HCL.HR

škola - faks - posao

  • 510 Odgovora
  • 51696 Hitova
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #225 : 15. Lipanj, 2009., 19:53 »
Oćmo onda zajedno radit u Blizzardu, Natko?   :hug

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #226 : 15. Lipanj, 2009., 19:54 »
Ti voziš  :hug

edit :
http://www.blizzard.com/
nemam pojma čemu ovakav sajt....jako loš s obzirom na reputaciju firme, a koliko vidim sajt je posjećen pun kurac.
« Zadnja izmjena: 15. Lipanj, 2009., 20:00 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #227 : 15. Lipanj, 2009., 20:01 »
Šta ne valja sa sajtom? Kao osobi koja zna kurca o web dizajnu, meni sajt izgleda sasvim fino.  :(

*

Zapi

  • Gost
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #228 : 15. Lipanj, 2009., 20:03 »
neznam, meni sajt saka, al nemojte oftopik..

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #229 : 15. Lipanj, 2009., 20:10 »
Evo kako im CMS za vijesti baca nove....slika.

Pogle kako je to igor lijepo sredio na naslovnoj od HCL-a. Svaka vijest ima svoj link i google ju indeksira iako to blizardu nije bitno uopće, ali ipak. I vijesti su razdovojene i uokvirene....zna igor kako se to radi.

Preloš sajt (za blizard), a i urednik ti može potvrdit to.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #230 : 15. Lipanj, 2009., 20:12 »
zašto bi bio loš ako idu na minimilizam. i kaj se tiče toga, definitivno je pregledan.

osobno ne volim te glossy new age dizajnove. jednostavnost>sve

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #231 : 15. Lipanj, 2009., 20:14 »
:zapee: I zašto misliš da nitko od nas neće imati plaću 5000€ mjesečno?  :(

Ja bih zapravo htio biti programer negdje vani. Surfovo sam malo o tome kolka je potražnja i ono... traži se toga dosta. Čak štoviše, bitnije je samo poznavanje C-a il nekog drugog programskog jezika, želja za napredovanjem, timski duh i te spike, dok je sama diploma zapravo više plus. ;D

Ti ne budeš.
Ne znam, jednostavno si preiritantan.

I imaš glupavo linearno razmišljanje.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #232 : 15. Lipanj, 2009., 20:16 »
Ja mislim da je upravo suprotno. :ementaler:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #233 : 15. Lipanj, 2009., 20:16 »
zašto bi bio loš ako idu na minimilizam. i kaj se tiče toga, definitivno je pregledan.

osobno ne volim te glossy new age dizajnove. jednostavnost>sve

1. nije pregledan uopće
2. jednostavnost, preglednost -> milina od sajta

no dosta oftopika
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zapi

  • Gost
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #234 : 15. Lipanj, 2009., 20:24 »
potpuno je blizard nepregledan..

*

Zapi

  • Gost
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #235 : 15. Lipanj, 2009., 21:42 »
žan klod van dam

on nije bio u legiji stranaca..isto košto kriščn bejl nije betmen..

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #236 : 15. Lipanj, 2009., 21:47 »
Obuke po "teškoći":

SAS > USN SEALS > ostale specijalne snage svijeta, s tim da legija stranca uopće nije specijalna jedinica nego zasebni vojni rod, isto kao u americi Marinci.

Imao sam potrebu  :mrgreen:

*

Zapi

  • Gost
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #237 : 15. Lipanj, 2009., 21:57 »
ajme, ne, ekipa koja se nabrijava na vojsku :wildboy:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #238 : 15. Lipanj, 2009., 22:00 »
Ne nabrijavam se. Više ne, prije jesam priznajem. Samo sam podosta o tome naučio, čitam tu literaturu (diskaveri je šit) i tako.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #239 : 16. Lipanj, 2009., 23:28 »
otvorit firmu u rijeci za proizvodnju alata npr

problem: kapital; nerazumijevanje ekonomije. ali to se može promijeniti  :wildboy:  :ementaler:

Izbjegavat ću poslove gdje se ne napreduje i gdje se rade monotone stvari... izrada web stranica je monotona, izrada igrica je monotona, izrada grafičkih kartica je monotona...

najbolje je izaći na teren, saslušati vlasnika terena kakvi mu alati i bagerčine trebaju i onda to projektirati, modelirati, prototipirati na svježem zraku, uzeti novce..

onda bmw pošalje zahtjev za ultraleggera šasiju (ultralaganu) - naravno, kad biznis krene  :ementaler: :ementaler: :ementaler: .. pa se morate jebati sa pronalaženjem optimuma sigurnosti i čvrstoće... ja sam riješio problem kočnice na bicikli, češala je felgu jer ide u osmicu... podesi se s par šrafova i ne dere po felgi iako je kriva...i sretan ko pas

onda vas zovu na seminare, predstavljanje neke nove tehnologije, predavanja, pa se spontano poseksate s kancelarijskom kolegicom u stockholmu, švedski stolovi itd itd ali jebiga treba se krvavo i radit... pričaju svašta ovi asistenti na mom faksu, ali mogu reći da im je jebeno dobro. vidi se i na njima da su svježi onako, mladi i sa 30ak godina...

to je to  :hug


Prva greška kod vas neodlučnih je da krenete na 100 stvari odjednom... bez diplome ste nitko i ništa, s diplomom ste nitko... tek tu počinje učenje i skupljanje iskustva. A ovo slanje CV-a okolo po završetku faksa je puka nada, ali možda je netko očajan tamo, negdje...
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2009., 23:31 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9