HCL.HR

Vaši Photoshop radovi...

  • 593 Odgovora
  • 75853 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #315 : 16. Veljača, 2010., 19:23 »
jako amaterski izgleda. ali ja nisam ekspertan previše, čekaj damira  :wildboy:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #316 : 16. Veljača, 2010., 19:54 »
jako amaterski izgleda

sorry bule  :wildboy:

I ne treba svaki sajt imat tradicionalan "portalski" footer kao hcl npr. Samo makni onaj sivi box na dnu i neka footer bude "sestre milosrdnice bla bla".

Vrijeme i datum na sajt stave samo srednjoškolci koji rade svoje prve stranice kako bi popunili prostor.  :(
Loše mi je što je breadcrumb centriran...ako ga baciš lijevo imaš mjesta za "bilošta" na desnoj strani.
Podcrtani linkovi se danas rijetko koriste (zapravo mislim da to više nitko ne radi)....eventualno na hover.
Stavit dvopikselni splitter iznad horizontalnog menija umjesto ovog jednopikselnog žutog.
Smanji font u meniju, napravi novi gradient za header, smanji opacity ikona za jezike jer ti to nije primarna stvar. Na hover im vrati opacity na 100% npr.
Probaj pronaći bolju fotku za naslovnu stranicu.....to igra veliku ulogu, a ova slike je pre blijeda.

To će ići u CMS ili....? Vidim da imaš vijesti pa zato pitam.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #317 : 16. Veljača, 2010., 23:27 »
Promjeni heder skroz i gg. Pristojno. Posebno ak ne davaju veliku lovu. Ko ih jebe. :ementaler:


Doduše...kad malo bolje razmislim, lejaut je sakat. Mislim, oke zgleda za početnu..recimo jel..al kak izgledaju druge stranice? :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #318 : 14. Ožujak, 2010., 02:18 »
Polako učim Illustrator pa sam danas dovrsio jedan tutorial.



Pa da se zahvalim čovjeku na neki način  :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #319 : 15. Ožujak, 2010., 17:43 »
 :ave: :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #320 : 22. Ožujak, 2010., 22:44 »
pucam u prazno.. ali, da nema netko možda funkcionirajući macromedia fontographer? :wildboy: :wildboy:


ili ako ne to, neki jednostavni font editor koji po mogućnosti ima opciju za trejsanje.
i takoooo :wildboy:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #321 : 22. Ožujak, 2010., 22:47 »
a šta fali fontlabu? trejsat možeš u illustratoru pa cp u fontlab.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #322 : 22. Ožujak, 2010., 22:53 »
ma onaj šaban žiljak još uvijek taj škrbavi fontografer koristi. pa moramo i na vježbama i na predavanjima. :wildboy: :wildboy:

ae, fontlab ću skinut. :ementaler:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #323 : 14. Svibanj, 2010., 17:48 »
Cover za onu kompilaciju


Desni klik - Viev image za veći prikaz

Ima još za doraditi neke stvari, možda još koji detalj ubaciti. I ovaj brod nekako promjeniti  :solidus:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #324 : 14. Svibanj, 2010., 17:51 »
1. Facaa sa dva a na kraju molim lepo.  :wildboy:
2. Brijem da se neće vidjet pesme od broja 10 na niže. A i misli na poravnanje brojeva i imena pesama kod dvoznamenkastih brojeva. Napravi brojeve sa desnim poravnanjem, a imena sa levim. npr.
3. Ne lajkam italic i dve točke pa dve dvotočke naslov.


Inače sveže/lep/ljetno. :ementaler:
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2010., 17:53 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #325 : 14. Svibanj, 2010., 18:20 »
1. Facaa sa dva a na kraju molim lepo.  :wildboy:
2. Brijem da se neće vidjet pesme od broja 10 na niže. A i misli na poravnanje brojeva i imena pesama kod dvoznamenkastih brojeva. Napravi brojeve sa desnim poravnanjem, a imena sa levim. npr.
3. Ne lajkam italic i dve točke pa dve dvotočke naslov.


Inače sveže/lep/ljetno. :ementaler:

1. ;)
2. e da to s poravnanjem, neznam zasto se toga nisam sjetio lolz :(

a ovo za čitljivost..
možda ovakvo  rješenje?



ne nužno nakošeno i s tim bojama al u tom stilu
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #326 : 14. Svibanj, 2010., 18:44 »
mmm gradientić.
može :ementaler:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #327 : 14. Svibanj, 2010., 23:21 »
karla se ne sluša naravno :hiha2:

updejtao sam samo nisam još uploadao, čekam zadnju pjesmu

 :hug
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #328 : 15. Svibanj, 2010., 00:32 »
posto sam pjesmu tam u topiču,ak ti se sviđa moš uploadat  :(

i lajkam kaver  :ementaler:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #329 : 18. Svibanj, 2010., 10:43 »
Novi 99designs rad...


Ebay template (da, i to postoji) im treba kao. Klijent je dao wireframe tako da tu nije bilo previše slobode ali me ubija to što Highlights i Policies boxovi nisu iste širine. Naveo je apple kao primjer jednostavnog i elegantnog dizajna, ali sam možda pretjerao. ;(((

Primjetan je pad kvalitete što se više ide prema dnu dizajna, baš mi se nije dalo više.  :ementaler:
Neću pobjedit vjerovatno ali sam se probudio u 7 i pucala me inspiracija pa eto. ;(
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9