HCL.HR

igraonica

  • 257 Odgovora
  • 25360 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: igraonica
« Odgovori #210 : 11. Travanj, 2007., 14:57 »
Dosta zajebancije, dečki  :kava:

Savjeti, i tako, dobrodošli  :beer:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: igraonica
« Odgovori #211 : 11. Travanj, 2007., 15:01 »
Lijepo otvorenje...

HCL logo dobro izgleda :ementaler:

Nadam se da ćete imati uspjeha u budućnosti :ementaler:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: igraonica
« Odgovori #212 : 11. Travanj, 2007., 15:06 »
Obrisana 2 posta.  :kava:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: igraonica
« Odgovori #213 : 11. Travanj, 2007., 15:25 »
ja se nisam šalio...

nvm

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: igraonica
« Odgovori #214 : 11. Travanj, 2007., 15:42 »
Drago mi je da se netko od starije generacije igrača uključilo u promoviranje gaminga :)

Kakve starije, čovjek izgleda kao da mu je 20  :D

Inače, igraona izgleda kao igraona u kojoj bih ja volio često obitavati, no eto, nije u Rijeci  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: igraonica
« Odgovori #215 : 11. Travanj, 2007., 16:26 »
Dobro sad bi bio red da i ime PC igraone "GAMER" osvane na listi igraona na   službenim stranicama HCL-a.
Kome triba i kako dostaviti podatke. Molim brzi odgovor i ne z......... se na račun mojih kčeri.

Pozdrav 

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: igraonica
« Odgovori #216 : 11. Travanj, 2007., 16:30 »
Dobro sad bi bio red da i ime PC igraone "GAMER" osvane na listi igraona na   službenim stranicama HCL-a.
Kome triba i kako dostaviti podatke. Molim brzi odgovor i ne z......... se na račun mojih kčeri.

Pozdrav 

Pošalji podatke na ovaj mail
[email protected]

Re: igraonica
« Odgovori #217 : 11. Travanj, 2007., 20:19 »
OK tija sam dva puta poslati podatke ali sam oba puta bija spriječen. Poslat ću ih ujutro.
Kako imam PS3 i Call of Duty 3. Tija bi prirediti turnir za početak. Pomozite svitujte, kako, a ja bi odmah za dan dva reagira i napravija reklamu na taj naćin. Evo stiga je i 6-ta konfa, ali za sada nema potribe i nju aktivirati.

I poruka za blaster32 javit ću se uskoro.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: igraonica
« Odgovori #218 : 11. Travanj, 2007., 20:26 »
OK tija sam dva puta poslati podatke ali sam oba puta bija spriječen. Poslat ću ih ujutro.
Kako imam PS3 i Call of Duty 3. Tija bi prirediti turnir za početak. Pomozite svitujte, kako, a ja bi odmah za dan dva reagira i napravija reklamu na taj naćin. Evo stiga je i 6-ta konfa, ali za sada nema potribe i nju aktivirati.

I poruka za blaster32 javit ću se uskoro.

Mislim da COD3 na PS3 konzoli nije prava igra za turnir... Najbolje igre za turire su po meni ili Warcraft za PC ili PES... Samo što je problem što PS3 još uvijek nema PES...

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: igraonica
« Odgovori #219 : 11. Travanj, 2007., 20:35 »
pa kaj nije neka fora da se mogu igrat igre sa dvojke na trojci kak su se mogle igrat igre sa jedinice na dvojci :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: igraonica
« Odgovori #220 : 11. Travanj, 2007., 20:37 »
pa kaj nije neka fora da se mogu igrat igre sa dvojke na trojci kak su se mogle igrat igre sa jedinice na dvojci :(

Da, mislim da su to makli za evropsku verziju ili tako nešt...

Re: igraonica
« Odgovori #221 : 11. Travanj, 2007., 20:57 »
ma ima još, al je emulacija softverska.
ne hardverska ko u ostalih.

kolikoznam.

uglavnom, Warcraft 3 (dota)  3 na 3 turnir bi trebao dobro proć.
ekipa igra.
može i CS il CoD 2, a na psu do novog PESa najbolje ništa.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: igraonica
« Odgovori #222 : 12. Travanj, 2007., 20:06 »
Ili jednostavno sendaj mi PM ;)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: igraonica
« Odgovori #223 : 13. Travanj, 2007., 09:21 »
posalji jednom od nas dvoje PM ili mail na [email protected]

Re: igraonica
« Odgovori #224 : 14. Travanj, 2007., 08:26 »
Nisam vam se javija dva tri dana. Posla vrlo malo, sada sljedi reklama i tako dalje. Međutim T-com mi je bija isključija internet, iako je sve plaćeno. Nakon dan i više neuspjelih pokušaja za dobiti na tel. njihovu službu za podršku, pojasnili su da sa moje IP adrese netko šalje reklamne spamove, pa da onda oni dolaze na crne liste itd itd i da su me zbog toga iskljućili. To je bija neki trojan, odmah je bija registriran i deletiran, skinija sam ga ali da vam u srid posla isključe internet to granići sa ludilom, sa napomenom da će sljedeći put iskljućiti na 7 dana, ako se desi isti problem, a kasnije trajno.
Da li oni to smiju , ne čita mi se njihov ugovor, možda netko od vas zna kako djeluje ta njihova služba mislim da je abuse ili slično.

Pozdrav 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9