HCL.HR

igraonica

  • 257 Odgovora
  • 25363 Hitova
Odg: igraonica
« Odgovori #240 : 19. Travanj, 2007., 10:56 »
Evo dobija sam poster, zahvaljujem odličan je.
Dobro u pravi si OK sada se kreće u akciju, reklamiranja pa onda i neki turnir. . . Previše se toga tribalo napraviti, ali da nisam ovako naglo otvorija, ko zna kad bi sve bilo posloženo kako triba.

Odg: igraonica
« Odgovori #241 : 26. Travanj, 2007., 08:52 »
U utorak su me uključili ponovo, pa sad svako malo uključujem i isključujem router da mi se opet ne bi desilo novo isključenje. Pet računala su zaključana a na šestom stavija sam onaj Sygate Personal Firewall, pa čemo dalje vidit.  Avast, AVG i Lavasoft ADAware su isto instalirani.
Inače promet vrlo slab.

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Odg: igraonica
« Odgovori #242 : 26. Travanj, 2007., 12:25 »
Raspitaj se malo kako su cijene marketinga i izrade promotivnog materijala kod vas. Ja cu pogledat kako je u Rijeci kod firme di sam ja radio print plakata i flyera pa ti javim na PM

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: igraonica
« Odgovori #243 : 26. Travanj, 2007., 17:06 »
ak je promet loš ne bi ti bilo loše onak kad nema gužve i kad znaš da neće bit gužve dopustit nekim klincima (naglasak na klincima, jako malim ili omanjim kikićima) da igraju par minuta dulje (10-15) i slobodno naglasi da je to zato kaj su tak super i zato kaj su bili dobri. uglavnom nekaj smisli, al naglasi da su trebali bit gotovi al da im ti recimo poklanjaš dodatnih pet-10 mina da dovrše partiju ili neš.

jer vjeruj mi kad sam ja bio mali i kad sam išao po igraonicama nisam ništa mrzio više od situacije kad me žena sterala onak minutu prije kraja tekme u u fifi ili adidas socceru ili na zadnjem nivou twisted metala (kak sam ownao tu igru).

zato sam dolazio igrat navečer ili predvečer kad bi igraonica bila prazna i onda sam mogao moljakat tetu da mi da još "bar pet minuta".

al ti napravi da ne moraju moljakat.

na kraju sam si postao tolko dobar sa tetom da je meni i frendu sa kojim sam stalno visio u igraonici davala da halamo wipeout (njena najdraža igra), samo da nam dokaže kako nas owna.

i naravno kad me netko pitao di je najbolja igraona da sam rekao u "smeđoj zgradi na terminalu"
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: igraonica
« Odgovori #244 : 26. Travanj, 2007., 17:09 »
 :tired:

ok. jedini način da povećaš promet je marketing. flyeri i ta sranja.  :ementaler:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: igraonica
« Odgovori #245 : 26. Travanj, 2007., 17:38 »
istina. samo sam bio nostalgičan

 :winknkiss:  :(
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: igraonica
« Odgovori #246 : 26. Travanj, 2007., 23:38 »
Dam ja klincima i više da igraju, naplatim im i manje i tako to. Flayere sam radim jer sam grafičar i imam laserski printer u boji. Danas sam završio , dosta je neobičan, sa slikama i normalno sa znakom HCL-a. Radio sam ga u Corelu, velićine je 29 MB, a ne znam kako da ga smanjim da vam ga pokažem ovdje na forumu. Podučite me kako. Vidjet čete odličan je.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: igraonica
« Odgovori #247 : 26. Travanj, 2007., 23:40 »
Nemozes spremit u .jpg formatu? Ili probaj spremit u neki format koji podrzavaju i corel i photoshop, pa dakle spremis iz corela i otvoris u photoshopu. I onda iz photoshopa spremis kao .jpg.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: igraonica
« Odgovori #248 : 27. Travanj, 2007., 06:32 »
Da znam ide to tako ali onaj znak HCL-a kad pretvaram u jpg totalno se izmjeni, pa sad pokušavam nešto drugo a ne bi želio da letak bude bez znaka HCL-a, ili ču sve ponovo raditi u adobeu a ne u corelu što je dosta teže.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: igraonica
« Odgovori #249 : 27. Travanj, 2007., 11:22 »
Si probao samo napraviti screenshot? :D pa ga pošalji tako, čisto da vidimo kako izgleda  :ementaler:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: igraonica
« Odgovori #250 : 30. Travanj, 2007., 08:45 »
Mora sam sve pretvoriti u bitmap, i sad se može otvarat u  jpg-u, ali kao slika. Sad izrađujem drugu stranu na kojoj će biti plan grada, tako da ću poslati sve zajedno da vidite.
što se tiće prometa vrlo slabo, šank nikako, ali ima vrimena.

Odg: igraonica
« Odgovori #251 : 01. Svibanj, 2007., 11:42 »
Evo šaljem letak prednju stranu,

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: igraonica
« Odgovori #252 : 01. Svibanj, 2007., 17:54 »
ako je samo to prednja strana onda je malo oveći letak :hihi:
ali ok inače

*

Fr3Ak

  • **
  • 313
    • http://www.shuma.org
Odg: igraonica
« Odgovori #253 : 01. Svibanj, 2007., 18:01 »
ovo Play station 3 bode u oči
trebalo bi bit Playstation 3 :wildboy:
I ne kužim, "Play station 3 PS3"
daj ako nisi dao letke u tiskaru, ispravi to il nešto  :wildboy:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: igraonica
« Odgovori #254 : 01. Svibanj, 2007., 18:15 »
da, stavi samo "Playstation 3"
i umjesto "natjecanja u igrama", stavi "turniri" - bolje zvuči  :ementaler:


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9