HCL.HR

DRŽAVNA MATURA hiha

  • 235 Odgovora
  • 21125 Hitova
*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #165 : 11. Siječanj, 2011., 21:42 »
Ako vam se dodatni izborni boduje il nes uzmite politiku. Vecina pitanja su ono... opce znanje il nes :wildboy: Lagano dosta.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #166 : 17. Siječanj, 2011., 15:24 »
Sirim dezinformacije sta se lektire tice. :( Ostaje onaj popis od prosle godine i za ovu ipak...
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #167 : 17. Siječanj, 2011., 19:42 »
kolko si imo iz nje  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #168 : 17. Siječanj, 2011., 19:44 »
Geologiju u srednjoj? Stas opce zavrsio?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #169 : 27. Siječanj, 2011., 23:53 »
nabijem ih na kurac

dosad je bilo da odabereš do 10 fakulteta i kad riješiš maturu, dođu rezultati nakon toga i u 48 sati se odlučiš di ćeš, po onome di si upa.

sad isto biraš 10 fakulteta, ali ih moraš složit po prioritetu, pa kad nakon riješene mature dođu rezultati, automatski ideš na faks koji je najviši ti prioritet od upalih.

razlog, da se nebi živcirali i GRIZLI NOKTE onih 48 sati, maturanti koji su ispod crte, nadajući se da će im se oslobodit misto. :tired:

stavija sam ja listu svoju, al moram do utorka poslagat po prioritetu, nemam prvog izbora, a naravno za broj jedan može biti samo jedan.

boli njih kurac ako se predomisliš oko faksa. :thumbs: mater im j**** retardiranu.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #170 : 27. Siječanj, 2011., 23:59 »
 :tired:

tih 48 sati će bit ključno u odlučivanju što upisati.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #171 : 28. Siječanj, 2011., 00:03 »
e pa odlučiš. :wildboy:

al sad moraš do utorka odlučit. neznam, ja se dvoumim između a i g al moram stavit ili a ili g na prvo misto.

i naravno da ću ići što bolje riješit maturu. i riješim je super. upa sam na oba. al ako sam stavija a na prvo misto, a na kraju se odlučim na g - ne mogu.

Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #172 : 28. Siječanj, 2011., 00:24 »
kakav ti je popis
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #173 : 28. Siječanj, 2011., 01:05 »
pa dobro, je ako nisi sto posto siguran šta oćeš.

Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #174 : 28. Siječanj, 2011., 01:07 »
Glupavo je što su to ukinuli.
To je bila jedna od glavnih prednosti državne mature u odnosu na prijemne.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #175 : 28. Siječanj, 2011., 10:45 »
Zabrijao si nekaj. :tired: Nisu to ukinuli. U 48h imas vremena da se odlucis hoces upisat 1. faks na listi ili 8. Naravno ako si upao. Tako je bilo i prosle godine.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #176 : 28. Siječanj, 2011., 11:09 »
zašto onda piše na stranici di to stavljaš da složiš po prioritetu?

jer što njima znači to osim ako ne ide po tom novom sistemu. i jučer smo imali o tome ka informiranje pa su rekli to.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #177 : 28. Siječanj, 2011., 14:18 »
zašto onda piše na stranici di to stavljaš da složiš po prioritetu?

jer što njima znači to osim ako ne ide po tom novom sistemu. i jučer smo imali o tome ka informiranje pa su rekli to.

Prijavis po prioritetu. Cekas rezultate i odmah upadnes na nezz aeronautiku koja ti je 8. mjestu. Imas 48h da ju prijavis i nakon prijave brisu ti se faksovi ispod nje. Ako ju ne zelis prijaviti brijem da imas nekakvu ocjenu odmah do toga.
Znaci priajvio si aeronautiku na 8. mjestu, znaci 9. i 10. odabira nemas vise nego samo od 8. -> 1. Neznam sad kolko traje cjelokupni proces (brijem da oko mjesec dana), ali kroz to vrijeme imas sanse da ti se lista pomakne na nekom prioritetnijem faksu i da budes iznad crte. Ako se to dogodi imas opciju upisati taj faks (npr Visu uzaludnu :D ) i konacno potvrditi da si 100% siguran da to hoces.
Znaci ovo 48h ti pocinje od trenutka kad si iznad crte i imas opciju prihvatiti da se izbrisu faksovi ispod toga (i da eventualno omogucis nekome koji su te faksove odabrali da budu iznad crte isto kak ce tebi neko mozda isto omoguciti). Cekati da upadnes na prvi faks koji si odabrao mozes nezz stvarno, brijem da mjesec dana.

Beres? :(
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #178 : 28. Siječanj, 2011., 17:58 »
meni kurca nije jasno.  :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: DRŽAVNA MATURA hiha
« Odgovori #179 : 28. Siječanj, 2011., 18:24 »
Dobro. Sta ti nije jasno? Ono, znam da je konfuzno ali daj mi reci tocno koji dio ti nije jasan?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9