cijenu konzole ukljuci neki lcd da bi donekle to izgledalo kak spada...


reci to japancima koji ga najviše kupuju i izvršit će pravi kamikaza napad na tebe





 

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #147 : 14. Srpanj, 2010., 14:37 »
smigl  :fpalm:

Koliko dugo ces se ovako brukat isuse. Wekyev post, odnosno citat gamespotove liste top 10 igara ikada, bi trebao biti dovoljno u ovoj temi cijeloj. Ne samo da konzole imaju takve "kompleksne i duboke" igre, nego dapače, takve igre prevladavaju na konzolama. PC je samo još jedna platforma, glupo ga je uspoređivati sa konzolama općenito jer konzola ima daleko više, daleko su diverzificiranije igre na njima, kako u smislu metoda kontrola tako i u smislu mobilnih igara (gdje pc upada jedino ako misliš da je zgodno nositi svoj netbook ili laptom u bus i igrati se tako) te općenito u smislu konzolaških ekskluziva koje bi mogel biti moguće na PC-u (technology-wise) ali jednostanvo ih nema (tu govorim o igrama kao MGS, J-RPG-ovi razni i slično).

I da se opet vratim na problem nepismenosti koji je ixy vidim već istaknuo, jel znaš definiciju riječi "intuitivno". Moliti moda da preimenuje temu u ovo što si ti zamolio je jednostavno besmisleno  :fpalm:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #148 : 14. Srpanj, 2010., 14:56 »
smigl  :fpalm:

Koliko dugo ces se ovako brukat isuse. Wekyev post, odnosno citat gamespotove liste top 10 igara ikada, bi trebao biti dovoljno u ovoj temi cijeloj. Ne samo da konzole imaju takve "kompleksne i duboke" igre, nego dapače, takve igre prevladavaju na konzolama. PC je samo još jedna platforma, glupo ga je uspoređivati sa konzolama općenito jer konzola ima daleko više, daleko su diverzificiranije igre na njima, kako u smislu metoda kontrola tako i u smislu mobilnih igara (gdje pc upada jedino ako misliš da je zgodno nositi svoj netbook ili laptom u bus i igrati se tako) te općenito u smislu konzolaških ekskluziva koje bi mogel biti moguće na PC-u (technology-wise) ali jednostanvo ih nema (tu govorim o igrama kao MGS, J-RPG-ovi razni i slično).

I da se opet vratim na problem nepismenosti koji je ixy vidim već istaknuo, jel znaš definiciju riječi "intuitivno". Moliti moda da preimenuje temu u ovo što si ti zamolio je jednostavno besmisleno  :fpalm:

mozda je tebi smashanje 2 buttona intuitivno i cool.... nije bed zato i jesi fan konzola, nije ti bitan ni comunity oko igre, mp nije vazan.. pa ti si savrsen primjer konzolasa i bas onaj tip covjeka koji je ciljana publika za konzole. cudno mi je samo da radis (nebitno placeno ili dobrovoljno) za multigaming site gdje bi uvijek trebao biti objektivan i otvorenih pogleda... tebi je gust otici doma i halati sp sam.. ok tvoja stvar ali nemoj mi reci kak si se oznojio jer si morao slashati bossa 5 min dok nije pao i kak si se totalno uzivio...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #149 : 14. Srpanj, 2010., 15:04 »
Sada su SP igre manje zahtjevnije nego MP, jebote mora da ti kada igraš wow oznojiš se toliko da imaš poplavu u sobi. Jebote kako ga fejlaš da je to strašno, isti taj komjuniti o kojem pričaš postoji i za konzole jer gle čuda i tamo imaš klanove koji igraju u MP. A ako ćeš već pljuvati o našoj objektivnosti onda barem se potrudi pročitati recenzije. I još jedna stvar jer ti se digne kada u cs koristi 5 tipaka? ipak je to tri više nego na konzolama.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9