HCL.HR

Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?

  • 476 Odgovora
  • 122694 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #420 : 28. Srpanj, 2010., 14:20 »
ponovio si sve sto sam ja rekao, i reklame nisu nikad bili niti ce ikad biti prilagodjenje za djecu!
Baš nikad? Baš? Nemaš pojma kažeš o TV-u kao baby siteru? O baby bumer generaciji? Ništa?

A i ono, očito nikad u životu nisi gledao pokemone.
Čist kao recentniji primjer direktnog oglašavanja djeci.


Inače, ne. Ne govorimo iste stvari. jer ja se držim jednog, ti skačeš uokolo. Ti tvrdiš da nitko stariji od 30 ne igra Wii. Al baš nitko.
A ja govorim isključivo o tome da i starija populacija kupuje Wii da bi se igrala. Da je i dio oglašavanja usmjeren prema njima.

Neosporavam da Wii igraju i djeca.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #421 : 28. Srpanj, 2010., 14:20 »
@faca
Yep, ali druga je stvar igrat na public serverima s debilima ili TDM s ugiranom ekipom gdje se odgađa pickup itema kako se spawn time itema nebi poklopio sa spawnom itema koji je na drugoj strani mape tako da se ne dopusti kontrola drugom timu. Neda mi se raspravljat o tome, dođi igrat jednom pa ćemo tad ako baš hoćeš. Ionako uvijek fali dobrih ljudi za quake. ;(((

UT nema veze s tim.

@vanja
malo sam se sjebao jer u tom videu nema spawn tajmera, u quakeu srednju ulogu igra taktiziranje, veliku tajmiranje. Ovdje imaš primjer s tajmerima, pogle samo minutu pa ćeš skužit da moraš u glavi računat vremena 4 različita itema na mapi + zapravo igrat jebenu igru jako dobro.

Ili ovo.....molim te pogle prvih 30 sekundi pa mi reci šta vidiš. Sigurno nećeš primjetit kako je lik na 0:10 ušao malo dublje u hodnik kako bi sjebao spawn sistem i prisilio spawn na onom mjestu koje želi. To je radio prvih 30 sekundi praktički...predviđao spawnove i pogađao prebrutalne railove.

I ono 5 tipki + WASD nije točno, ja imam bar 15-ak bindova.

Neću više o kvejku, ajde, teško objasnit dok sam ne probaš. ;(((
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2010., 14:23 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #422 : 28. Srpanj, 2010., 14:21 »
Lijepo ti je bilo statistički pokazano koliko se kozolaški MP unaprijedio s NG konzolama.
S druge strane, ti nemaš pristup MPu na konzolama pa ne mudruj.

Dalje, nije bit u tome bila da si no life spodoba, niti mislim da su gejmeri isto, niti ti upadaš u kategoriju gamera da bi se uopće pronašao prozvanim, već je bit u tome što MP kao takav nije vrhunac gejminga. Svakako podiže razinu zabavnosti igara.. al to je to.


I još nešto, također, skupljao sam pare sam za oba PSa, i isto tako, moji su roditelji kad sam bio mali igrali samnom PS igre koje su bile prilagođene za sve uzraste. Iako su radili svakodnevno i to ;D
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #423 : 28. Srpanj, 2010., 14:22 »
Prebrzo pišete da bi shvatio šta je kome upućeno, stavljajte @-ove jebemu kurac  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #424 : 28. Srpanj, 2010., 14:23 »
@faca
Yep, ali druga je stvar igrat na public serverima s debilima ili TDM s ugiranom ekipom gdje se odgađa pickup itema kako se spawn time itema nebi poklopio sa spawnom itema koji je na drugoj strani mape tako da se ne dopusti kontrola drugom timu. Neda mi se raspravljat o tome, dođi igrat jednom pa ćemo tad ako baš hoćeš. Ionako uvijek fali dobrih ljudi za quake. ;(((

UT nema veze s tim.

Ima masa fanatika koja će tvrdit da je UT taktičniji od kvejka. Pa ono.
A igrah i klanski i na privatnim serverima i tako dalje.  :wildboy:

Inače, rado dođem. Igrao bih opet neš, al me ping i dalje siluje. :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #425 : 28. Srpanj, 2010., 14:24 »
Natko, uskoro izlazi Quake 5: Revenge of Derpa Derp Spawn Timing
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #426 : 28. Srpanj, 2010., 14:25 »
@ damir to što ti kažeš za kvejk, može netko doć za cod i dat primjer nekog "pro" videa i objasniti, vrtiti ćemo se u krug i ovo što je faca rekao za UT.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #427 : 28. Srpanj, 2010., 14:25 »
Lijepo ti je bilo statistički pokazano koliko se kozolaški MP unaprijedio s NG konzolama.
S druge strane, ti nemaš pristup MPu na konzolama pa ne mudruj.

Dalje, nije bit u tome bila da si no life spodoba, niti mislim da su gejmeri isto, niti ti upadaš u kategoriju gamera da bi se uopće pronašao prozvanim, već je bit u tome što MP kao takav nije vrhunac gejminga. Svakako podiže razinu zabavnosti igara.. al to je to.


I još nešto, također, skupljao sam pare sam za oba PSa, i isto tako, moji su roditelji kad sam bio mali igrali samnom PS igre koje su bile prilagođene za sve uzraste. Iako su radili svakodnevno i to ;D

apsolutno to zelim reci. mp je vrhunac gejmanja. i wii i xbox imaju pristup mrezi i nemoj me tjerati da ti opet objasnjavam kak je to sve lose i neusporedivo s pc mp.om

izuzetak ne cini pravilo!

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #428 : 28. Srpanj, 2010., 14:27 »
Faco navrati, slabo hclovci igraju, samo ja i urednik.  :(

@ damir to što ti kažeš za kvejk, može netko doć za cod i dat primjer nekog "pro" videa i objasniti, vrtiti ćemo se u krug i ovo što je faca rekao za UT.

nećemo jer je cod govno gdje je najbitniji aim i pseudotaktika, gledao sam i njihove pro matcheve ( i starcraft i ut kad sam već kod toga).  :wildboy:

Ma neću postat više ovdje uostalom, carry on.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #429 : 28. Srpanj, 2010., 14:29 »
Faco navrati, slabo hclovci igraju, samo ja i urednik.  :(

@ damir to što ti kažeš za kvejk, može netko doć za cod i dat primjer nekog "pro" videa i objasniti, vrtiti ćemo se u krug i ovo što je faca rekao za UT.

nećemo jer je cod govno gdje ne najbitniji aim i pseudotaktika.  :wildboy:

Ma neću postat više ovdje uostalom, carry on.

govno je sve sto si ti probao igrati s nekom ruljom i tu se slazem s tobom, random prasenje brzo dosadi jer se uvijek nadje pokoji kreten koji ce upropastiti igru ali zato na svu srecu postoji onaj klanski dio!!! pricate takve nebuloze i gluposti jer niste to osjetili... kak da ti ja objasnjavam bf2 cw ili cs cw kad nemas pojma o cemu pricam?

*edit sc2 -> gledam vec danima sc2 commentary i onak ne mozes vjerovati koliko je u tu igru ulozena vremena i balansa i nacina na koji se moze igrati.. broj taktika je zapanjujuci i igra savrseno demonstrira koliko ti je potrebno koristenje samog mozga u igri... mogucnost prilagodbe i iskustvo je vodilja koja kasnije kad upadnete u ekipu svog levela dodaje jos masu sitnica koja odlucuju o partijama (kao sto je apm, micro, macro etc)
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2010., 14:33 smigl »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #430 : 28. Srpanj, 2010., 14:30 »
Eh mr stručnjak za sve. To se razlikujemo.
MP je meni samo dodatna vrijednost. Nikad glavni razlog kupovanja igre. Priča, likovi, vizuali (ne grafika u smislu petsto poligona po pixelu i terabajtne teksture), sam svijet te sam način pričanaj priče.


Svesti igre samo na mp je pomalo žalosno.  :wildboy:


I kak ti jebote možeš znat dal je netko od nas igrao u klanovima il nije? Ono.

pricate takve nebuloze i gluposti jer niste to osjetili... kak da ti ja objasnjavam bf2 cw ili cs cw kad nemas pojma o cemu pricam?

Zanimljivo. Kako da tebi ostali objasne pojedine igre na konzolama kad nemaš pojma o čemu pričaju?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #431 : 28. Srpanj, 2010., 14:38 »
Eh mr stručnjak za sve. To se razlikujemo.
MP je meni samo dodatna vrijednost. Nikad glavni razlog kupovanja igre. Priča, likovi, vizuali (ne grafika u smislu petsto poligona po pixelu i terabajtne teksture), sam svijet te sam način pričanaj priče.


Svesti igre samo na mp je pomalo žalosno.  :wildboy:


I kak ti jebote možeš znat dal je netko od nas igrao u klanovima il nije? Ono.

pricate takve nebuloze i gluposti jer niste to osjetili... kak da ti ja objasnjavam bf2 cw ili cs cw kad nemas pojma o cemu pricam?

Zanimljivo. Kako da tebi ostali objasne pojedine igre na konzolama kad nemaš pojma o čemu pričaju?

pa lagano, po nacinu na koji opisuju svoja iskustva i vidjenje mp dijela igre lako se da zakljuciti jel se pugalo ili se prasio koji cw...
sp igre odumiru steta sto ti jos nisi svjestan toga... cak vam je i mocan FF presao u mmorpg... nuf seid

kako nemam pojma o cemu pricaju... procitaj moje postove i moje poznavanje i iskustvo na konzolama... mislim da sam i vise nego sposoban objektivno pricati o konzolama na osnovu mog iskustva

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #432 : 28. Srpanj, 2010., 14:45 »
gledam vec danima sc2 commentary i onak ne mozes vjerovati koliko je u tu igru ulozena vremena i balansa i nacina na koji se moze igrati.. broj taktika je zapanjujuci i igra savrseno demonstrira koliko ti je potrebno koristenje samog mozga u igri... mogucnost prilagodbe i iskustvo je vodilja koja kasnije kad upadnete u ekipu svog levela dodaje jos masu sitnica koja odlucuju o partijama (kao sto je apm, micro, macro etc)

StarCraft je tank rush bez potrebe za taktikom.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #433 : 28. Srpanj, 2010., 14:49 »
pa lagano, po nacinu na koji opisuju svoja iskustva i vidjenje mp dijela igre lako se da zakljuciti jel se pugalo ili se prasio koji cw...
sp igre odumiru steta sto ti jos nisi svjestan toga... cak vam je i mocan FF presao u mmorpg... nuf seid

kako nemam pojma o cemu pricaju... procitaj moje postove i moje poznavanje i iskustvo na konzolama... mislim da sam i vise nego sposoban objektivno pricati o konzolama na osnovu mog iskustva

Na PC-u možda umiru. Na konzolama definitivno ne.

Pa upravo čitajući tvoje postove zaključujem da imaš minimalno iskustvo sa konzolama.
Mislim, u startu mi je glup netko tko dijeli igre na platforme i forsira samo jednu plat5formu kao ultimativnu. Umjesto da svi uživamo u zajedničkom hobiju, gejmanju, troše se virtualna slova na jedna konzola vs druga konzola, pc vs konzole i slične, retardirane i nimalo produktivne, rasprave.


Plus, na vrhu. Odgovori na komentar. Il nešto.
« Zadnja izmjena: 28. Srpanj, 2010., 14:51 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Da li su moguće kompleksne i intuitivne igre na konzolama?
« Odgovori #434 : 28. Srpanj, 2010., 14:54 »
Kad nezna odgovoriti onda to preskače, isto kao i moj post kada sam mu pokazao da se konzolaške igre prodaju 16 puta više nego PC igre.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9