HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4726315 Hitova
*

Homecoming!

  • *
  • 75
  • CoD2 since 09'
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77685 : 26. Srpanj, 2015., 23:23 »
Evo kako je proveden današnji cijeli dan hehe

Life isn't a problem to be solved,but a reality to be

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77686 : 27. Srpanj, 2015., 22:16 »
Prokleta zubobolja, jer postoji nešto gore od toga? ;((((((((((((((
Postoji. Devesprva i strah od zubara.

 :wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77687 : 28. Srpanj, 2015., 08:29 »
Prokleta zubobolja, jer postoji nešto gore od toga? ;((((((((((((((
Postoji. Devesprva i strah od zubara.

 :wildboy:

Bol u uhu, upala uha ili neko slicno sranje.
Definitivno najgora bol!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77688 : 29. Srpanj, 2015., 10:05 »
upala mokracnih kanala tj bubrezni kamenac i njegovo izmokravanje to je najgori bol

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77689 : 29. Srpanj, 2015., 11:56 »
ae, cuo sam cak da su neke zene rekle da bubrezni kamenac boli vise od trudova, pa si vi mislite :/
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77690 : 29. Srpanj, 2015., 13:26 »
Kao čovjek koji je proživio bris uretre x2 moram priznat da je to jedno jako neugodno iskustvo. :hiha2:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77691 : 30. Srpanj, 2015., 14:40 »
Meni osobno najveća bol koju sam doživio je bila noć nakon operacije koljena. Nezz ako sam 2min prospavao tu večer. Stvarno sam mislio da ću umrijet od bolova tu večer :fpalm: :wildboy:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77692 : 30. Srpanj, 2015., 15:31 »
Meni je najzajebanija bol bila kad sam na košarci nezagrijan napravio neki nagli pokret glavom i "ušćaklo" me u vratu. Jbt dva dana su me morali spuštati na jastuk jer nisam mogao sam ni leći i kako bih legao onda pazit da se slučajno ne pomjerim jer čak ako bi za centimetar okrenuo glavu u neku stranu javila bi se toliko oštra bol da se ubiješ. Mislim da ti bolovi koji imaju veze sa kičmom su sigurno u samom vrhu jer znam za slučajeve gdje su ljudi samoubojstvo počinjavali jer više nisu mogli izdržati.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77693 : 30. Srpanj, 2015., 16:15 »
Šta je to bol?

*

Homecoming!

  • *
  • 75
  • CoD2 since 09'
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77694 : 30. Srpanj, 2015., 16:38 »
Nema vece i neugodne boli kada se sa 50+km/h zabite u drvo :clap: \:D/ :fpalm: i strgate nos to je prva neopisiva bol,druga je namjestavanje nosa tu sam plakao od bolova :wildboy:
Life isn't a problem to be solved,but a reality to be

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77695 : 30. Srpanj, 2015., 19:35 »
Srećom ne pamtin da me nešto ikad serius zabolilo, možda doduše kad mi je urastao nokat u meso na palcu desne noge prije par godina, užasna bol noć nakon operacije. Čak sam i plakao malo mislim :mrs:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77696 : 30. Srpanj, 2015., 21:25 »
Mene su živog sjekli, pod sepsom... Boljelo jeste, ali brzo padneš u šok pa ti svejedno.
:bonk:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77697 : 30. Srpanj, 2015., 21:29 »
Meni je puka cir na zeludcu i tako san sta u blonici sat vremena dok mi nisu rekli da iden na operaciju.Bol ubitacna vika sam umrit cu sat vremena ljudi me gledaju zgrazaju se, jedva izdrza.Kad su mi rekli ides na operaciju, sve stalo, nisan osjeca bol vise niti malo.

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77698 : 30. Srpanj, 2015., 22:24 »
a meni nije ništa bilo što me toliko boljelo :clap:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77699 : 31. Srpanj, 2015., 10:47 »
lomio sam bedrenu kost i glavu bedrene kosti koja ulazi u kuk,2 operacije bol uzas apaurin tramal koji su narkotici sam primao normalno ko aspirine dok sam bio u bolnici 3 tjedna.Hodalica 4 mjeseca a 6 mjeseci staka.Znaci nakon 10 mjeseci prohodao bez staka iako sam naredna 4 mjeseca hodao ko pingvin.6 mjeseci sam se debelo morao pripazit puni oporavak nakon 2 godine teska agonija...Znaci puknuce na 2 mjesta su kurac naspram bubreznog kamenca s kojim se hrvam vec 10 godina i imam 17 izmokrenih :) nakon sto sam jedan ogroman izmokrio sada manji izlecu bez da osjetim :) ti kamenci su zlo i medicina ih priznaje kao najtezi tjelesni bol

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9