HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122498 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #180 : 15. Srpanj, 2010., 11:12 »
Da ne bi netko rekao da opet izmisljam neke statistike i brojke

http://nexgenwars.com/

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #181 : 15. Srpanj, 2010., 11:12 »
Daj odjebi bokte  :hihi:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #182 : 15. Srpanj, 2010., 11:14 »
Daj odjebi bokte  :hihi:

ak te nesto ne zanima odjebi s teme  :chair:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #183 : 15. Srpanj, 2010., 11:15 »
Neću imam više postova od tebe, retaju  :mrgreen: Nemoćan si  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #184 : 15. Srpanj, 2010., 11:18 »
Neću imam više postova od tebe, retaju  :mrgreen: Nemoćan si  :hiha:

tesko nakupiti 4k sa kvalitetom komentara koje ti imas... NE
flame,spam,troll ali ipak si ti faca s 4k pa eto imas si za pravo...

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #185 : 15. Srpanj, 2010., 11:19 »
Farmville igra preko 70 milijuna ljudi? Jel to duboka i intuitivna igra? Ili je i to za djecu, penzionere i slične kojima treba nešto jednostavno uvaliti?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #186 : 15. Srpanj, 2010., 11:22 »
smigl  :fpalm:

Koliko dugo ces se ovako brukat isuse. Wekyev post, odnosno citat gamespotove liste top 10 igara ikada, bi trebao biti dovoljno u ovoj temi cijeloj. Ne samo da konzole imaju takve "kompleksne i duboke" igre, nego dapače, takve igre prevladavaju na konzolama. PC je samo još jedna platforma, glupo ga je uspoređivati sa konzolama općenito jer konzola ima daleko više, daleko su diverzificiranije igre na njima, kako u smislu metoda kontrola tako i u smislu mobilnih igara (gdje pc upada jedino ako misliš da je zgodno nositi svoj netbook ili laptom u bus i igrati se tako) te općenito u smislu konzolaških ekskluziva koje bi mogel biti moguće na PC-u (technology-wise) ali jednostanvo ih nema (tu govorim o igrama kao MGS, J-RPG-ovi razni i slično).

I da se opet vratim na problem nepismenosti koji je ixy vidim već istaknuo, jel znaš definiciju riječi "intuitivno". Moliti moda da preimenuje temu u ovo što si ti zamolio je jednostavno besmisleno  :fpalm:

mozda je tebi smashanje 2 buttona intuitivno i cool.... nije bed zato i jesi fan konzola, nije ti bitan ni comunity oko igre, mp nije vazan.. pa ti si savrsen primjer konzolasa i bas onaj tip covjeka koji je ciljana publika za konzole. cudno mi je samo da radis (nebitno placeno ili dobrovoljno) za multigaming site gdje bi uvijek trebao biti objektivan i otvorenih pogleda... tebi je gust otici doma i halati sp sam.. ok tvoja stvar ali nemoj mi reci kak si se oznojio jer si morao slashati bossa 5 min dok nije pao i kak si se totalno uzivio...

Tko kaže da sam ja neki sp gamer? Ja sam ono.. gamer općenito. Još ponajviše igram PC ekskluzivan browser based Quake Live. U svakom slučaju, Interesantan pristup "raspravljanju" imaš. I opet, "intuivitno i cool"? Daj, shvati više da ne shvaćaš što znači pojam "intuitivno".  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #187 : 15. Srpanj, 2010., 11:23 »
Neću imam više postova od tebe, retaju  :mrgreen: Nemoćan si  :hiha:

tesko nakupiti 4k sa kvalitetom komentara koje ti imas... NE
flame,spam,troll ali ipak si ti faca s 4k pa eto imas si za pravo...

Tako je prijatelju, tako je! Pogađaš nas sve u milimetar!  :hihi:

Pod dva; ti zapravo nemaš pojma zaš je Wii uspiješan. Jel da? Jer, nije uspješan zbog konzolaških igrača neg zbog svih onih koji nikad nisu ništa igrali u životu. Penzioneri, mame, stričevi, ujaci. Ti ljudi najviše to i kupuju i igraju. Nintendo je otkrio jedno novo i neistraženo tržište.

e tu sam te cekao, tocno ono sto tvrdim cijelo vrijeme, tocno kakva je vecina ljudi koja prasi po konzolama. tocno gore sto si ti naveo (ne kazem je da je tu vas par isti taj tip ljudi) i tocno za takve ljude se prave igre za konzole... jednostavne, bez puno razmisljanja i mashanje tipki da bi bilo barem nesto zabavno


pogodio si srz, tocno ono sto ja pricam cijelo vrijeme si ti lijepo priznao sada, istina nisu svi igraci takvi neki i pristupaju malo ozbiljnije tome ali ti brojke govore da je to zanemarivo. na jednoj strani imas masu djece, pocetnika, penzionera koji ce kupiti tu igru jer vjerovatno zaradjuju neke pare i treba im nesto jednostavno uvaliti... s druge strane je tu manji dio ekipe koja stvarno ocekuje nesto od igara na konzolama ali su slaba zarada pa uglavnom dobiju par vrijednih naslova i to je to

Daj se uozbilji i pogledaj par puta šta ti odgovaraš. Jesi li glup? Retardiran? Treba li ti pomoć? Koji ti je kurac? Izvlačiš besmislice iz nečeg čime te se pokopalo i samo nastavljaš srat. Prvi si baš tipični idiot kojeg sam sreo na netu, uživo ih znam više, ali to se lako rješava


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #188 : 15. Srpanj, 2010., 11:26 »
Filipe, tvrdiš li ti to da je lobotomija lagana?  :hiha:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #189 : 15. Srpanj, 2010., 11:27 »
E to je pogođeno u milimetar.  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #190 : 15. Srpanj, 2010., 11:35 »
e tu sam te cekao, tocno ono sto tvrdim cijelo vrijeme, tocno kakva je vecina ljudi koja prasi po konzolama. tocno gore sto si ti naveo (ne kazem je da je tu vas par isti taj tip ljudi) i tocno za takve ljude se prave igre za konzole... jednostavne, bez puno razmisljanja i mashanje tipki da bi bilo barem nesto zabavno


pogodio si srz, tocno ono sto ja pricam cijelo vrijeme si ti lijepo priznao sada, istina nisu svi igraci takvi neki i pristupaju malo ozbiljnije tome ali ti brojke govore da je to zanemarivo. na jednoj strani imas masu djece, pocetnika, penzionera koji ce kupiti tu igru jer vjerovatno zaradjuju neke pare i treba im nesto jednostavno uvaliti... s druge strane je tu manji dio ekipe koja stvarno ocekuje nesto od igara na konzolama ali su slaba zarada pa uglavnom dobiju par vrijednih naslova i to je to

svaka cast care smatram da je tema zakljucena :)

Kakva je ovo dedukcija pobogu?


Al to što ti govoriš vrijedi samo i gotovo isključivo za Wii. To t je tzv kežualizacija. Doće to uskoro i na PS (Move) i Box (Natal)
Ali, imaš toga i na PC-u. Facebook igre recimo. Farmville igra 50 ak milja ljudi mjesečno. I neš radi toga reć da su svi koji igraju na PC-u retardi kojima je dovoljno samo da klikću jednom tipkom miša. Ha. Zapravo, čak i možeš..s obzirom da ima više kežual publike od nabrijane i preplašene OMG HARDKOR GEJMING KOMJUNITIY RAZER MIŠ ekipe.


Tako da m nije baš jasna tvoja dedukcija,  jit šta si zapravo dokazao. Al ae.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #191 : 15. Srpanj, 2010., 11:39 »
Farmville igra preko 70 milijuna ljudi? Jel to duboka i intuitivna igra? Ili je i to za djecu, penzionere i slične kojima treba nešto jednostavno uvaliti?

e tu sam te cekao, tocno ono sto tvrdim cijelo vrijeme, tocno kakva je vecina ljudi koja prasi po konzolama. tocno gore sto si ti naveo (ne kazem je da je tu vas par isti taj tip ljudi) i tocno za takve ljude se prave igre za konzole... jednostavne, bez puno razmisljanja i mashanje tipki da bi bilo barem nesto zabavno


pogodio si srz, tocno ono sto ja pricam cijelo vrijeme si ti lijepo priznao sada, istina nisu svi igraci takvi neki i pristupaju malo ozbiljnije tome ali ti brojke govore da je to zanemarivo. na jednoj strani imas masu djece, pocetnika, penzionera koji ce kupiti tu igru jer vjerovatno zaradjuju neke pare i treba im nesto jednostavno uvaliti... s druge strane je tu manji dio ekipe koja stvarno ocekuje nesto od igara na konzolama ali su slaba zarada pa uglavnom dobiju par vrijednih naslova i to je to

svaka cast care smatram da je tema zakljucena :)

Kakva je ovo dedukcija pobogu?


Al to što ti govoriš vrijedi samo i gotovo isključivo za Wii. To t je tzv kežualizacija. Doće to uskoro i na PS (Move) i Box (Natal)
Ali, imaš toga i na PC-u. Facebook igre recimo. Farmville igra 50 ak milja ljudi mjesečno. I neš radi toga reć da su svi koji igraju na PC-u retardi kojima je dovoljno samo da klikću jednom tipkom miša. Ha. Zapravo, čak i možeš..s obzirom da ima više kežual publike od nabrijane i preplašene OMG HARDKOR GEJMING KOMJUNITIY RAZER MIŠ ekipe.


Tako da m nije baš jasna tvoja dedukcija,  jit šta si zapravo dokazao. Al ae.

jesu tebi na forumu vazni FV retardi koji pojma nemaju o igracoj industriji i gamingu ili gameri koji se igraju vise od pola svog zivota? kontam da je korisno imati veliki broj posjeta zbog brojki koje treba priloziti kad se naplacuju reklame ali kakvo to veze ima sa comunity.em ovog foruma?
di si ti vidio farmwill ocjenjen od bilo kojeg gamer portala? ROFL pa to bi bila opca sprdnja... hocemo i travian i ogame ubrojati... brojkaaaa rasteeeeeeeee

skupilo se vas 5-6 fanova i drzite se svojih konzola i tvrdite gluposti iako sve brojke govore drukcije... sta da vam ja radim.. ok je da su ti neki noname likovi ali tu sudjeluju moderatori gaming portala koji moraju u svakom trenutku baratati pravim i vazecim informacijama ne opcenitim stajalistima konzolasa

kao sto rekoh i potvrdili ste tko su konzolasi i kakve igre se prave za njih... sto se mene tice moze odma lock na temu

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #192 : 15. Srpanj, 2010., 11:43 »
Ne može.

Nisi u pravu ni u jednom pogledu.

Sad može


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #193 : 15. Srpanj, 2010., 11:46 »
11 stranica.....čega?  :wildboy:

Ne kužim o čemu raspravljate tu i ne kužim naslov topika općenito.
Nego, preletio sam malo kroz topik i vidio da je netko spomenuo da je Starcraft izašao za N64 (ili tako nešto)? Wtf, kako je to igrivo uopće? Mislim, nisam nikad igrao starcraft (lol) ali koliko sam skužio po ovom videu ima bindova tisuću.

nub sam, explain plx, tnx  :ementaler:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #194 : 15. Srpanj, 2010., 11:49 »
Nego, ovo intuitivno bi zapravo trebalo bit interaktivno? Ne kuzim :hihi:

Jer nema smisla :solidus:

najobicnija ljudska reakcija, kada je nesto nepoznato onda to nema smisla...
Intuition - knowledge or belief obtained neither by reason nor by perception.

Dakle, prakticki instinktivno. Znaci pc igre su instiktivne, tj. imaju instinkte? Dobro.

Al aj, recimo da si malo pogrijesio, mislio si da se mogu igrati uz pomos nekakvog instinkta. Koji instinkt bi to bio? Onak, palis igru po prvi put ikad, i znas kako sve ide, kontrole i to? I to samo na PC-u, a na konzolama nikako (gdje bi zapravo "instinktivno" igranje bilo i moguce, ako je 2 button smash i ne postoji nista vise od toga).

Dakle, ne znas znacenje rijeci "intuitivno". Sad probaj dokazati da znas.

BTW, ne posjedujem nijednu konzolu, niti sam igrao na ista novije od PS1.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9