HCL.HR

Jedna, najbolja igra ikad

  • 313 Odgovora
  • 130137 Hitova
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #150 : 08. Svibanj, 2012., 18:27 »
Diablo II jedna od mojih najdražih, još uvijek ju igram :D

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #151 : 08. Svibanj, 2012., 18:49 »
 :ave:MINECRAFT
Thats all I need to say. :D

It doesn't take a hero to order men in battle, it takes a hero to be one of those men in the battle.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #152 : 08. Svibanj, 2012., 19:11 »
gta san andreas!

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #153 : 08. Svibanj, 2012., 19:16 »
MOJE MISNJENJE:
Po meni je Skyrim overhypano smece, koje ne zasluzuje na ljestvici od 10 vise od 6. Skyrim je primjer uspjesne reklamne kampanje koja ispire mozak masi. Svatko ko stavi Skyrim u top 10 nije pravi gamer, zato sto nije upoznat sa pravim modelima igara. Opcenito Skyrim i Oblivion igraci su ljudi koji nisu odigrali vise od 10 igara u zivotu.

Ma gluposti. Skyrim ima apsolutno sve što bi jedna vrhunska igra trebala imati, od priče i atmosfere do istraživanja, trajnosti i sitnih detalja koji su po svuda, čak i više nego što je potrebno. Ni mene nije zadržala dugo ali ne zato jer ne valja ili nešto nego zato jer je jednostavno više volim rpg tipa witcher i neda mi se mjesecima igrat neku igru, a pratit samo glavni kvest je glupo, pogotovo u skyrimu.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #154 : 08. Svibanj, 2012., 20:36 »
Ma gluposti. Skyrim ima apsolutno sve što bi jedna vrhunska igra trebala imati, od priče i atmosfere do istraživanja, trajnosti i sitnih detalja koji su po svuda, čak i više nego što je potrebno.

Tako je!
Ja sam rekla da je MENI najbolja.Svak ima drugačije mišljenje.Ja igram ono što volim i zar naslov teme nije bio "Jedna, najbolja igra ikad",svak je rekao koja je za NJEGA najbolja,a to sam uradila i ja i u čemu je sad problem?A o tome ko je pravi gejmer a ko nije ne trebaš ni ti ni bilo ko drugi govoriti,jer se ne poznajemo,a o nekomu kakav je ne možeš govoriti ako ga ne poznaješ.Ne mogu da vjerujem  :fpalm: .

@Pajko jel ti vidis da je lik rekao da je to najbolja igra ' po njemu ' ?

 Ja sam žensko.  :D
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2012., 20:41 nnnnn99 »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #155 : 08. Svibanj, 2012., 22:26 »
MOJE MISNJENJE:
Po meni je Skyrim overhypano smece, koje ne zasluzuje na ljestvici od 10 vise od 6. Skyrim je primjer uspjesne reklamne kampanje koja ispire mozak masi. Svatko ko stavi Skyrim u top 10 nije pravi gamer, zato sto nije upoznat sa pravim modelima igara. Opcenito Skyrim i Oblivion igraci su ljudi koji nisu odigrali vise od 10 igara u zivotu.

Onda si ti frajeru jedini "pravi gamer". MOJE je MIŠNJENJE da je ovaj post odraz tvoje inteligencije.

 Napisao sam odgovor na tvoje vrijeđanje, ali sam odustao od toga nezelim se spustati na tvoju razinu. Uzivaj u svom mediokritetskom poluproizvodu i neka zivot ide dalje.
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2012., 22:33 Shazaam »

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #156 : 08. Svibanj, 2012., 22:58 »
@nnnnn99 Haha , pa nisam bas zagledao ;)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #157 : 09. Svibanj, 2012., 01:52 »
Vratimo se na temu.  :hiha:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #158 : 09. Svibanj, 2012., 15:26 »
Zašto, ali zašto hejtaš?!
Čemu mislim. Njemu možda apsolutno paše taj žanr i baš ta igra. Nezz nečije najdraže igre nebih nikada ni pogledao, ali ne disam na to.
Ololo nisu svi tvojih pogleda.

1. Zašto joj nijedna igra nije ravna Skyrimu? mislim ono mogu ja uletit i reć postal je najbolja igra ikad jako je volim durr i nedat objašnjenje
2. Bathesda?!

DERP HERP postal rulla, pogotovo postal 2, igrao ju kao klinac, prelazio stalno stalno stalno i stalno, ono kad mu strgas glavu lopatom, pa ju sutas nogom... brutalno ali zabavno :D
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #159 : 09. Svibanj, 2012., 15:29 »
Ma znam, ali ne spada u top kategoriju remek djela.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #160 : 09. Svibanj, 2012., 16:14 »
Prestani.  :tired:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #161 : 10. Svibanj, 2012., 01:46 »
Zašto, ali zašto hejtaš?!
Čemu mislim. Njemu možda apsolutno paše taj žanr i baš ta igra. Nezz nečije najdraže igre nebih nikada ni pogledao, ali ne disam na to.
Ololo nisu svi tvojih pogleda.

1. Zašto joj nijedna igra nije ravna Skyrimu? mislim ono mogu ja uletit i reć postal je najbolja igra ikad jako je volim durr i nedat objašnjenje
2. Bathesda?!

DERP HERP postal rulla, pogotovo postal 2, igrao ju kao klinac, prelazio stalno stalno stalno i stalno, ono kad mu strgas glavu lopatom, pa ju sutas nogom... brutalno ali zabavno :D

Zabavno, ali nikad nisam mogao probaviti Loadscreene od 10 min na svakih 20 koraka.  :hiha:

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #162 : 10. Svibanj, 2012., 08:19 »
pojma neam jesam li vec ovdje postao, ali moja najigra ikad je prva Mafia, poslije nje bi mozda slijedio Max Payne 2
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #163 : 10. Svibanj, 2012., 14:39 »
Zašto, ali zašto hejtaš?!
Čemu mislim. Njemu možda apsolutno paše taj žanr i baš ta igra. Nezz nečije najdraže igre nebih nikada ni pogledao, ali ne disam na to.
Ololo nisu svi tvojih pogleda.

1. Zašto joj nijedna igra nije ravna Skyrimu? mislim ono mogu ja uletit i reć postal je najbolja igra ikad jako je volim durr i nedat objašnjenje
2. Bathesda?!

DERP HERP postal rulla, pogotovo postal 2, igrao ju kao klinac, prelazio stalno stalno stalno i stalno, ono kad mu strgas glavu lopatom, pa ju sutas nogom... brutalno ali zabavno :D

Zabavno, ali nikad nisam mogao probaviti Loadscreene od 10 min na svakih 20 koraka.  :hiha:

mozda jer ti je PC od drveta? salim se, i meni je to smetalo, al nedavno sam ga skinuo na ovoj modernijoj konfi i loadanje traje svega 5 sec, i to rijetko... kad sam bio manji loadalo se doslovno 3-4 minute, but lets face it, tad nismo imali nvidia gtx 10 milijuna i takve stvarcice...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #164 : 11. Svibanj, 2012., 00:55 »
Lolz mozda sam posto,ali definitivno imam reci NBA 2K12!

Nadam se da ce sljedeci nastavci biti jos bolji. <3
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9