HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122740 Hitova
*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #225 : 15. Srpanj, 2010., 14:34 »
to je jednako kad da kazes da je razlika izmedju tenisaca tipa Đokovića i mene ta sto on placa svoju opremu i treninge 10 puta vise od mene.. mislim to je meni glupost... pro gaming je nacin zivota, odricanja i zrtve koje ono uzima je jednako bilo kojem drugom profi sportu i tu grupu ne mozes nikako usporedjivati s nama obicnim gamerima jer on zivi od svog gejmanja a mi trosimo pare koje smo zaradili na taj isti gejming..

Igranje nije sport. :tired:
edit vatever
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #226 : 15. Srpanj, 2010., 14:35 »
Eto. Vidiš. U tome je problem. Fejk elitizam u službi opravdanja hobija. :wildboy:

Jer ono, gejming = igranje, zabava, ubijanje vremena



Možda previše ozbiljno to shvaćaš i dižeš na neku višu razinu..koja, realno, ne postoji.



gle nije fejk elitizam, on postoji i potreban je (recimo sc2 rijesava odlicno te probleme s ljestvicama i ligama unutar igre jer nema smisla da ti i ja igramo istu igru na istom nivou di za nekoga od nas to prestaje biti zavbava i postaje frustracija jer je netko debelo iznad tebe skilom i gazi te te ubija svu zelju za igranjem)

gle mislim jasno vam je da ja nisam tip osobe koje sjedne i odigra sat vremena i ugasi platformu. ja sam tipican lik koji kad sjedne mora pobjedjivati i tezi biti najbolji, da li me to cini slabom i losijom ili jacom i boljom osobom to zavisi o stajalistima, ja sam jednostavno takav i meni je igranje cista zabava ali s nekim cilj da nesto i dokazem sto sebi sto drugima. zato rankovi (elitizam kak ti kazes) treba postojati da bi pruzio svima jednaku sansu za zabavu sto god vi od igara trazili

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #227 : 15. Srpanj, 2010., 14:35 »
Citat:
Ja ti ne vjerujem i želim da fotografiraš curu kako drži natpis: Smigl - Hardcore Pro Gamer

Imao sam neki osjećaj da će Weky izletit s ovakvim zahtjevom  :hiha:


*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #228 : 15. Srpanj, 2010., 14:36 »
Nisi. :hiha2:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #229 : 15. Srpanj, 2010., 14:37 »
Smigl daj sliku !  :mrgreen:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #230 : 15. Srpanj, 2010., 14:37 »
Dobro.

I gdje je tu dio u kojem ti povezujes svoju gaming hardkornost i nemogucnost kompleksnosti igara na konzolama?

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #231 : 15. Srpanj, 2010., 14:38 »
to je jednako kad da kazes da je razlika izmedju tenisaca tipa Đokovića i mene ta sto on placa svoju opremu i treninge 10 puta vise od mene.. mislim to je meni glupost... pro gaming je nacin zivota, odricanja i zrtve koje ono uzima je jednako bilo kojem drugom profi sportu i tu grupu ne mozes nikako usporedjivati s nama obicnim gamerima jer on zivi od svog gejmanja a mi trosimo pare koje smo zaradili na taj isti gejming..

Igranje nije sport. :tired:
Ako ti voliš drkati, što voliš. I ako postoji natjecanje u tome, što sigurno postoji, to ga opet ne čini sportom. ;)

isto zavisi o tvojim stajalistima, reci to koreancima di su gameri poznatiji od svih ostalih vrsta zvijezda u zemlji. znaci imati otvoreno misljenje prema svemu.

Smigl iskreno vjerujem da imaš hrvatsku tipkovnicu koja sadrži š, i ž pa piši onda tako jebemu pošto je ovo hrvatski forum  :wildboy:

Citat:
- *min jedna propala veza zbog gejmanja :)

Ak je tebi gejmanje važnije od cure i dozvoliš da propadne veza ili više njih zbog toga onda si stvarno jadan. Wow jebote. Kao, što rekoh i prije : Izgubljene Duše

apsolutno se slazem s svima, imam losu glupu naviku ne pisati žćđš osim kad moram (sto smatram da ovdje ne moram)
+ wow na nacin koji sam ja igrao je ubio moj privatni zivot, na srecu sam postao svjestan toga (bolje prije nego kasnije jeli :)) i obrisao likove i igru s diska da se to ne ponovi opet (igrao sam wow od eu bete)

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #232 : 15. Srpanj, 2010., 14:43 »
Dobro.

I gdje je tu dio u kojem ti povezujes svoju gaming hardkornost i nemogucnost kompleksnosti igara na konzolama?

tocno tu sto ga ja ne vidim, vise puta sam rekao sto ja smatram da su konzole, odlicna zabava za drustvo ili obitelj, da se svi nasmiju i dobro izezaju (tipa obozavam baciti mario kart sa drustvom na wii.u doma) i tu prestaje sve sto ja ocekujem od konzole, to je jednostavno to, nisam ni jednu igru nasao koja bi me zadrzala na konzoli niti ponudila dubinu i kompleksnost (sto ne znaci da ih nema) nego da meni ovakvom tvrdoglavom nije dovoljno i smatram da je kupnja konzole danas bacanje novaca za nekoga kao sto sam ja.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #233 : 15. Srpanj, 2010., 14:48 »
Al bitno da je Counter Strike duboka, kompleksna i intuivna igra, dok u biti nije ništa od toga.  :wildboy:
Fotka, ne puštam sad.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #234 : 15. Srpanj, 2010., 14:52 »
Isusati Boga daj odrasti kriplu.

To je išlo smiglu, a može i vekijuu hehehehehuehue

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #235 : 15. Srpanj, 2010., 14:53 »
Al bitno da je Counter Strike duboka, kompleksna i intuivna igra, dok u biti nije ništa od toga.  :wildboy:
Fotka, ne puštam sad.

cs je nastao kao jedan obican custom mod od hl.a i bio je apsolutan hit. igra nema nikakvu pricu imas teroriste i drotove i napucavanje ali je s vremenom postala n1 pucacina i pojam realnosti koji do tada ni jedan igra nije imala! i to ju cini za to vrijeme kompleksnom, dubinu je dobila kad su se poceli ozbiljno prasiti clan warovi koji su imali nevjerovatne taktike i timski igru do tada ne vidjenu u pucacinama (upotreba vise razlicitih nacina stecanaj prednosti pred neprijateljem) dalje s testiranjem kako koje oruzje spreja i kako izvuci max iz toga etc etc. uzmi u obzir da je za to vrijeme fizika putanje metka i sprej bio gotovo nepoznati pojam, pogotovo prolazak metaka kroz zid :)

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #236 : 15. Srpanj, 2010., 14:55 »
tocno tu sto ga ja ne vidim, vise puta sam rekao sto ja smatram da su konzole, odlicna zabava za drustvo ili obitelj, da se svi nasmiju i dobro izezaju (tipa obozavam baciti mario kart sa drustvom na wii.u doma) i tu prestaje sve sto ja ocekujem od konzole, to je jednostavno to, nisam ni jednu igru nasao koja bi me zadrzala na konzoli niti ponudila dubinu i kompleksnost (sto ne znaci da ih nema) nego da meni ovakvom tvrdoglavom nije dovoljno i smatram da je kupnja konzole danas bacanje novaca za nekoga kao sto sam ja.
Konacno. Smatras, ocekujes, nisi nasao... to ne znaci da je ono sto smatras istina, da cijela gejming populacija ocekuje ono sto i ti, ili da i nitko drugi nije nasao i ne moze nikad naci kompleksnu konzolasku igru.

Konzolaske igre su podijeljene u zanrovima kao i pc igre, i sve platforme imaju igre sa ozbiljnom i igre sa neozbiljnom tematikom. To sto je konzola konzola, ne znaci da postoji set pravila koji se mora postovati kod izrade igara. HEJ, igra je prekompleksna, ne mozes to izdat na konzoli! Idi se smijat i zezat s drustvom dok igras silent hill :wildboy:

Dovoljno je reci da su najveci hitovi danasnjice upravo multi naslovi, i time je ocito da pc igra i konzolaska igra su potpuno ista jebena stvar.

« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2010., 14:59 dibek »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #237 : 15. Srpanj, 2010., 14:58 »
Kak je lijepo preskočio moj post o brojkama prodanih igara za konzole i PC, ahh to je to kada nemoš odgovoriti pravi se glup.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #238 : 15. Srpanj, 2010., 14:59 »
kontam ja vas jebe moj avatar pa ne citate postove... kontam da buljene u sise produzuje zivot ali daj procitajte barem nesto.. jebo me pas ak nisam vise puta rekao da to sto ja ne nalazim takve igre ne znaci da ih nema...

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #239 : 15. Srpanj, 2010., 15:00 »
Kak je lijepo preskočio moj post o brojkama prodanih igara za konzole i PC, ahh to je to kada nemoš odgovoriti pravi se glup.

odoh kuci pa na pecanje, tvoj post rijesim sutra kad dodje raditi :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9