HCL.HR

Komentirajte sig i avatar

  • 9859 Odgovora
  • 632378 Hitova
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1590 : 08. Prosinac, 2005., 22:15 »
Blaster32 avat ti je ZAKON!!!

Potpisujem

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1591 : 08. Prosinac, 2005., 22:24 »
Blaster32 avat ti je ZAKON!!!

Home made :)
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1592 : 08. Prosinac, 2005., 22:26 »
Idemo prosvjedovat na trg mog imenjaka? :naughty:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1593 : 08. Prosinac, 2005., 22:29 »
Idemo prosvjedovat na trg mog imenjaka? :naughty:

Imenjaka?? Lol :))

Ajd, idemo.. u nedjelju jel?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

awspuh

  • Gost
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1594 : 09. Prosinac, 2005., 11:25 »
joooj..uf blaster ništa osobno ali avatar ti suxa.neda mi se objašnjavat :chair:




 :chair: :naughty:

*

awspuh

  • Gost
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1595 : 09. Prosinac, 2005., 11:35 »
joooj..uf blaster ništa osobno ali avatar ti suxa.neda mi se objašnjavat :chair:


edit:ipak mi se da :naughty:


većina ljudi koja govori da je gotovina heroj ( o tome dal je kriv ili nevin neću sad :P ) ima totalno neutemeljeno mišljenje i to misli zbog toga što drugi misle.Efekt mase.Očiti primjer su zadarski srednjoškolci ako ste gledali vijesti :D
jeste li vi bili u Oluji? jel znate što se točno tamo dogodilo? sumnjam. ako je gotovina takav heroj,ako nije počinio ratne zločine zašto je pobjegao? ne kazem da je kriv,niti da je nevin jer me nije niti briga  :dancing:
IMO :)

nemojte se uvrijedit i svađajte se koliko hoćete...mogli bi i Ante Gotovina topic otvorit :D

 :chair: :naughty:



Edit2: sorry na duplom.izbrišite onaj gore post :?

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1596 : 09. Prosinac, 2005., 11:47 »
Awspuh, nemoj se petljat tam di ti nije mjesto.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, meni je osobno jako žao Gotovine, mislim, jel se sudilo američkim generalima poslije Zaljesvskog rata ili sad za vrijeme Iraka, ili još bolje, jel se sudilo Rusima koji su opljačkali cijeli Berlin nakon WW2?
A to da se pobjedničkim generalima sudi, to je čisti apsurd i glupost. Ja još ni jednog većeg srpskog generala nisam vidio u hagu. To si samo naše vrhovne budale sa pantovčaka mogu dopustit.

E da, za vrijeme gotovine je oslobođeno oko 15000 km kvadratnih zemlje Hrvatske..
Toliko o tome, mislim, ovo nije tema za ovaj forum, a pogotovo ne za nas malde momke da si razbijamo glavu o tome. ;)

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1597 : 09. Prosinac, 2005., 12:01 »
slazem se sa nodom. Ovo nije forum za politiku pa izbjegavajte takve teme jer one dovode samo do sukoba

*

awspuh

  • Gost
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1598 : 09. Prosinac, 2005., 12:20 »
Awspuh, nemoj se petljat tam di ti nije mjesto.
Svatko ima pravo na svoje mišljenje, meni je osobno jako žao Gotovine, mislim, jel se sudilo američkim generalima poslije Zaljesvskog rata ili sad za vrijeme Iraka, ili još bolje, jel se sudilo Rusima koji su opljačkali cijeli Berlin nakon WW2?
A to da se pobjedničkim generalima sudi, to je čisti apsurd i glupost. Ja još ni jednog većeg srpskog generala nisam vidio u hagu. To si samo naše vrhovne budale sa pantovčaka mogu dopustit.

E da, za vrijeme gotovine je oslobođeno oko 15000 km kvadratnih zemlje Hrvatske..
Toliko o tome, mislim, ovo nije tema za ovaj forum, a pogotovo ne za nas malde momke da si razbijamo glavu o tome. ;)


pa normalno da se amerima ne sudi kad su velesila,niti rusima nakon ww2 jer su imali pune ruke Nijemaca.


toliko o tome,još ćemo se na ICQ čut :naughty:


 :?



novi avat :D

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1599 : 09. Prosinac, 2005., 12:47 »
avat ti sauga...

*

awspuh

  • Gost
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1600 : 09. Prosinac, 2005., 12:50 »
štaubsauger? :?

tebi je bezveze meni nije

bla

 :shit:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1601 : 09. Prosinac, 2005., 13:00 »
Jel možete vi svi stavitit neke normalne avatare?
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

GoLeM

  • **
  • 200
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1602 : 09. Prosinac, 2005., 13:29 »
moj je kul :naughty:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1603 : 09. Prosinac, 2005., 13:35 »
awspuhov nevalja  :smokin:

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Komentirajte sig i avatar
« Odgovori #1604 : 09. Prosinac, 2005., 16:34 »
ovako od sad pa na dalje svaki post ili tema koji imaju veze sa politikom i politickim prepucavanjem biti ce strogo sankcionirani.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9