HCL.HR

Sto bi napravili?

  • 353 Odgovora
  • 28850 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #210 : 20. Listopad, 2009., 10:45 »
juli, jerbo bi onda ošla i ova druga. takav feeling imam.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #211 : 20. Listopad, 2009., 10:52 »
heeej postavi pitanje!
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Zapi

  • Gost
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #212 : 20. Listopad, 2009., 10:55 »
sori ;(


dal bi radije bili čuvar groblja na brdu, daleko od sela, il svjetionika, također daleko od napučenog mjesta?

(i molim te majmune, ako možeš uključit mozak na tren i ka objasnit zašto, da igra bude zanimljiva, nemoj samo jednom riječju odgovorit, meni za ljubav)

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #213 : 20. Listopad, 2009., 12:26 »
Svjetionik definitivno. Ne želim čuvat neko groblje. Jer svi ti grobari su ono, kao friki. :(
Svjetionik je kul onako, otporan na sve. Prkosi svom vremenu i tako. A i arhitektura je kulnija.
Sam si sa sobom, nešto radiš, usavršuješ neki skill ili nešto. :ementaler:


grim fandango-ish




Jel bi radije živjeli jedan dan kao mrav ili kao žirafa? S tim da ne postoji rizik da će vas netko pojest ili zgazit. Obrazloženje također želim.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #214 : 20. Listopad, 2009., 12:32 »
Ko žirafa, jer spavaju onak 20 minuta dnevno pa, vidio bi svijet svisoka i oduvijek me zanimalo kako bi bilo imati seksualne odnose s takvim tijelom. Dobro, nije me zanimalo. Al ipak.  :(

Hm zbilja. Je kukci spavaju uopće? Il je samo hibernacija u igri?

Bi li radije proveli ostatak života u uvjerenju da imate 7 godina ili 17, s tim da starite normalno en šit? Pojasniti.

Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #215 : 20. Listopad, 2009., 12:44 »
U uvjerenju? Ček, misliš da su svi ostali normalni i to, samo ja imam mentalitet 7 godišnjaka, odnosno 17 godišnjaka?

U biti, pitaš jel bi radije htjeli bit retardirani ili jako retardirani (mislim, ak je IQ po nekoj definiciji nekakav omjer intelektualne starosti i fizičke starosti, već oko 25 bi bili proglašeni retardiranima)?

Hm, kad bih mislio da imam 7, stalno bi se ponašo kao derište i svi bi me sažalijevali.
A kad bih mislio da imam 17, bio bi napaljeni kreten koji ne zna ništ o bilo čemu, pa bi me svi jednostavno mrzili.

 :solidus:
Taf van. Al uzet ću 17. Mislim da bi mi život bio normalniji.

Biste li radije prihvatili posao s dobrom plaćom, ali bez mjesta za napredak ili posao s dosta lošijom plaćom, ali možete jako napredovati (tak da vam plaća može bit i dosta viša od one s prvog posla)? Usput, oba posla vam prihvatljiva, odnosno svejedno vam je što ćete od toga ekšli RADITI, pitanje je čist financijske NATURE.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #216 : 20. Listopad, 2009., 13:09 »
Pa nije svejedno kaj ćeš radit ako ćeš u ovom drugom napredovat. Al ono, vječno pitanje. Ideali ili novac. :hiha:
Pa ono, rađe bi napredovao i možda dobio i više novaca nego samo stajao na mjestu. Napredak + više novaca > više novaca


Jel bi rađe cijeli život stajali na rubu provalije( al ono, da mašete rukama jer ćete past uskoro, ali nećete :(, znači jedva balansirate) ili baš padali cijeli život u crnu provaliju?

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #217 : 20. Listopad, 2009., 13:15 »
ja bi pada. vidija bi svijeta onda.

bili rađe progutali spermu ili pišaku?
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #218 : 20. Listopad, 2009., 13:59 »
o bože isuse, aj nemoj se više pojavljivat u ovom topicu majmune.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #219 : 20. Listopad, 2009., 14:09 »
a dobro nemoraš se odmah ljutiti.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #220 : 20. Listopad, 2009., 14:50 »
i vrijeđat :hihi:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #221 : 20. Listopad, 2009., 15:02 »
Bi li se rađe provozali tenkom gdje god i kolko god vam volja s municijom i sve ili bi se rađe provozali najbržim autom na svijetu na lokaciji po vašem odabiru?

*

Zapi

  • Gost
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #222 : 20. Listopad, 2009., 15:13 »
ja bi pada. vidija bi svijeta onda.

 :ave: :ave: :ave:

Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #223 : 20. Listopad, 2009., 15:51 »
Bi li se rađe provozali tenkom gdje god i kolko god vam volja s municijom i sve ili bi se rađe provozali najbržim autom na svijetu na lokaciji po vašem odabiru?

ovo drugo. jebote tenk, nemoš to vozit nit je ikakav gušt.  :wildboy:
a sa nekom makinicom bi se provozo po planinama francuske.  :( to je inače moja velka ideja za igru kad bi jednom posto DEVELOPER. imo bi makinu i neograničeno dugačku cestu kroz planine, savršen pogled i promjenjivo vrijeme. savršeno.  :wildboy:

Jel bi rađe bili zarobljeni u spooky gradu punom Nindži koji vas love ili nabildanih frankenštajna koji vas isto tako love? morate pobjeći.  :hiha:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Sto bi napravili?
« Odgovori #224 : 20. Listopad, 2009., 15:55 »
s obzirom da si mrtvi noob iskoristit ću tvoju grešku i reć frankensteina, jerbo je frankenstein bio malo lud, al ustvari dobar doktor koji nije imao plan naudit nikome.

tako da pecto nabioldanih frankenštajna nebi imalo ništa protiv mene. nubaro.


dal bi radije bili kapetan vlastitog svemirskog broda ili zapovjednik bataljona fantastičnih bića? :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9