HCL.HR

škola - faks - posao

  • 510 Odgovora
  • 51702 Hitova
*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #210 : 15. Lipanj, 2009., 19:28 »
treba ti faks koji te zanima i netko ko će te motivirat na to, eto šta. :(
nema takvog faksa :(
pa provedi neko vrijeme u razmišljanju o tome kaj želiš i kaj te zanima. razvij neki interes... i tako

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #211 : 15. Lipanj, 2009., 19:31 »
Mene pak interesira previše toga i nikako nema vremena da sve to naučim, a volio bi to radit.  :wildboy:

Photoshop, Illustrator, Silverlight, Flash, HTML, CSS, AfterEffects, PHP....lista nema kraja.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #212 : 15. Lipanj, 2009., 19:32 »
zapi će bit hrvacki švarceneger :wildboy:

a nezz, ak zavrsim taj fer planiram bjezat ali ne daleko, Švica, Austrija, nes tako da mogu  hopnut skoknut ovdje kad me zasvrbi zelja

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #213 : 15. Lipanj, 2009., 19:32 »
znaš kole su pare u legiji stranaca :( veće od bilo čega što će ikad iko od vas (nas) zarađivat :(

osim pikice :ementaler:

Kupit chu ti swechu za nas dwoje  :hug :ementaler: :hug

E zapi ajd ne seri , je ti znas kolka je placa u legiji stranaca uopce ? . 1500 € za novaka , kasnije se povecava s stazom do max 2500 € za obicnog vojnika. Najvise se placaju padobranci i te pizdarije ali naravno nitko ne spominje da si sve tečaje u iznosu par 10k € moras sam placati i da si svu opremu od padobrana, čizmi,gaća vezica i ostalog sam plačas. Pogodnost je da dobis francusko državljansto  , a ako i os biti u jebenom pijesku 10g za 1000€ mjesecno,samo daj..
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Zapi

  • Gost
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #214 : 15. Lipanj, 2009., 19:34 »
Photoshop, Illustrator, Silverlight, Flash, HTML, CSS, AfterEffects, PHP....lista nema kraja.

Sve je to isti kurac :( radi se na kompu :(


i HS, nije da bi uopće razmišljo o legiji zbog para..da me boli kurac za pare, nebi fejlo školu i sve ko do sad..

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #215 : 15. Lipanj, 2009., 19:37 »
Bravo.  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #216 : 15. Lipanj, 2009., 19:40 »
Totalno bi se prijavio na ovo ili ovo da sam gotov s faxom (nebi upao nikad ali hej). Moram počet radit na nekom jebačkom portfoliu.  :approve

Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #217 : 15. Lipanj, 2009., 19:42 »
a probaj, nikad ne znaš

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #218 : 15. Lipanj, 2009., 19:43 »
Kad završim s faxom svijet je moj.  :hiha:


....ili nije?  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #219 : 15. Lipanj, 2009., 19:45 »
a ono, zasto ne pokusati???  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #220 : 15. Lipanj, 2009., 19:46 »
Pa kažem....kad završim fax i više me ništa ne bude vezalo za Rijeku/Kroejšu šaljem CV-e uokolo ko lud.

A možda sam neki obrt otvorim....još ne znam.  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #221 : 15. Lipanj, 2009., 19:47 »
Pa definitivno treba probat. Mislim, ak zadovoljavaš sve uvjete, treba probat. Jer onak... nude dosta poslova, što znači da im manjka dosta ljudi, a i ono... zašto bi ti imao manje šanse od nekog drugog ako si dobar? Nekak sumnjam da u Irvineu ima toliko ljudi koliko njima treba, a kad se kandidat već seli, mislim da im nije velika razlika jel se seli iz Hrvatske ili... ne znam, Bostona (bezveze pucam).  :wildboy:

A možda sam u krivu.

*

Zapi

  • Gost
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #222 : 15. Lipanj, 2009., 19:48 »
jesi kažnjavan natko? :ementaler:

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #223 : 15. Lipanj, 2009., 19:48 »
bolje prvo neku lovicu skupis na nekom poslu, kao i iskustvo pa onda mozes krenut dalje. meni to tako zvuci bolje iako nemam bas hrabrosti za neke vlastite obrte nakon faksa- zasad.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #224 : 15. Lipanj, 2009., 19:51 »
@Zapi
Noup. Uklonio sam sjeme s mjesta zločina tako da nemaju dokaza, a kuja nema muda za svjedočit.  :approve

Ozbiljno, nisam kažnjavan, ne znam ni zašto bi bio. Nisam nikakva sranja radio.  ;)
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9