HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4726371 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55770 : 12. Rujan, 2010., 15:09 »
Evo ja ti npr. mogu reć iz prve ruke što se tiče jetre, znači prije godišnjeg i na godišnjem sam se gušio u bambusu, a kad nisam pio bambus, sam uvijek neki k gazirani natako u sebe, znači cirka 2 mj, poslje toga sam imao domah lječnički di mi je ggt bio oko 90, normala je 65, a neki na mom poslu su imali čak i preko 300 pa im ništa nije bilo, tako da opet sve ovisi kolko pretjeruješ i ovisi do organizma kolko ti može podnjet

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55771 : 12. Rujan, 2010., 15:15 »
Jesi li ljubomoran? ha? ;)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55772 : 12. Rujan, 2010., 15:20 »
ko da smo jednom bacali fore na izijev račun. sad više nije kul.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55773 : 12. Rujan, 2010., 15:25 »
Slucajno sam svrsio po cesti, sto ce se dogoditi ako zenka rendom zivotinjskog roda slucajno sjedne na to? Hoću li morati plaćati alimentaciju? Ne glugla mi se dečki, ali očajan sam. BRZO ODGOVORITE ZIVOT JE U PITANJU. :hiha2:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55774 : 12. Rujan, 2010., 15:26 »
Super.
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55775 : 12. Rujan, 2010., 15:28 »
Je li itko primijetio kako jako mršave žene, koje ono viđate svakodnevno, postanu ful jebozovne kad zatrudne?  :wildboy:

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55776 : 12. Rujan, 2010., 15:33 »
Ti stvarno previše radiš, već bi i trudnice jebo  :wildboy:

Dođi do mog kvarta malo, Gajeva i to, da se opustiš - jel  :wildboy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55777 : 12. Rujan, 2010., 15:43 »
awww, danke na pozivu ali možda...

...su mi jednostavno mršave trudnice jebozovne?  :wildboy:


Ne šljakam toliko više, odjebo sam doma sve što sam radio. Kriza identiteta i to. Nije šala. Mala. Koja bi dala.

Kupio asm KVASINU. Ne piše vinski ocat već baš KVASINA.
Ta rjieč je toliko dobra da ja ne znam. Što reći. I napraviti.

Inače bio sam u muzeju mučenja gdje čuvaju sprave iz srednjeg vijeka (replike) s detaljnim opisom mučenja. Ima jako zanimljivih stvari. Vidim, depresija se već napalio  :hiha: na informacije  :hiha:, ali prije toga mi mora potvrditi tezu o mršavim jebozovnim trudnicama.  :wildboy:



 :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55778 : 12. Rujan, 2010., 15:57 »
ne paše ti taj avat. neznam :wildboy:

btw, koji kurac je s forumom u zadnje vrijeme  :hihi:
ne dođem pol dana i nakupi sa 20 stranica u lajaonici  :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55779 : 12. Rujan, 2010., 16:03 »

Inače bio sam u muzeju mučenja gdje čuvaju sprave iz srednjeg vijeka (replike) s detaljnim opisom mučenja. Ima jako zanimljivih stvari. Vidim, depresija se već napalio  :hiha: na informacije  :hiha:, ali prije toga mi mora potvrditi tezu o mršavim jebozovnim trudnicama.  :wildboy:

Ne isusati. Dobiju onu crtu na trbuhu i bradavice im postanu onako crnačke. ;(
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55780 : 12. Rujan, 2010., 16:08 »
Zapravo, Mile, doznah danas da mi je godinu dana starija susjeda, sestra od.. hm, ne znam jel mi još frend ( nebitno za ovu STORIJU ) kojeg znam još od prvog osnovne ( a time i nju ) zatrudnila, i ono, BIT ĆE MAJKA. Godinu dana starija od mene samo. :wildboy: ne znam ono, ne znam. Čudna pomisao, na više razina. :wildboy:

Tako da tvoje mršave trudnice nisu ono što me danas zaokupilo :hiha: nit sam vidio koju mršavu ženu da postaje trudnom.
Jednu narkomanku da doduše :wildboy:
Bla, hoću reći da kad se nisam POBUNIO već, znači da odobravam, ili da nemam što reći zapravo. :hiha:


Sad možeš nastaviti s tim "NEČIM" jer nisi rekao prije čega ja moram potvrditi tvoju tezu. Eto.  :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55781 : 12. Rujan, 2010., 16:19 »
Skuvao 13 kila ajvara.  :hiha: Za cca 150 kn paprike patlidžana ulja i struje  :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55782 : 12. Rujan, 2010., 16:20 »
Kako što, reci, što treba činiti ?
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55783 : 12. Rujan, 2010., 16:44 »
al ne idu i pome u ajvar? DALI SAM CIJELI ŽIVOT BIO U ZABLUDI!?
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #55784 : 12. Rujan, 2010., 16:51 »
Mercator - patlidžan paprika (crvena, špicasta), još sam uzeo neke ljute papričice kao, koje sam pojeo dok sam miješao.  :tired: Mislim da mi je kurac ljući od toga.

Poredaš paprike i patlidžane po tepsijama i staviš ih peć po pećnicama koliko god ih imaš, ja imam 3 doma, pečeš pola sata cirka svaku turu, oguliš paprike i očistiš od koštica, patlidžane sam prethodno ogulio i narezao na nekih 8 komadića po patlidžanu...

Izvadiš onu mljevelicu za meso, otac kupio neku električnu za iljadu kuna pa je to brzo bilo gotovo, samo ubacuješ naizmjence papriku i patlidžane unutra i izlazi ti ajvarasta tvar...

Ajvarastu tvar staviš sa strane, u lonac veliki staviš do litru ulja, zgriješ i utrpaš sve ajvarasto unutra, mješa se dva sata  :wildboy: pustio sam si south park sa strane  :ementaler:

dodaješ ulje ako se posuši, pred kraj papričice ako imaš ljute (ja nisam imao pa sam stavio čili papriku mljevenu), nakon 2 sata igranja izvadiš na tanjur, ohladiš to na tanjuru vidiš valja li, dodaš sol, papar, čilija i baciš nešto majstorski unutra, nekakav lovorov list il nešto  :hihi: Stavio sam dve vrećice konzervansa i izmješao još dobro..

staklene teglice zagriješ u pećnici da ne popucaju, i mećeš ajvar u njih, zatvoriš, frižider, gotovo. Mislim da će biti izvrstan, onako vruć je bio odličan, taman je ljutio pred kraj onako  :wildboy:

jebem ti boga jedva čekam. a starci dolaze sutra, još skuvam krumpir, nemam para za ćevape jebemu mater  :wildboy:

edit: e da nije mi prvi put da sam se bavio ovim ali je prvi put da sam sam sve napravio i jako sam sretan  :wildboy: još da je domaća paprika i patlidžan, ne znam  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2010., 16:53 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9