HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122719 Hitova
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #240 : 15. Srpanj, 2010., 15:01 »
znam da sam vam dopizio s wow.om ali ne znam boli primjer od toga dubine i kompleksnosti i zahtjevnosti.. ne pricam o igracima koji ce upaliti wow odigrati 2 sata i otici raditi nesto drugo nego o ozbiljnim guildama koji imaju svoje ciljeve i furaju prema njima. ni jedna igra nema bolji balans klasa od wow.a, daleko od toga da je savrsen ali moras razumijeti cijeli igru iznutra i vani da bi uopce mogao poceti shvacati koliko tu treba rada i truda da bi sve to na okupu funkcioniralo. ako me netko pita za warcraft pricu necu mu ni poceti odgovarati. ako me pitate za kompleksnost timskog rada i zahtjevanja maksimuma od igraca sprdate se na nesto o cemu jako malo znate

Koliko sam shvatio iz ovog, a i ostalih postova, tebi je gejmanje svedeno na ispunjavanje zadataka s timom stvarnih ljudi u MPu. I isključivo su zabava, bez ikakvih namjera da bude išta više od toga.

wow priča je u najbolju ruku napravljena po šabloni, kao i HOMM5 recimo. Odlično, zabavno.. ali već se napamet može skužiti kako će scenariji ići za potrebe kampanja s određenim rasama. Ništa posebno.

Dakle, ono što je za mene geming je da se igre shvaćaju kao zabava, ali da su najbolje one koje u sebi nude puno više od odbične zabave. Bilo da je to karakterizacija likova u kojima se možeš pronaći, odlična, kompleksna priča, muzika, gameplay, fizička realnost igre, te kao neka kombinacija svega toga atmosfera.
A to sve rijetko rijetko koja PC igra ima. Iz tog razloga - možda i trošiš puno više na svoj hobi, možda tehnički PC igre i jesu KOMPLEKSNIJE ili što već - ali sve se svodi samo na to. Ispraznu zabavu.

Iz tog razloga konzole nikako nisu isključivo za obitelj i prijatelje, već imaju karakteristike koje su za određene trenutke u svakom pogledu bolje od PC gejmanja. Koji je ograničen nepersonalnom komunikacijom i SP glupavim kampanjama, najčešće.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #241 : 15. Srpanj, 2010., 15:01 »
Pa nije li o tome topic? Da ih NEMA?

Ili ne, "Zasto ja ne nalazim kompleksne i intuitivne igre na konzolama"? Jel to to?

Zato sto ih i ne trazis valjda.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #242 : 15. Srpanj, 2010., 15:03 »
Waka ono, WoW ima vrlo dobru lore podlogu, sad već herp derpaš ;(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #243 : 15. Srpanj, 2010., 15:04 »
Kak je lijepo preskočio moj post o brojkama prodanih igara za konzole i PC, ahh to je to kada nemoš odgovoriti pravi se glup.

odoh kuci pa na pecanje, tvoj post rijesim sutra kad dodje raditi :)

Pecanje ? To misliš nešto u wowu ?  Ček malo, znači ti sve ovo pišeš s posla ? Stvarno pohvalno.

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #244 : 15. Srpanj, 2010., 15:14 »
Waka ono, WoW ima vrlo dobru lore podlogu, sad već herp derpaš ;(

Igrao sam davno, al i tad mi nije bio nešto ;(

Možda ti herpaderpaš :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #245 : 15. Srpanj, 2010., 15:42 »
Smigl...
Vidio sam u postovima prije kao sto sam kazes "postujes konzole"....."one su samo za ubijanje dosade i nista vise".........
1-Respect svima ali MRZIM wow igrace....(ufurane likove.....u dubogom virtualnom svijetu).....znam jednog takvog lika koji ne izlazi iz kuce,nitko se i nedruzi s njime...itd da ne pricam dalje........
2-Nesvidjaju ti se konzole.....a vidio sam da navodis neke igre bgt....mario itd.......OMFG pa mislis da ja kupujem konzole radi takvih srnj.......OMFG pa barem dje ja zivim kad bi me neko vidio da igram takve igre smijo bi mi se do kraja zivota.....(SAMO CINJENICE).......naravno jer se druzim sa normalnim ljudima......respect
3-Moj je prijatelj imao XBox 360 medju prvima.......I konzola mi se nenormalno svidjela i danas imam 2 x.b.........a nevjerujem da sam ih kupio zato sto me svrbe pare....ili mi novac otezava dzep pa mi spadaju hlace... :mrgreen:.........Malo RESPECT kad pricas barem o x.box-u.....
4-Mozda nisam takav tip kao neki...sto se vezu za odredjene igre.....Ja sam vise svestran....Premda imam 2 × pc-a....2 × x.box-a....laptop i PS 1,2,3....I veliku kolicinu igara.....dosad me se najvise svidio x.b... nezzz zasto ali tako je....

S obzirom kako kazes da odigras RIJETKO KAD x.box......."samo iz dosade" omfg.......pa uopce niti nemozes imati neko misljenje na osnovi igranja par minuta......(ili mozda igras neke igre....da ne govorim...)
Ali ako ti imas takvo misljenje.......kako vidim najvise istices x.b...(moje najmilije)........da je x.b..sranje i dosada za koje ne izlazi uopce nikakvih dobrih igara.....a skoro sve iste kao i za pc............i usporedjujes ga s WOW-om......OMFG....ili farmawill ili nekim tako igrama.....Po meni ovo uopce nema logike.....Ako jest tako,vidim da smo 2 RAZLICITA SVIJETA ......necu vise onda ni raspravljati.....
XBox 360 4EvEr....!!!!

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #246 : 15. Srpanj, 2010., 16:01 »
jebem te u točkice refleks :tired: :tired: :tired:
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #247 : 15. Srpanj, 2010., 16:13 »
Trebali smo pustiti njih dvoje da raspravljaju i gg. :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #248 : 15. Srpanj, 2010., 16:26 »
Trebali smo pustiti njih dvoje da raspravljaju i gg. :wildboy:

Jesi vidio...uhh bgt...jesi pametan  :ave: OMFFFG

*

debsy

  • *
  • 121
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #249 : 15. Srpanj, 2010., 16:31 »
bgt = bog@ty  :ave:

vruce mi je  :tired:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #250 : 15. Srpanj, 2010., 16:38 »
:)))))))))))))))))))))))))))
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #251 : 15. Srpanj, 2010., 16:40 »
Čekaj, gdje je slika?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #252 : 15. Srpanj, 2010., 16:45 »
 :geek:

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #253 : 15. Srpanj, 2010., 17:09 »
power7 :wildboy:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #254 : 15. Srpanj, 2010., 17:10 »
Čekaj, gdje je slika?

Čekaj, ne može se sada slikati, sada putuje s posla doma

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9