HCL.HR

Jedna, najbolja igra ikad

  • 313 Odgovora
  • 130108 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #120 : 17. Travanj, 2012., 15:49 »
Pa nikad neznaš kako ti stres može utjecat na facu, ipak je ostao bez deteta i žene  :hiha:

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #121 : 17. Travanj, 2012., 15:51 »
Pa nikad neznaš kako ti stres može utjecat na facu, ipak je ostao bez deteta i žene  :hiha:
:loludara: :loludara: :loludara:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #122 : 17. Travanj, 2012., 15:53 »
Jes, i drugi je jeben al' jedinica mi je bio prvi TPS kojeg sam ikad igrao na PC-u, bio sam peti razred osnovne i to mi je bilo nešto onak
neviđeno. Iako kurca nisam razumio priču ni ništ jer nisam kužio engleski i samo sam tražio akcije. Al' ta atmosfera, kretanje odnosno kontrole lika,
napucavanja, bullet time, taj noire stil, New York u snijegu, stripovsko prepričavanje, kulnost svega, likovi, viorenje jakne kad hodaš (danas jedna Mafia 2
treba onu "fizik" karticu da bi to postigla), pa sve one interaktivne stvari tipa možeš pustit vodu u toaletu, pa automati za coca colu. Ne znam, te neke
sitnice koje su dale dušu toj igri. Savršeno. Plus kad si mali pa prvi put sve to doživiš   :hug

Upravo sam ga ponovno skinuo pa ću ga proć još jednom.
I imam još onaj poster Max Paynea iz Hackera. Baš sam i Hacker počeo čitat zbog toga jer kad sam kupio komp, frajer koji mi je postavio
konfiguraciju na stol i stavio igre gore, reko mi je da kupim sljedeći Hacker (do tad sam kupovao PSX u kojem je uvijek bila reklama za Hacker)
jer tamo bude neka zakrpa koja mi je trebala jer nisam mogao pokrenut igru.

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #123 : 17. Travanj, 2012., 15:58 »
Jes, i drugi je jeben al' jedinica mi je bio prvi TPS kojeg sam ikad igrao na PC-u, bio sam peti razred osnovne i to mi je bilo nešto onak
neviđeno. Iako kurca nisam razumio priču ni ništ jer nisam kužio engleski i samo sam tražio akcije. Al' ta atmosfera, kretanje odnosno kontrole lika,
napucavanja, bullet time, taj noire stil, New York u snijegu, stripovsko prepričavanje, kulnost svega, likovi, viorenje jakne kad hodaš (danas jedna Mafia 2
treba onu "fizik" karticu da bi to postigla), pa sve one interaktivne stvari tipa možeš pustit vodu u toaletu, pa automati za coca colu. Ne znam, te neke
sitnice koje su dale dušu toj igri. Savršeno. Plus kad si mali pa prvi put sve to doživiš   :hug

Ista ali ista stvar čovječe :hihi: ali nebi reko da mi je najbolja ikad, pri vrhu sigurno ali moje srce je uz MGS :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #124 : 18. Travanj, 2012., 17:45 »
Flashback, poznat i kao Flashback: Quest for identity.
Odigrao sam je bez pretjerivanja preko 50 puta, a kad sam je prvi put vidio nisam mogao vjerovat kako je dobra!
http://www.mobygames.com/game/flashback-the-quest-for-identity
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #125 : 19. Travanj, 2012., 16:01 »
AUUUU, najbolja igra ikad? Definitivno Fahrenheit / Indigo Prophecy, igrao na PS2, i upravo skidam ponovno za PC, toliko dobra igra, prica, paranormalno, igranje vise likova u isto vrijeme *___* jedva cekam da opet zaigram...

EDIT: e da, Fahrenheit i Indigo Prophecy su 2 iste igre, da ne bi bilo ZOMFG SAMO JEDNA OMG BAN BAN KILL IT WITH FAJAAAR
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #126 : 28. Travanj, 2012., 13:01 »
hm hm...
mislim da je Starcraft: Brood War
iako se više ne igra, i grafika sad nažalost doslovce ubija oči, to je bila igra koju sam igrao gdje god sam stigao (prije neg sam imao komp, u igraonama i kod frendova), proveo sate i sate online, upoznao dobre ljude, a tako igriv RTS se više neće nikad ponoviti.
Ja sam morski pas.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #127 : 06. Svibanj, 2012., 21:26 »
Pa broj poligona je bio ograničen, nezz u čem je problem, to ko da kažeš da ti je Mafia ll bolje izgleda od Mafie l jer glavni lik u jedinici izgleda uštogljeno (8 godina razlike). :wildboy:
Nije stvar u poligonima nego pogledaj ga molim te, gori je od Fredy Krugera.

(Klikni za pregled slike.)

hahaha, gori od Fredy Kurgera, ja krepavam  :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara: :loludara:

*

CroDruid

  • *
  • 123
  • Starcraft 2 player!
    • Crodruid Gaming Blog
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #128 : 08. Svibanj, 2012., 12:29 »
Warcraft 3 sa espanzijom \:D/


*

JosipGOW

  • n00b
  • 2
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #129 : 08. Svibanj, 2012., 12:30 »
God Of War ;)

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #130 : 08. Svibanj, 2012., 12:45 »
Fallout 2, no contest. Toliko duboka igra koju mozes odigrati 5 puta bez da imas isto iskustvo gamplaya i price. Najkompletnija igra ikada.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #131 : 08. Svibanj, 2012., 12:54 »
To je bar lako.

1. Star Wars Knights of the old Republic


Da kotor nije napravljen:

2. Prince of Persia The Sands of Time
3. Warcraft 2 Tides of Darkness
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2012., 12:59 Shazaam »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #132 : 08. Svibanj, 2012., 12:57 »
Pajkač nemaš kredibilitet da govoriš o Mafiji. Igra je u svoje vrijeme bila jebeno remek dijelo, sjećam se da su jebene cure iz moje srednje tada to halale.  :wildboy:
Nije mi najbolja ali spada u top 10 remek djela.... nest ima u toj igri u to vrijeme sto nas je sve osvojilo. Vjerojatno zato sto je mafia 1 poput filma, a tada to igre nisu imale. Fantasticna je, al probao sam je preci nedavno, nisam mogao. Pregazilo ju vrijeme :D

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #133 : 08. Svibanj, 2012., 13:04 »
Samo jedna igra, najubolja igra ikad?

To je lako.

Fallout 2
Dosao sam ovo reci. Danasnji klinci ne kuze sto je prica koja te vodi u sto razlicitih smjerova.
I mogucnost ubijanja djece  :mrgreen:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #134 : 08. Svibanj, 2012., 13:43 »
Pajkač nemaš kredibilitet da govoriš o Mafiji. Igra je u svoje vrijeme bila jebeno remek dijelo, sjećam se da su jebene cure iz moje srednje tada to halale.  :wildboy:
Nije mi najbolja ali spada u top 10 remek djela.... nest ima u toj igri u to vrijeme sto nas je sve osvojilo. Vjerojatno zato sto je mafia 1 poput filma, a tada to igre nisu imale. Fantasticna je, al probao sam je preci nedavno, nisam mogao. Pregazilo ju vrijeme :D

Nimalo ju nije pregazilo vrijeme. Pucanje je otežano zbog tehnikalija, ali baš zato je izazovno i rula. Vozni model je također jako dobar.
Grafički jedino bi mogla zaostajat dosta, ali meni i grafički rula. Tada je to bila najljepša igra tog otvorenog tipa. ^^

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9