HCL.HR

Vaši Photoshop radovi...

  • 593 Odgovora
  • 75849 Hitova
*

Opsidian

  • *
  • 77
  • Look for the daffodils...
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #300 : 18. Siječanj, 2010., 13:55 »
ne nužno anime fan, to je samo opis za loše ljude koji shvaćaju fantasy preozbiljno i ozbiljno imaju izjave ka drevni mag Jakunchi je sišao sa svog vodenog zmaja Kaburikija u sedmoj dimenziji četvrtog kontinenta Apaludije.


edit
inače, rula nebo pecto

hvala i da, primjetila sam to sad. A isto je moguche da sam bila pijana kad sam je uploadavala... kad sam je vech uploadavala :)
Skuzila sam point, hvala.

Svi hvale nebo, valjda je dobro. :D
"I said it is impossible, but I didn't say I can't do it!"

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #301 : 18. Siječanj, 2010., 16:45 »
jako jako dobro. i dobro je da je ovako jednostavnija kompozicija. Često se ljudi zanesu, nepotrebno. Stvarno je dobro. :ementaler:


edit:

e da. kao, nemamo topic za web design i to, pa ću tu postat.
;D


HU HU HU :hiha:
« Zadnja izmjena: 18. Siječanj, 2010., 16:59 Mr.T »

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #302 : 18. Siječanj, 2010., 17:08 »
oh god  :wildboy:
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #303 : 18. Siječanj, 2010., 17:10 »
Na stranu kaj je cura glupa sama po sebi. Ali ovo je onako...vrh. :wildboy:

*

Opsidian

  • *
  • 77
  • Look for the daffodils...
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #304 : 18. Siječanj, 2010., 18:29 »
Na stranu kaj je cura glupa sama po sebi. Ali ovo je onako...vrh. :wildboy:

(a geez nisam vidjela link i mislila sam da se pricha o meni :DD)

A chovjeche, jadna cura. A dobro imate ljudi koji kad pitate koji OS koriste oni odgovore: "ne znam, imam tanak ekran" ili "imam bijeli kompjutor".
"I said it is impossible, but I didn't say I can't do it!"

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #305 : 18. Siječanj, 2010., 18:30 »
Već vidim našta će to ličit ako sama bude radila. + žena je.  :(

Kad smo kod web-a....završio sam redizajn ovog "sajta", ali sam svjetski zafušario (koliko para toliko interneta, jel) pa evo....ovo je redizajn. Ima stvari "pod haubom" koje su jednostavno odvratne, a i par podstranica je totalno preko kurca odrađeno. Ljudi očekuju čuda za malo para....da nebi.  :(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #306 : 18. Siječanj, 2010., 18:31 »
jebote čarobnjak si  :hihi: :ave:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Opsidian

  • *
  • 77
  • Look for the daffodils...
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #307 : 18. Siječanj, 2010., 18:34 »
Već vidim našta će to ličit ako sama bude radila. + žena je.  :(

Kad smo kod web-a....završio sam redizajn ovog "sajta", ali sam svjetski zafušario (koliko para toliko interneta, jel) pa evo....ovo je redizajn. Ima stvari "pod haubom" koje su jednostavno odvratne, a i par podstranica je totalno preko kurca odrađeno. Ljudi očekuju čuda za malo para....da nebi.  :(

ajme care, spasio si im valjda zivot ako zive od turizma..
"I said it is impossible, but I didn't say I can't do it!"

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #308 : 18. Siječanj, 2010., 18:36 »
Još se firma (da....onaj "sajt" je radila "firma") ljutila kad je vlasnica tražila podatke od servera. Kao...."šta niste zadovoljni, ovo ono". Ne znam.  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #309 : 18. Siječanj, 2010., 18:46 »
Damirče, si si složio neki portfolio negdje?
il nemreš jer radiš sve u fušu? :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #310 : 18. Siječanj, 2010., 18:52 »

Kad smo kod web-a....završio sam redizajn ovog "sajta"

onaj banner izaziva epileptične napadaje.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #311 : 18. Siječanj, 2010., 18:55 »
Nemam portfolio još, mislio sam otvorit imeprezime.com ako ništa pa da kao privatna osoba freelanceam za Amere ali uvijek postoji neki strah "čovjek je u ameriki, neće mi platit nikad", a i nemam vremena baš. Sad kad završim fax ću vjerovatno počet intenzivnije radit na tome.

Ali kad gledam malo "hr web" kenja mi se kroz usta od količine nesposobnih ljudi koji se nazivaju web dizajnerima.

Što je najgore od svega - nekad ti klijent zasere rad pa ti je neugodno i stavit ga u portfolio. "Hoću da meni bude akrilno žute boje" i te spike. U biti - ovako izgleda 80% poslova.

@ajvi
jelda.....genijalan je header
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #312 : 18. Siječanj, 2010., 22:16 »
Kad smo već kod portfolia..
Opet sam radio na portfoliu kojeg vjerojatno OPET neću dovršiti zbog miljardu obaveza, ali hej ako zanima koga:

Index | Stranica s radovima






Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #313 : 18. Siječanj, 2010., 22:59 »
Ae, ima ovo masu potencijala i sviđa mi se pozadina (mogla je bit bolje iskorištena, ali ajde).

Ime/prezime definitivno premalo....to bi trebalo bit prva stvar koju skužiš kad dođeš na portfolio sajt (druga su radovi, ne pun kurac teksta koji nitko neće čitat). Prevelik meni u nedostatku boljeg načina iskorištavanja prostora, premal naglasak na radove. Tamo gdje treba bit header možeš stavit da se automatski izvlači zadnjih par tweetova pa s time dodatno personalizirat/popunit sajt, a i izgledat će dinamičnije. Probaj negdje svoju kežualnu sliku zabit.....ljudi vole vidit lice čovjeka kojeg unajmljuju, a pogotovo ako je isti normalna zguđušna osoba, a ne stokilaš s naočalama.

"Back to homepage" na stranici s radovima izbjegavaj....učini svaku stranicu dostupnu sa svake stranice (valjda prvo pravilo dizajniranja funkcionalnog sajta). Izbjegavaj serifne fontove u navigaciji (meniju) i tako.

Jesi ikad radio web stranice? (pitam, ne podjebavam)

U svakom slučaju, bolje od prošlog dizajna koji si postao.  :ementaler:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

bule_himself

  • ****
  • 925
  • Tehnička služba
    • Webstudio Emma
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #314 : 16. Veljača, 2010., 13:10 »
Komentari: (footer niej gotov, neznam kaj bi u njega stavio jos :()


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9