HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122751 Hitova
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #255 : 15. Srpanj, 2010., 17:30 »
Uvijek mi se čini da ovaj Reflex priča kao Stevie iz Malcolma zbog ovih točkica. I naravno, nema isusovog boga da čitam njegov post dulji od dvije rečenice.  :hihi:

Neg, smigl se kakti malo uozbiljio, al i dalje priča gluposti.
Sad je od nekud izvučen pro gaming, o kojem se uopće dosad nije raspravljalo.  :geek:
Al oke...

I onda u istom postu opet WoW spominje. Kakve veze imaju WoW i pro gaming? Pro gaming (odsad pišem DERPA DERP jer je naziv pro gaming retardiran) podrazumijeva dobivanje plaće, il neke naknade za igranje. Sponzorstva ovo ono.
Jedini koji tako igraju WoW su mali kinezi koji igraju da bi osvojili najbolji gear pa ga prodaju za prave novce.  :wildboy:

Što se tiče CS-a, ne, to nikako nije duboka i kompleksna igra. To što se našla hrpa gikova koji su to išli vježbati u timovima i radili neke timske taktike i govna... to se može reći za svaki iole popularniji FPS, pa čak i za Halo, "glupi konzolaški" FPS. I tamo postoje klanovi, timska igra, taktike i ono što si ti rekao - istraživanje raznih gluposti tipa kolko je ovo glasno, kolko je ovo brzo i takve gluposti. Al to ne čini ni jednu igru dubokom. Jer i dalje CS većina ljudi u MP-u igraju kao nekakvu razbibrigu s frendovima u LAN-u. Isto vrijedi i za Halo. I 99% ostalih FPS-ova i igara općenito.

Ne znam, ne da mi se dalje.  :wildboy:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #256 : 15. Srpanj, 2010., 17:52 »
ISUSKRISTALAH 18 STRANICA!

Idem citat.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #257 : 15. Srpanj, 2010., 17:58 »
I onda u istom postu opet WoW spominje. Kakve veze imaju WoW i pro gaming? Pro gaming (odsad pišem DERPA DERP jer je naziv pro gaming retardiran) podrazumijeva dobivanje plaće, il neke naknade za igranje. Sponzorstva ovo ono.
Jedini koji tako igraju WoW su mali kinezi koji igraju da bi osvojili najbolji gear pa ga prodaju za prave novce.  :wildboy:

Prekinite pričat o WoWu, jebeno ste neupućeni ono. Nihilum je svojedobno imao sponzore, neznam sad kako je sad kad su se merđali u Ensidiju ;( SK-Gaming ekipa je baš prala za novce, ali nisam ziher, a ni neznam više dal igraju oni uopće jer hej, koga briga za pro gaming LOL. I kinezi ne prodaju gear, nego gold. :thumbs:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #258 : 15. Srpanj, 2010., 18:03 »
Dobro HEJ, jedan guild od 10+ milijuna igrača je imao sponzore. Super. Nisam znao da je situacija tako drastično drugačija od one koju sam ja reko.  :hiha:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #259 : 15. Srpanj, 2010., 18:07 »
 :tired:

Nabrojao sam 2 gilda ono, štajaznam, vjerojatno ih ima još ELOEL. Al ne ono, prd prd
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #260 : 15. Srpanj, 2010., 18:11 »
Okej, ispričavam se sinjor Điz.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #261 : 15. Srpanj, 2010., 18:45 »
Šjor Žiz.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #262 : 15. Srpanj, 2010., 18:47 »
Mr. Đ ;)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #263 : 15. Srpanj, 2010., 18:56 »


 pro gaming je nacin zivota, odricanja i zrtve koje ono uzima je jednako bilo kojem drugom profi sportu i tu grupu ne mozes nikako usporedjivati s nama obicnim gamerima jer on zivi od svog gejmanja a mi trosimo pare koje smo zaradili na taj isti gejming..

znam da sam vam dopizio s wow.om ali ne znam boli primjer od toga dubine i kompleksnosti i zahtjevnosti.. ne pricam o igracima koji ce upaliti wow odigrati 2 sata i otici raditi nesto drugo nego o ozbiljnim guildama koji imaju svoje ciljeve i furaju prema njima. ni jedna igra nema bolji balans klasa od wow.a, daleko od toga da je savrsen ali moras razumijeti cijeli igru iznutra i vani da bi uopce mogao poceti shvacati koliko tu treba rada i truda da bi sve to na okupu funkcioniralo. ako me netko pita za warcraft pricu necu mu ni poceti odgovarati. ako me pitate za kompleksnost timskog rada i zahtjevanja maksimuma od igraca sprdate se na nesto o cemu jako malo znate



Jebo te WoW. Mkay?
Ne vidim tu nikog manje informiranog od tebe. WoW ima lore i pricu?
Ne znam, si senilan ili sto? Kompletna prica WoW-a i ekspanzija je zapravo prenesena iz Warcraft 3 i njegovih ekspanzija.
Warcraft 3 i prijasnji nastavci? Kod njih se moze spominjati prica.
WoW? Cek da odgovorim kao hardcore gamer: OMFG, n00b, 347 5h17 4nd d13!!!!1oneeleven
Uostalom, za WoW treba skill? Da koristim tvoj rječnik, otprilike: popisam se na sve sto ne zahtjeva reflekse. To nije skill.
To je strebanje igre napamet i grindanje istih radnji konstantno.
Uostalom, WoW se ne igra radi skilla, igre, price. WoW se igra radi ekipe koju poznajes. Ako je ekipa kul, igrat ces bome i neki vulgaris korejski smecasti MMO. Kad ekipa dopizdi, dopizdi i igra.

Za "skillerske" igre se nagledaj malo u sferu Warsowa, UT2k4/UT99, Quake3 i slicnih. Ali joj, jebat ga, tamo nema 25 frendaca sa epic tier 7 gearom i bindanim skillovima, to nije zabavno.  :wildboy:
Counter Strike nemoj spominjat. Ta igra je toliko izforsana i toliko se nepatchanih glitcheva izrabljuje da je glupo uopce truditi se "skillerski" igrati tamo.
Starcraft(2)? Gledao docu o SC pro gamingu u Koreji. Sve se svodi na APM igraca, koliko radnji moze obaviti u minuti. Actions per minute, jel.
Ima nesto sitno strategije, ali to je to. Mape se znaju napamet, pitanje je samo tko ce prvi doci do kojeg pointa na mapi i time steci prednost.
Al' ae, to bi moglo proci pod "skill", posto pro gameri igranje igara pretvaraju u automatizam.

E, al cek. Najnoviji selfown, definicija sto je pro gamer:

Citat: smigl
- nekakav staz u igrama (ne mora biti sad pocetak na komodorcu ali sto vise iskustva to bolje jelte, pogotovo sa razlicitih platformi)
90% ljudi ovdje koji pobijaju ama bas svaki tvoj argument je poceo onako, minimalno sa NES erom. I svi smo multiplatform igraci, ili barem nismo jednoumni fagovi.
Ono, imamo PC i konzole. Blasfemija, da ne preferiramo nista posebno, jel da?
(I da, Weky, i ti imas konzolu. iPhone se smatra konzolom.  :hiha2:)
A i po toj definiticiji, mozes odjebat u troskoku jer nisi isprobao online igranje na konzolama uopce, posto nemas PS3. Za Xbox ne placas Live, to svi mozemo naslutiti. Ajmo uzeti Halo koji volis koristiti kao primjer. Halo ti je 2 button mashanje? Si igrao multiplayer? Znas da postoje ladderi za njega kao i za Starcraft 2 koji si ti spomenuo? Znas da bez problema mozes raditi custom mape u Forge modu koje onda mozes igrati online sa bilo kim?
Ne, nemas pojma. Halo je medu pucacinama sa najvise sadrzaja na bilo kojoj platformi. I to bez modova. Takva je igra po defaultu, iz kutije.
Ako ces opet forsati - taster i mis ftw! - za tvoju informaciju, za svaku konzolu mozes nabaviti adaptere s kojima ces moci koristiti tipkovnice i miseve u svojim omiljenim igrama.
Fali ti iskustva, znanja i informiranosti za kvalitetnu raspravu. Halo nije jedini primjer koji mogu spomenuti, ima ih jos bezbroj. Odjebi u troskoku.
Citat: smigl
- brza prilagodba igrama (tipa haklo sam doom,quake,cs pa sad imam prednost u bf,cod,doa2, nebitno koji tip igre ali brzo kopcanje stvari i onda gledanje detalja)
To su FPS-ovi. A ostali zanrovi? Hoces se snaci ako te netko baci nad Demon's Souls? Najhardcor dungeon RPG otkad je dungeon RPG-ova? Personifikacija old skul igre u next-gen ruhu?
Joj cekaj, to je na konzolama. To je tebi smece. Odjebi u troskoku.
Uostalom, tvrditi da je halanje igara na konzolama 2 button mashanje je smece samo po sebi. Znak neiskustva.
Cek da utvrdimo nesto. Ae, vulgaris Xbox360 kontroler ima 16 buttona plus 2 analogna sticka za kretanje/kameru.
Ti si za WoW vjerujem rekao da koristis kojih 8-9 bindova za skillove/spellove i 4 buttona za kretanje?
BTW, PS3 i Xbox360 podrzavaju USB tipkovnice za chatanje u igrama. I voice chat je po defaultu podrzan.
Toliko o tome da je WoW prekompleksan za konzole.Odjebi u troskoku.

Citat: smigl
- ljubav prema svim zanrovima trenutno vani (ok prema nekima naravno vise od drugih ali eto pozeljno prema svima)
Sve sto je na konzolama je tebi smece, 2 button mashanje. Koji god zanr bio. Najbolja simulacija ti je Dirt 2, jer je za PC. Gran Turismo i Forza Motorsport su nebitni, smece jer su na konzolama. Vrapci na granama vec znaju da je jedna od najrealnijih pc simulacija voznji GTR serijal i njegove izvedenice.
A ti forsas... Dirt 2 i NFS Shift? Kriploidnost.
Spomenuo si tabacine recimo. Da nemaju dubine.
Pogledaj ovo. Svjetsko prvenstvo u Street Fighter 3
Svjetsko prvenstvo u Super Street Fighter 4
Skill, refleksi, dubina. To su pro gameri koji putuju i zaraduju za zivot takvim stvarima.
Sve jasno onima koji su te igre barem malo igrali. Tebi nije.
Nisi pro gamer, nemas ljubavi, nemas dovoljno znanja i iskustva ni u PC gaming sferi, kamoli na konzolama. Odjebi u troskoku.

Citat: smigl
- clan guilde,klana,grupe (bilo cega sto ima veze s grupom ljudi koji su radili nesto zajednicki bez obzira na uspijeh koji su postigli)
90% ljudi ovdje to je. Forsao se clanbase, unajmljivali su se serveri, igralo se. Svi su te ownali argumentima. Odjebi u troskoku.

Citat: smigl
- *min jedna propala veza zbog gejmanja :)
To je kriploidnost. Necu ponavljati da odjebes u troskoku. Ali se odi bacit sa nebodera. Troskokom.
« Zadnja izmjena: 15. Srpanj, 2010., 20:00 Yuri »

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #264 : 15. Srpanj, 2010., 19:29 »
Uvijek mi se čini da ovaj Reflex priča kao Stevie iz Malcolma zbog ovih točkica. I naravno, nema isusovog boga da čitam njegov post dulji od dvije rečenice.  :hihi:

Neg, smigl se kakti malo uozbiljio, al i dalje priča gluposti.
Sad je od nekud izvučen pro gaming, o kojem se uopće dosad nije raspravljalo.  :geek:
Al oke...

I onda u istom postu opet WoW spominje. Kakve veze imaju WoW i pro gaming? Pro gaming (odsad pišem DERPA DERP jer je naziv pro gaming retardiran) podrazumijeva dobivanje plaće, il neke naknade za igranje. Sponzorstva ovo ono.
Jedini koji tako igraju WoW su mali kinezi koji igraju da bi osvojili najbolji gear pa ga prodaju za prave novce.  :wildboy:

Što se tiče CS-a, ne, to nikako nije duboka i kompleksna igra. To što se našla hrpa gikova koji su to išli vježbati u timovima i radili neke timske taktike i govna... to se može reći za svaki iole popularniji FPS, pa čak i za Halo, "glupi konzolaški" FPS. I tamo postoje klanovi, timska igra, taktike i ono što si ti rekao - istraživanje raznih gluposti tipa kolko je ovo glasno, kolko je ovo brzo i takve gluposti. Al to ne čini ni jednu igru dubokom. Jer i dalje CS većina ljudi u MP-u igraju kao nekakvu razbibrigu s frendovima u LAN-u. Isto vrijedi i za Halo. I 99% ostalih FPS-ova i igara općenito.

Ne znam, ne da mi se dalje.  :wildboy:

Ti znas zasto netko igra cs i ostale igre.OMFG ti si najpametniji na svijetu.OK. :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:
PRO  :loludara: :ave:

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #265 : 15. Srpanj, 2010., 19:32 »
OMFFFG iz dosade,iz zajebancije.......Bgt.issa... koji kurac uopce ista igras kad ti je sve iz dosade...
"Sto jedes kad ces ogladnijeti,sto zivis kad ces umrijeti".... :fpalm: :fpalm: :fpalm:
 :loludara: :wildboy:  :bonk:
Mozak ovog foruma.. =D>

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #266 : 15. Srpanj, 2010., 19:36 »
Jebote prestani se sramotit. Isusa ti. Ne mogu vjerovat jebote  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #267 : 15. Srpanj, 2010., 20:02 »
OMFG  :wildboy:

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #268 : 15. Srpanj, 2010., 20:04 »
Dragster faca si nemoj vise  :loludara: :hihi: :ave:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #269 : 15. Srpanj, 2010., 20:07 »
DRAGSTER ŠTO TI ZNAŠ O IGRICAMA FRENDE
ODI VESLAT IL NEŠTO  :chair: :chair: \:D/ :piva: :clap:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9