HCL.HR

Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju

  • 4943 Odgovora
  • 364674 Hitova
*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4380 : 19. Prosinac, 2013., 09:27 »
Točno to.Šansa da će netko od njih postati član zajednice je 20%.
Treba postrožiti pravila.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4381 : 19. Prosinac, 2013., 09:29 »
Kriste da mi je sad besplatnog graha i kobasica :wildboy:

Nego na temu - ti ljudi znaju za nas preko facebooka, youtubea i twittera i tamo nas redovito prate tako da imaju jednak status kao forumaši koji nas prate s foruma.
Ako želiš neku nagradicu mislim da nije problem napraviti facebook u 2 min nazvati ga Abkbe Bfejbgwe, lajkati HCL, lajkati slike tih nagrada koje želiš, biti izvučen, dati podatke i bit zadovoljan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4382 : 19. Prosinac, 2013., 09:54 »
Kad već neki toliko žele GT6 neka skoknu na CroSimRacing forum i "pokupe" baš GT6 za ove predstojeće blagdane.



http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=1161.0

Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4383 : 19. Prosinac, 2013., 12:24 »
http://gamereport.tportal.hr/305355/YouTube-uputio-odgovor-obestecenim-gamerima.html

Dobro kaj nitko nije čuo za ovo nikog nije pogodilo bar za jedan video ?
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4384 : 19. Prosinac, 2013., 13:38 »
ti ljudi ja ne znam. ne postoji veći šljam


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4385 : 21. Prosinac, 2013., 11:55 »
uvijek si ti veće dno.

edit
ali hej, koristim tuđu platformu besplatnu za zarađivanje novaca ali sad ću kmečat kad on promjeni pravila.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4386 : 21. Prosinac, 2013., 17:51 »
Rastužuje me @Suhi Pršut od Svinje. :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4387 : 21. Prosinac, 2013., 20:00 »
karlo ti si redovito dublje i smrdljivije dno. i ponosiš se time, jel.

ured: pa da, i to kmečanje, baš specifičan stil stvaranja skandala i izazivanja žaljenja SUBSCRIBERSA kako bi se skupila kritična masa jer onda to kmečanje ima značaja xDDDD

užasna neprilagodljivost. točno se isfiltriraju smeća od tih jutubera i onih koji nekog boga i vrijede, barem u mojim knjigama



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4388 : 21. Prosinac, 2013., 20:32 »
uvijek si ti veće dno.

edit
ali hej, koristim tuđu platformu besplatnu za zarađivanje novaca ali sad ću kmečat kad on promjeni pravila.

youtubea ne bi bilo da nije bilo tih videoblogera koji stvaraju inteligentan sadržaj koji ljudi žele gledat. tako da ne drži ti priču, korisnik bi im trebao biti najvažniji, tj. kako ga zadovoljiti.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4389 : 21. Prosinac, 2013., 21:48 »
Tvoja mama zna kako zadovoljiti. :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4390 : 21. Prosinac, 2013., 21:49 »
Daj počni imat život ili odrasti.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4391 : 21. Prosinac, 2013., 22:25 »
ti ljudi ja ne znam. ne postoji veći šljam

Ne berem. Tko ti je tocno sljam u svemu tome?

Primjer govna koje se dogada jer je Youtube poretardirao u zadnje vrjeme.

Tip napravi svoju igru i napravi svoj soundtrack. Njegovo je. Youtube mu pukne flag na video jer je neki random retaj X stavio claim na njegov video.
Tip koji je punokrvni vlasnik svog tog materijala ne moze dobiti nikakve pare od toga najmanje mjesec dana, mozda nikad vise ako Youtube odobri claim drugoj stranci. Da bude jos smjesnije, ako je video monetiziran, sve pare tijekom tog perioda idu strani koja je podnijela claim na video.
Youtube boli kurac za to, jer ionako dobiva 45% od te monetizacije, bez obzira kome ide.
Autoru sadrzaja u slucaju da Youtube odluci dodijeliti monetizaciju drugoj strani ostaje jedino odvesti cijelu stvar na sud.

Primjer: https://twitter.com/terrycavanagh/status/413055480315920384

užasna neprilagodljivost. točno se isfiltriraju smeća od tih jutubera i onih koji nekog boga i vrijede, barem u mojim knjigama

O nekakvom "filtriranju" youtubera nema govora jer je cijeli sustav defektan i otvoren za iskoristavanje. Pravila zapravo uopce nisu promjenjena. Promijenjen je sustav kroz koji se provode pravila, a sustav je zakurac i defektan.

Pa ono. Nemoj bit retaj.
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2013., 22:30 Yuri »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4392 : 21. Prosinac, 2013., 22:45 »
da, taj tip je šljam, upravo taj tip. upravo to sam htio reći, upravo to. čestitke.

filtriranje itekako postoji jer možeš

a) napraviti rage video i bičati ko dvogodišnje dijete kad mu je palenta bljutava

b) potražiti pravo rješenje, pitati prave ljude i napraviti nešto konkretno po tom pitanju izuzev javnog kmečanja, koje, na moju polu žalost daje rezultate. eto, ekipa sa teksyndicate je objasnila problem i ponudila konkretna rješenja. postoji procedura za skidanje flagova, koja eto, traje, jebiga, život nije bajka.

tako ja filtriram ekipu, ti ne, super

dalje, jesam li branio youtube igdje, frajeru? naravno da je retardirano i da se jednostavno kreću putem manjeg otpora i brišu svoju odgovornost od uploadanog sadržaja zbog idiotskih i nepromišljenih zahtjeva mega kompanija... naravno da su oni tu glavni krivci, nema nikakve dvojbe

jednostavno me živcira ta djetinjasta new age youtube ekipa koja toliko kmeči i sere na toliko jadnom nivou. rijetkost je naći objektivnu analizu problema i prečesto glume žrtve, MI ŽIVIMO OD JUTUBA,, PLS SUBSCRIBBE SHARE SO ASSHOLES AT YOUBUTE CAN SEE

da su toliko sposobni i pametni složili bi svoj video hosting i model monetizacije. teksyndicate recimo već seli na drugi servis, bez puno drame. to cijenim, ovo drugo ne, eto.



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4393 : 21. Prosinac, 2013., 23:03 »
Kul je kad netko zbog par retaja generalizira i marginalizira cijeli problem.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Bića, stvari i pojave koje vas naprosto rastužuju
« Odgovori #4394 : 21. Prosinac, 2013., 23:32 »
a bolje je kad netko izvrće lajaonica hcl postove da pokrene besmislenu diskusiju


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9