HCL.HR

igraonica

  • 257 Odgovora
  • 25326 Hitova
Re: igraonica
« Odgovori #195 : 10. Travanj, 2007., 08:59 »
Evo da vam se javim da ne mislite da ne želim. Danas je prvi pravi dan rada igraone, slike uskoro šaljem. Zahvaljujem na svoj pomoći koju sam dobio na forumu HCL-a. I još nešto još nema obećanog postera.

Pozdrav svima.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: igraonica
« Odgovori #196 : 10. Travanj, 2007., 10:23 »
javi dnevni utržak :winknkiss:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Re: igraonica
« Odgovori #197 : 10. Travanj, 2007., 11:08 »
Javim vam odmah, e samo da dodam da se igraona zve prosto i jednostavno "GAMER" ( ne sićan se da sam vam to napisa), a što se tiće utrška znat ćete sve, jer će mi i dalje tribati savjeti i sa svima vama ću biti u kontaktu.

Pozdrav,

E da danas ću i igraonu registrirati kao člana foruma, e i to sad odmah.

Re: igraonica
« Odgovori #198 : 11. Travanj, 2007., 06:13 »
Evo šaljem par slika sa otvaranja.

Re: igraonica
« Odgovori #199 : 11. Travanj, 2007., 06:17 »
Evo još slika.

Re: igraonica
« Odgovori #200 : 11. Travanj, 2007., 06:28 »
Ima još slika, mislim da je ovo dovoljno, još samo da slikam igraonu izvanka. Nisam zadovoljan sa oslikavanjem otvora. Na ovom zadnjem postu sam vam ja (:beer:)  i moje dvi kčeri, starija Antonija i mlađa Branka. Eto sad sam vam i otkrija tko sam.  :ohnoes:

Promet jučer cili dan na šanku i igraoni 160 kn. "Odlično".  Nisan ni mislija da će odmah krenuti  :bonk:. Vidit ću što će biti dalje.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: igraonica
« Odgovori #201 : 11. Travanj, 2007., 11:37 »
 :dancing:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: igraonica
« Odgovori #202 : 11. Travanj, 2007., 11:40 »
HCL logo owna :ave:

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Re: igraonica
« Odgovori #203 : 11. Travanj, 2007., 12:17 »
HCL logo je jeben, kao i cijela igraonica, nego, nedostaje ona prava mušterija... klinci?! :(

*

gamer

  • n00b
  • 0
Re: igraonica
« Odgovori #204 : 11. Travanj, 2007., 14:04 »
Ovo je bilo samo otvaranje, ali dođu oni pa kad vide šank nestanu, ili dođu pa još uvjek ispituju, gledaju, tu i tamo igraju itd. Škola poćinje tek 16-tog. PS3 uopće ne ide iako su nabavljene igre mislim 6 kom. Triba je to biti bum. Vidit ćemo. Dođe i po koji stranac za internet. Sad mislim da triba izreklamirat, osmisliti članstvo, natjecanje sl. S tim poćinjem uskoro.
Previše toga je tribalo učinit a to je samo PC igraona sa minimalnom ugostiteljskom uslugom, a posla previše. Triba sad zaposliti i radnika i sve što ide uz to. A koliko samo knjiga, sve mora biti legalno.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: igraonica
« Odgovori #205 : 11. Travanj, 2007., 14:16 »
Drago mi je da se netko od starije generacije igrača uključilo u promoviranje gaminga :)

Inače, bum će biti kada se malo prošire glasine o novoj igraoni, plus PS3 (razgovori tipa "ma..daj da isprobam i taj PS3")...što se tiče turnira, ako je većinom kao i u drugim igraonama onda je najbolje imati DOTA, COD2, PES..

Freak, otvorenje, obično je to obitelj + prijatelji  :winknkiss:

Inače, od ispred..ako još nisi napravio neki logo za igraonu i tako, dobro je zaposliti nekog klinca da i nacrta logo, jer sam dosta vidio loga nacrtano rukom (Bilo tipa kao grafit, plus još neki lik na crtežu)...mislim da bi te to došlo jeftinije, a mislim da bi se svidjelo posjetiteljima :)

Inače, reklamiranje igraone pomoću letaka je isto OK stvar, daš 2-3 klinca neka idu i puštaju u sandučiče, na auta, i tako  :winknkiss:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: igraonica
« Odgovori #206 : 11. Travanj, 2007., 14:18 »
Na ovom zadnjem postu sam vam ja (:beer:)  i moje dvi kčeri, starija Antonija i mlađa Branka. Eto sad sam vam i otkrija tko sam.  :ohnoes:

Antonija iz Big Brothera :clap:

A njom bih volio popiti piće u igraonici kad budem na moru.
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2007., 14:21 W3DR4N »
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: igraonica
« Odgovori #207 : 11. Travanj, 2007., 14:22 »
Na ovom zadnjem postu sam vam ja (:beer:)  i moje dvi kčeri, starija Antonija i mlađa Branka. Eto sad sam vam i otkrija tko sam.  :ohnoes:

Antonija iz Big Brothera :clap:

A njom bih volio popiti piće u igraonici kad budem na moru.

 :ave: :ave: :ave:
Jel stvarno  :dancing:
jer ful podsjeća na nju  :dancing:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: igraonica
« Odgovori #208 : 11. Travanj, 2007., 14:29 »
Jeste. Antonija Blaće.. znao sam to prije vas  \:D/
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: igraonica
« Odgovori #209 : 11. Travanj, 2007., 14:42 »
Jel možda ona ovaj gamer  :dancing: :dancing: :dancing:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9