HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4726383 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77655 : 22. Srpanj, 2015., 09:38 »
pun gas opizdio glavom u rub nape, zacrnilo mi se i pao na pod...sad imam posjekotinu nasred cela :hiha2: :hug

Najbolji dio priče :hihi:


*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77656 : 22. Srpanj, 2015., 12:09 »
u mostaru 42 jučer, al nezz meni ne smeta to baš, jedino što iritira što je sve pod klimom, a kad izađem iz tih prostora imam osjećaj kao da me ogromni fen puše par minuta.

mostar je najtopliji grad u eu kako vijesti kažu, ništa slavonija xD
« Zadnja izmjena: 22. Srpanj, 2015., 12:14 Seengeer »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77657 : 22. Srpanj, 2015., 15:04 »
u Mostaru 42 jučer, al nezz meni ne smeta to baš, jedino što iritira što je sve pod klimom, a kad izađem iz tih prostora imam osjećaj kao da me ogromni fen puše par minuta.

mostar je najtopliji grad u eu kako vijesti kažu, ništa slavonija xD

:geek:

Ma ovo je bas uzas...a u Ri je jucer navodno bio najtopliji dan u povijesti...39, danas kazu da ce i vise...
Bas kako kazes, kao da vani puse jedan odvratni veliki fen. :hiha2:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77658 : 22. Srpanj, 2015., 15:28 »
Ljeto je red je da bude toplo.Sta bi volili da pada kisa i da bude 25C  u polovici 7. mjeseca?A u ostalom godinama pratimo kako nas ceka globalno zatopljenje, efekt staklenika, otapanje polova itd..Uzivajte, ljeto je i neka bude toplo, ja osobno obozavan ovo i volija bi da bude ovako uvik, a zimi neka bude ladno, jer tada ladno i treba bit.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77659 : 22. Srpanj, 2015., 15:37 »
a jesmo salalni ;)

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77660 : 22. Srpanj, 2015., 15:37 »
Ma ovo je bas uzas...a u Ri je jucer navodno bio najtopliji dan u povijesti...39, danas kazu da ce i vise...

A doslovno nije  :wildboy:

Svako ljeto ista priča, ljudi koda žive od danas do sutra.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77661 : 22. Srpanj, 2015., 15:46 »
:thumbs::ave:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77662 : 22. Srpanj, 2015., 15:47 »
Ma ovo je bas uzas...a u Ri je jucer navodno bio najtopliji dan u povijesti...39, danas kazu da ce i vise...

A doslovno nije  :wildboy:

Svako ljeto ista priča, ljudi koda žive od danas do sutra.

A neznam, tako su rekli na radiju, ili sam ja nesto krivo nacuo...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77663 : 22. Srpanj, 2015., 17:26 »
Ae, upeka zvizdan... :bonk:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77664 : 22. Srpanj, 2015., 17:58 »
Nakon prošlgodišnjeg "ljeta" sve je kipuće i vruće....

A realno mislim da je kod mene problem što sam tako vruća ljeta kao klinac pregrmio jer nisam znao za bolje. Bili smo vani cijele dane, nismo imali klime i to nam je bilo normalno. Redovno smo se špricali i polijevali vodom i to je bilo to.
Sad kada smo odrasli i kad smo upoznali blagodati klime na poslu, kod prijatelja, pa kod sebe doma i itd onda nam je sve vruće i problem kad znamo za bolje.
Upravo gledam termometar na prozoru i piše 38,5 stupnjeva vani, a unutra 32 stupnja...
Koma, ali nekako će se izdržati, a prije spavanja palimo ono sranje od male pomične klime pa se bar malo lakše spava (dok ne dođe račun za struju)

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77665 : 22. Srpanj, 2015., 18:20 »
Ne znam koliko se neki ovde toga sjećaju, ali prije 15-20  godina "veoma vruće ljeto" je značilo da je temperetaura oko 32-33 stepena.
:bonk:
Evo kod mene ispred kuće je 41 u hladu, a Una je na 24... a još nije ni august došao. :ave:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77666 : 22. Srpanj, 2015., 18:32 »
A gledaj to je istina, ali opet i te temperature koje su navodili su upitne. Sve temperature koje nam daju prognostičari su mjerene u hladu 2 metra iznad zemlje (ne betona, kamena i itd)
Što uopće ne daje jasnu sliku o temperaturama koje na suncu idu bliže 50 stupnjeva u najtoplije doba dana.

Ali mislim da smo se malo i razmazili. Kad smo bili klinci nije bilo tramvaja ili autobusa s klimom, nije postojao shoping centar koji je klimatiziran, skoro nitko nije imao klimu. Jednostavno većinu današnje djece je i takav napredak razmazio.

Današnje temperature jesu više od onih na koje smo inače navikli, ali danas se vremenska prognoza počela pretvarati u senzaciju. Prije 15 godina bi rekli biti će vruće i to je to. Danas se pali 101 alarm za ovo za ono, pa bio meterološka prognoza, pa UV zračenje, pa ovo pa ono.
Samo kad se sjetim njihovog ultra crvenog meteoalarma za nevrijeme u ZGu kada su najavili ogromne tuče i kišu, Bandić je sve garaže besplatno ponudio ljudima, a na kraju jedva da je pala kiša i malo puhao vjetar. Ja bih sav trošak tih garaža poslao na DHMZ koji je napravio sranje.

Mislim da je prije sve bilo jednostavnije bit će vruće ili padat će kiša i moguće je nevrijeme. A ovo danas je postalo samo plašenje ljudi i ništa više. Klima se mijenja i moramo se naviknuti i prilagoditi. ne bi me ništa čudilo kada bi nam se dogodilo jedno ultra vruće ljeto kao sada i onda iduće ljeto opet prevelike kiše i temperature 25 kao što je bilo prošle godine.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77667 : 22. Srpanj, 2015., 18:38 »
Al činjenica je, da prije nikad se nije desilo 35+ stupnjeva, više od tjedan dana.
Bilo je max 33-34 i to je trajalo 3-4 dana i onda se spustilo ili na 28-29 ili niže. Nikad do prije par godina nisi imao to da mjesec dana imaš 35+ temperaturu, a kamoli 38+ prosječnu.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77668 : 22. Srpanj, 2015., 18:49 »
Ma ne tvrdim ja da su temperature sada normalne ili u normalu za Srpanj ili kako će biti u Kolovozu i itd.

Ali mislim da je to i dalje podnošljivo. Naučili smo kukat i zatvorit se u stan/kuću. Jučer kad je stvarno bilo vruće oko 15h sam išao s malom van u grad i bilo je malo vjetra i u hladu je baš bilo dobro. Bitno je samo ne ići sunčanom stranom i da ima vjetra.
Vruće je i nažalost sribana je atmosfera i nemamo koristi od kukanja kako je ovo najtoplije ljeto kad postoji mogućnost da će za par godina možda bit 38+ normalna temperatura.
Kukamo po zimi kako je hladno ili hladnije i isto tako po ljeti.
Krivi smo si sami što nemamo skoro nikakvu svijet o ekologiji i kako se ponašamo prema planetu...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77669 : 22. Srpanj, 2015., 19:10 »
Citat:
...danas se vremenska prognoza počela pretvarati u senzaciju.
Kao i većina drugih stvari oko nas. Hebate vrag, ispada da se oko nas samo neke "senzacije" dešavaju... Samo sise, guzice, ubojstva, pljačke i naravno, di god pogledaš, piše "oprez". :fpalm:
Zato sam ja prije puno godina prestao prattiti 95% medija... jednostavno je postalo besmisleno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9