HCL.HR

igraonica

  • 257 Odgovora
  • 25362 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: igraonica
« Odgovori #225 : 14. Travanj, 2007., 22:13 »
igraonica ti izgleda odlicno.
Antonijina frizura je isto super  :ementaler:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: igraonica
« Odgovori #226 : 15. Travanj, 2007., 12:25 »
Nisam vam se javija dva tri dana. Posla vrlo malo, sada sljedi reklama i tako dalje. Međutim T-com mi je bija isključija internet, iako je sve plaćeno. Nakon dan i više neuspjelih pokušaja za dobiti na tel. njihovu službu za podršku, pojasnili su da sa moje IP adrese netko šalje reklamne spamove, pa da onda oni dolaze na crne liste itd itd i da su me zbog toga iskljućili. To je bija neki trojan, odmah je bija registriran i deletiran, skinija sam ga ali da vam u srid posla isključe internet to granići sa ludilom, sa napomenom da će sljedeći put iskljućiti na 7 dana, ako se desi isti problem, a kasnije trajno.
Da li oni to smiju , ne čita mi se njihov ugovor, možda netko od vas zna kako djeluje ta njihova služba mislim da je abuse ili slično.

Pozdrav 

Mislim da ako je slano s  TVOG računala, da onda mogu.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: igraonica
« Odgovori #227 : 16. Travanj, 2007., 06:29 »
Nisam ja a niti tko drugi to posla sa moje adrese već je netko generirao spam i onda je on sa moje adrese slao dalje. To je account igraone, pa sam za sada njega deletira, Outlook Express, tako da ne mogu sa mail adrese slati ni primati poštu, da li je to dovoljno.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: igraonica
« Odgovori #228 : 16. Travanj, 2007., 07:53 »
pa najbolje bi bilo nabaviti zaštitu. Avast, neki dobar firewall...
i nekako ograničiti pristup internetu na kompjuterima sa igrama.zabraniti instaliranje osim za administratora i tako to...

inače, krenut će biznis... ;) ne znam ako ima ali dobro bi bilo istaknuti telefonski broj za rezervacije...negdje vani..
« Zadnja izmjena: 16. Travanj, 2007., 09:17 Mr.T »

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Re: igraonica
« Odgovori #229 : 16. Travanj, 2007., 08:32 »
Sygate Personal Firewall Pro kao firewall bi ti bilo pametno staviti
ad-aware za micat kukije i ostali šljam
a od antivirusa ne znam, valjda nod32. Nikad mi nije ni trebao s obzirom da je ovaj firewall majka.

Ugl. kao što iznad mene reče, ograniči mogučnosti na kompovima nekako i dobro ih zaštiti.
Prevencija je najbolja zaštita,, etc.  :ementaler:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: igraonica
« Odgovori #230 : 16. Travanj, 2007., 08:54 »
Prevencija=zastita \:D/

Nego, nemoj nikako uzimat ZA, jebe poprilicno.

Re: igraonica
« Odgovori #231 : 16. Travanj, 2007., 11:44 »
Računala su zaključana, osim jednog na kojem je AVG antivirus i Avast, i tu je uletija spam, međutim nisam instalira Firewall, sad ću i to instalirati i to ovaj koji ste preporučili.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: igraonica
« Odgovori #232 : 16. Travanj, 2007., 11:50 »
Nod32 je najkvalitetniji anti virusni program današnjice

http://www.optimum-online.hr/shop/view_product.php?product=2401002&PHPSESSID=09cc9d4c7864946738c1a92141a964a6

Toplo preporučujem
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Re: igraonica
« Odgovori #233 : 16. Travanj, 2007., 12:15 »
Avast preporucujem  :ementaler:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: igraonica
« Odgovori #234 : 16. Travanj, 2007., 23:30 »
Pričekaj da navale Švabe sad kad počne turistička sezona  :beer:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: igraonica
« Odgovori #235 : 17. Travanj, 2007., 06:23 »
Budemo videli.
Nego ima li di kakav mali softver free za PC kasu, ali samo za kasu.

Odg: igraonica
« Odgovori #236 : 18. Travanj, 2007., 05:57 »
Evo jučer me t-com isključija 7 dana zbog spama, i nemaš sa kim razgovarati.

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: igraonica
« Odgovori #237 : 18. Travanj, 2007., 11:58 »
ako oces reklamu napravi 2000 flyera daj na stampanje i klincima iz ulice svakom 30 kn nek stavljaju po autima i kaficima...imat ces u roku od 5 dana promociju glomaznu

Odg: igraonica
« Odgovori #238 : 19. Travanj, 2007., 06:23 »
Upravo se radi na tom. Promet vrlo loš. Oćito ovdje kod nas nisu navikli da imaju ugodnu i lipo uređenu igraonu. Još misam napravija zbroj troškova ali mogu vam reći da je ogroman.
A za mog prvog kompića Blastera32-a poruka javit ču se brzo samo da mi se ovo malo stabilizira.

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: igraonica
« Odgovori #239 : 19. Travanj, 2007., 08:32 »
najvazniji ti je dobar marketing...ja sam vidio puno potencijalnih organizacija sa cudima koje su propadale zbog slabog marketinga...moras imat nacin da privuces ljude...stavi npr par plakata turnir u Xy... prvih 20 prijavljenih ima besplatnu cugu ali racunaj da prijava kosta tako da se barem za cugu pola pokrijes..vazno je privuc ljude..promocija ti je sve..vjeruj mi se bavio sam se organizacijom puno eventa i znam kako to ide

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9