HCL.HR

Vaši Photoshop radovi...

  • 593 Odgovora
  • 75862 Hitova
*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #165 : 19. Srpanj, 2009., 21:18 »
Simore, zaš si ime menjao?  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #166 : 29. Srpanj, 2009., 03:28 »
besramno mi  kradu  avatare i još se hvale s tim  :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #167 : 04. Listopad, 2009., 10:31 »
besramno mi  kradu  avatare i još se hvale s tim  :wildboy:
haha avatar je pre  bolestan  ...brutalno izgleda  ...riknul sam   :thumbs:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #168 : 04. Listopad, 2009., 14:38 »
svi serete nesto a da vidim vase radove sve ste popljvali kako je lose zato iskreno ne serite meni su ovi moji radovi odlicni  ne jer su moji nego stvarno valjaju primio sam par pohvala na njih od pravih ljudi koji nesto znajua ne vas njubova i ako je tako lako ajde da vidim vas

 :ave: :ave: :ave: :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter


*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #170 : 04. Listopad, 2009., 22:01 »
Lajkam zadnji najviše poradi jednostavnosti.

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #171 : 04. Listopad, 2009., 22:11 »
Prvi je dobar, al ne kužim kako je nastao. Obrađeni crtež tvoj? Obrađeni screenshot iz filma? Obrađena slika što si našao na netu? Šta?
Drugi mi je prenakrcan i previše rendom, nema smisla baš. Ili ga ja ne vidim.
Treći je solidan, al bi se dao još doraditi (ja ne bih samo kopirao istu stvar i blurao je u pozadinu, recimo).
A četvrti... oke, on puši. Kakva je ovo voda oko ruke? Šta dijete radi ispod stolca? Jel to lik ima sat u ruci?
I lijeva noga mu je loše croppana, vide se bijeli pikseli.  :ementaler:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #172 : 05. Listopad, 2009., 06:30 »
to je to, ivan ima oko za bitne stvari :approve

al ne fakat, čim vidim one c4d-ove ko u 2. ...  :wildboy: ne znam :(


iako mi je 3. jako kul :ementaler:

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #173 : 06. Listopad, 2009., 20:19 »
Prvi je dobar, al ne kužim kako je nastao. Obrađeni crtež tvoj? Obrađeni screenshot iz filma? Obrađena slika što si našao na netu? Šta?
Drugi mi je prenakrcan i previše rendom, nema smisla baš. Ili ga ja ne vidim.
Treći je solidan, al bi se dao još doraditi (ja ne bih samo kopirao istu stvar i blurao je u pozadinu, recimo).
A četvrti... oke, on puši. Kakva je ovo voda oko ruke? Šta dijete radi ispod stolca? Jel to lik ima sat u ruci?
I lijeva noga mu je loše croppana, vide se bijeli pikseli.  :ementaler:


Prvi je moj crtež, cijeli, drugi ima smisla, govori kak sve kreće iz jedne točke i besciljno se razilazi....

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #174 : 07. Listopad, 2009., 10:33 »
Onda ispravak netočnog navoda. Prvi beskonačno rula.  :ementaler:

Al drugi mi je opet nekak... loš.
Reach and define eternity.  :wildboy:
Zašto svaki wallpaper/nešto mora imat takve natpise? Ne znam, meni je retardirano i besciljno pretenciozno. Da ne govorim kolko ih je jednostavno hrpa gluposti. I tvoj je zapravo. Dosegni i definiraj vječnost? Wat?  :wildboy:
A i opet mi ima rendom stvari na njemu. Lik sa slušalicama, lik lijevo do njega, ženska iznad njih, tekst i znakić pokraj lika sa slušalicama, lubanja, crnac (valjda, tak mi izgleda) koji plače, orao, dolje ženska s nekakvim krilima iza koje je neka zgrada... Šta znači ovo look? Šta je ovo 10:00? Deset sati? Zašto deset?
I ne sviđa mi se općenita prenakrcanost brusheva i ovih planeta il šta su već.   :(

Nemoj se sad uvrijedit il nešto, to je samo moje mišljenje. A ono, ja sam gik i studiram fer, tak da ti moje mišljenje ne mora značit puno. Jer opet, masa ljudi svršava na ovakve stvari pa ono...

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #175 : 19. Listopad, 2009., 21:00 »
Se bavi itko tipografijom? Facaa?



Proučavao ambigrame jutros pa pokušao napravit jedan. Prijelaz u sredini malo sjeban...treba popravit.
Razmišljao sam prije o tome kako bi nazvao firmu i "Entia" mi nekako zvučalo kul jer je univerzalno i podsjeća na "scientia" (bar mene) pa sam pokušao logo napravit.

"Sređeni" Brush Script Std font.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #176 : 19. Listopad, 2009., 22:36 »
Baš svoj font radiš? U kojem programu?
Imam na faksu tipografiju :/

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #177 : 19. Listopad, 2009., 22:43 »
zanimljivo, al prekomplicirano i nerazumljivo zapravo.

enivej, šta se tiče logoa i slično, lik boguje:

http://www.logoholik.com/logo_portfolio/logo_portfolio.html

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #178 : 19. Listopad, 2009., 22:51 »
Generičan je tip.
Ne lajkam nikako.


Ugl, damire, fora, al hejtam slovo ''i''.
Ne uklapa se nikako. Probaj ga stanjit, da zgleda ko da je od jednog poteza (tipa ko slovo t), a ne od kružnog...hm. Teško objasnit, al kontaš.  :ementaler:


I da, neradiš valjda to u fotošopu?
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #179 : 20. Listopad, 2009., 09:29 »
Baš svoj font radiš? U kojem programu?

Napisao sam gore da je Brush Script Std font korišten kao osnova. Rasterizirao sam font i radio s brushem male preinake, nisam font od nule radio.

Ne uklapa se nikako. Probaj ga stanjit, da zgleda ko da je od jednog poteza (tipa ko slovo t), a ne od kružnog...hm. Teško objasnit, al kontaš.  :ementaler:

I da, neradiš valjda to u fotošopu?

Kužim šta misliš, napravit ću tako valjda.
Da, radio sam u PS-u, zašto? U 5 min prebacim u vektore ako si na to mislio.

btw....sun-ov beskonačno rula
« Zadnja izmjena: 20. Listopad, 2009., 09:31 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9