HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122736 Hitova
*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #300 : 21. Srpanj, 2010., 14:36 »
Citat:
kak se dijete od 6g moze ponasati intuitivno?

pokazuješ još jednom nepoznavanje riječi intuitivno. a da je prestaneš koristit?

a da otvorimo jednu posebnu temu ti i ja oko znacenja rijeci intuitivno? pa da vidimo tko svoje shvacanje te rijeci temelji na onome sto mu je rekao google translator, jer ocito da je netko prije par postova spomenuo prijevod te rijeci s translatora i sad se ti nasao pametan i bacas krafne okolo kak ti kao kuzis to nesto i kak sam ja u krivu... i po 10ti puta vam kazem da pod intuitivno nisam mislio reci inovativno pa se zajebao s par slova.. stoga ako nemas sto pametno za argumentirati ohladi...

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #301 : 21. Srpanj, 2010., 14:48 »
dibek ti je spominjao značenje te riječi s traslatora. što je logično, budući da je on makedonac. ali još uvijek razumije hrvatski bolje od tebe, očito. ne smatram da si mislio inovativno, nego jednostavno ne poznaješ značenje riječi intuitivno, poradi relenice koju sam ti jasno quotao. intuitivno može reagirati i čovjek od 50 i dijete od 6.

ti si taj koji već 20ak stranica ne uspijeva argumentirati svoje postove, dapače, često mijenjaš svoja mišljenja i "vučeš vodu na svoj mlin".
genijalno.

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #302 : 21. Srpanj, 2010., 14:54 »
intuitivan - koji neposredno shvaća, koji spoznaje bez pomoći iskustva ili razumnog zaključivanja

I sad, dobro, nisi mislio reći inovativno. Nitko to ne spori.
Sad, recimo, evo ti gore definicija riječi intuitivan, možeš li objasniti što si mislio pod ovim "bacanje krafni" ili ćeš priznati da ti je google translate krivo preveo ? ;(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #303 : 21. Srpanj, 2010., 15:06 »
DUJE PRESTANI GAĐAT LJUDE KRAFNAMA REČI ČU TE UREDNIKU  :ave: :ave:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #304 : 21. Srpanj, 2010., 15:30 »
natko odjebi, umro sam :))))

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #305 : 21. Srpanj, 2010., 17:11 »
Kak ne znate kaj znači bacanje krafni pa stvarno ste lejm  :mrgreen:

Kaj ti meni bacaš krafne u oči je neka poludebilna fora koju sam čuo još u Ruđeru, a trebala bi imati isto ono značenje kao : Kaj ti briješ tj. tvoji argumenti su laž i nisu potkrepljeni istinitim činjenicama....

Tako nešto

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #306 : 21. Srpanj, 2010., 17:37 »
 :fpalm:

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #307 : 21. Srpanj, 2010., 22:37 »
 :ave:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #308 : 22. Srpanj, 2010., 07:22 »
lagano mi idete svi na k.. pogotovo moderatori foruma koji si i dalje uzimaju pravo za vrijedjanje ljudi

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #309 : 22. Srpanj, 2010., 07:29 »
dibek ti je spominjao značenje te riječi s traslatora. što je logično, budući da je on makedonac. ali još uvijek razumije hrvatski bolje od tebe, očito. ne smatram da si mislio inovativno, nego jednostavno ne poznaješ značenje riječi intuitivno, poradi relenice koju sam ti jasno quotao. intuitivno može reagirati i čovjek od 50 i dijete od 6.

ti si taj koji već 20ak stranica ne uspijeva argumentirati svoje postove, dapače, često mijenjaš svoja mišljenja i "vučeš vodu na svoj mlin".
genijalno.

procitao si sto ti je google preveo i sad ti razumijes kao znacenje te rijeci, kak se ljudi ovdje vole praviti pametni... tipicni geekovi koji su popili svu pamet svijeta i jos se kurce okolo kak su face jer znaju ukucati rijec u google... ne dijete od 6g ne moze biti intuitivno kao sto ni osoboa od 50g ne mora znati slusati svoje sesto culo.

apsolutno ne mijenjam svoja misljenja i dalje stojim pri tome da su konzole radjenje za priglupe ljude kojima je dovoljno ono malo sto dobiju i spremni su na bashanje tipki (koji jeli ne postoji jos od saturna ROFL) kao sto rekoh usreci neko dijete i pokloni mu wii ili xbox a pravi gameri se drze pc.a uopce ne razumijem kako to mozete usporedjivati...

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #310 : 22. Srpanj, 2010., 07:30 »
@smigl: Pa, koliko znam ovo je privatni forum i da, ako žele, mogu vrijeđat' bilo koga, makar je to na kraju krajeva pitanje kulture i kućnog odgoja. Ali opet, ako je nešta tvoje, možeš radit' što želiš i nitko ti se nema pravo žalit'.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #311 : 22. Srpanj, 2010., 07:32 »
intuitivan - koji neposredno shvaća, koji spoznaje bez pomoći iskustva ili razumnog zaključivanja

I sad, dobro, nisi mislio reći inovativno. Nitko to ne spori.
Sad, recimo, evo ti gore definicija riječi intuitivan, možeš li objasniti što si mislio pod ovim "bacanje krafni" ili ćeš priznati da ti je google translate krivo preveo ? ;(


apsolutno najgluplje tumacenje te rijeci koje sam cuo u zivotu i dokaz da nemas pojma o cemu pricas. Bas suprotno od toga treba bi ogromno iskustvo i razumno zakljucivanje da bi mogao uopce shvatiti da se radi o intuitivnosti. isto tako "bacanje krofni" -> "koji k seres kad nemas pojma"

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #312 : 22. Srpanj, 2010., 07:57 »
apsolutno ne mijenjam svoja misljenja i dalje stojim pri tome da su konzole radjenje za priglupe ljude kojima je dovoljno ono malo sto dobiju i spremni su na bashanje tipki (koji jeli ne postoji jos od saturna ROFL) kao sto rekoh usreci neko dijete i pokloni mu wii ili xbox a pravi gameri se drze pc.a uopce ne razumijem kako to mozete usporedjivati...

Tebi nije neugodno vrijeđati ljude koje ne znaš iz nekog tako banalnog razloga kao što je eto, igranje igara?
Stvarno, nije ti neugodno?



*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #313 : 22. Srpanj, 2010., 08:08 »
apsolutno ne mijenjam svoja misljenja i dalje stojim pri tome da su konzole radjenje za priglupe ljude kojima je dovoljno ono malo sto dobiju i spremni su na bashanje tipki (koji jeli ne postoji jos od saturna ROFL) kao sto rekoh usreci neko dijete i pokloni mu wii ili xbox a pravi gameri se drze pc.a uopce ne razumijem kako to mozete usporedjivati...

Tebi nije neugodno vrijeđati ljude koje ne znaš iz nekog tako banalnog razloga kao što je eto, igranje igara?
Stvarno, nije ti neugodno?




ne vise nije... procitaj temu od pocetka pa me opet pitaj

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #314 : 22. Srpanj, 2010., 08:24 »
Čitam otpočetka i ti svoje mišljenje, tj., uvredu, baziraš na predrasudama. ''Konzole su rađene za priglupe ljude.''

Moj pogled na svijet se bazira na oslobađanju od svih predrasuda, tako da mi je jako teško ulaziti u ikakvu raspravu s tobom jer si je unaprijed zacementirao.
Ti misliš jedno, ja drugo, ok, kog boli k na kraju krajeva. Zato te i pitam je li ti neugodno vrijeđati tako, jer raspravljati s tobom je u ovom trenu nemoguće.

Al reko si da 'više nije', tak da ono...neću više offtopic.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9